שוב פעם חלום על אישה

רjה

Active member
אבל פעם ראשונה שחלמתי על מישהי שאמנם לא פגשתי אבל הייתי בקשר, חלום אירוטי. היא המנהלת של הוסטל בתל אביב. חלמתי שאני מגיעה להוסטל, היא מראה לי את ההוסטל, את השירותים והמקלחות. בחלום במקלחות היו חלונות שקופים שראו הכל מבחוץ. המנהלת הסתכלה עליי כזה פתאום והתנשקנו התחלנו להתפשט, היינו עירומות. לא הייתה חדירה. ואז התעוררתי

אבל פעם ראשונה שחלמתי על מישהי שאמנם לא פגשתי אבל הייתי בקשר, חלום אירוטי. היא המנהלת של הוסטל בתל אביב. חלמתי שאני מגיעה להוסטל, היא מראה לי את ההוסטל, את השירותים והמקלחות. בחלום במקלחות היו חלונות שקופים שראו הכל מבחוץ. המנהלת הסתכלה עליי כזה פתאום והתנשקנו התחלנו להתפשט, היינו עירומות. לא הייתה חדירה. ואז התעוררתי
בעייני זו פשוט פנטזיה/רמז להתאהבות במנהלת הזו.

רjה

Active member
גם אינני מרגישה משיכה כלשהי כלפיה? אני גם לא מכירה אותה בכלל, לא יודעת איך היא. התכתבנו מעט מאוד ובאופן שטחי, הכוונה על דברים טכניים על תיאום הגעה להוסטל כדי לראות אותו.

גם אינני מרגישה משיכה כלשהי כלפיה? אני גם לא מכירה אותה בכלל, לא יודעת איך היא. התכתבנו מעט מאוד ובאופן שטחי, הכוונה על דברים טכניים על תיאום הגעה להוסטל כדי לראות אותו.
את סקרנית להכיר אותה. זה ברור לי. מכאן יכול להיות שנוצרה הפנטזיה.
ועכשיו נזכרתי בחלום שבטוח סיפרתי כאן עליו (אז אולי קראת) שהיה לי אי שם בתחילת התהליך עם עצמי.
אני מאוד אהבתי והתגעגעתי למורה למחשבים שאהבתי כילדה. הייתי בטוחה שאני אפילו מאוהבת בו מגיל צעיר ותמים.
ובחלום ראיתי את הבחור מתנשק עם אותה בחורה שעומדת מאחורי הכינוי שלי (החברה/בחורה סטרייטית שהכרתי עם תחביב משותף שזמן לא רב לפני הכרנו). בשלב הזה עוד לא חשתי/זיהיתי באמת משיכה מינית כלפי אותה בחורה. פשוט אהבתי אותה, לקשקש איתה וכו'. ועדיין חשבתי שאני פשוט שומרת אמונים לבחור/לא רוצה זוגיות/סקס.
זה ממש ממש תחילת התהליך.

נערך לאחרונה ב:
למעלה