שולחנות עיסוי ושמנים

Elius2

New member
שולחנות עיסוי ושמנים

שלום, רציתי לדעת מאיפה אני יכול לרכוש שולחן עיסוי מתקפל(ומהו טווח המחירים) ושמנים לעיסוי?

ננו9

New member
הי אלי

בהנחה שזהו השולחן הראשון שלך הייתי ממליץ לך על שולחנות ומיטות טיפול יד שנייה על מנת לראות איך "הביזנס" שלך תופס. טווח המחירים נע בין 400-700. שולחנות חדשים עולים פי שניים ואף יותר (תלוי ברמת הגימור והפונקציות) שמנים לעיסוי אמרוים לעלות בערך בין 40-60 ש"ח לליטר, כמובן תלוי בסוג השמן, איכותו, הכמות ואיפה קונים... ישנן הרבה חברות ואתרים ייעודיים המוכרים פריטים אלו עבור אוכלוסיית המטפלים (האלטרנטיביים בעיקר) תריץ חיפוש בגוגל ועד מהרה תיכנס לעולם מופלא של נתוני שיווק מוצרים, מבחר ומחירים הרבה מעבר ליכולת של המח לקלוט.

לי יש של קפל קל

מאלומיניום. מיטה מעולה שמשרתת אותי יופי כבר שלוש שנים. תמורת עוד כ-250 ש"ח אתה יכול להוסיף בייגל'ה לראש.

uty76

New member
הדגמים הפשוטים הם בד"כ :

1. מיטת ברזל - שוקלת כ-16 ק"ג. 2. מיטת אלומיניום - שוקלת כ-12 ק"ג 3. מיטת עץ - שוקלת כ- 12 ק"ג בררי מחירים אצל: קפל-קל, דובל, מדיסין בום. קפל קל יותר טובים במיטות ברזל. מיטה פשוטה עולה 850 ש"ח כולל מע"מ וכולל הובלה - אחריות לשנה דובל יותר טובים במיטות אלומניום. מיטה פשוטה עולה 1250 ש"ח כולל מע"מ וכולל הובלה - אחריות לכל החיים! מדיסין בום מייבאים מיטות מסין, אולי טובות אולי לא... מה שבטוח הן זולות. מיטת עץ כולל כל הפינוקים עולה 1100 ש"ח עותי

תלוי במטרה

אתה מתכוון להשאיר אותו אצלך בקליניקה באופן קבוע או לקחת אותו איתך? אם אתה מתכוון להסתובב איתו אז תקנה אלומיניום. ואם אתה מתכוון להשאיר אותו בבית בקבע, תקנה מעץ, אני ממליץ על הסיני. שמנים יש לך בחנויות טבע (שהם לא זולים) ואם אתה מאזור המרכז, אז צורי איתי קשר בפרטי אני יעזור לך אם מחירי שמנים מעולים במחירי יבואן. בהצלחה.

למעלה