שומם פה, אז פאנארט

twilightsucks

New member
שומם פה, אז פאנארט

הפאנארט הראשון שאי פעם עשיתי בצבע ככה שהוא לא משהו ואני יודעת את זה, אבל החרא הזה לקח לי מעל שנה לסיים אז לא אכפת לי :)

ג'נסן אקלס.
עפרונות צבעוניים (שילוב של FABER CASTELL, STEADTLER ועוד כמה עפרונות זולים לילדים).
בערך 35-40 שעות, פרוסות על יותר משנה.
נייר DALER&ROWNEY A5
והרבההה סבלנות.

*יש לציין שהתמונה שבה השתמשתי על מנת לצייר את הציור הזה לא שלי, ג'נסן לא שלי
, והציור אינו למטרות רווח*

יעלי1232

New member
זה מקסים. את ממש מוכשרת

אני לא מכירה אותו, אבל הייתי חייבת לפרגן לך את זה.

twilightsucks

New member
תודה :)

הייתי שמה פה קישורים לציורים של אנשים הרבה יותר מוכשרים אבל שמעתי שזה מעצבן אנשים אז אני לא אעשה את זה

JENNY ;;;;;;;

אוקי, אוקי. אז דבר ראשון, וואו.

דבר שני, זה מדהים. הוא נראה מאד ג'נסן-LIKE, ואני יודעת עד כמה קשה לצייר אותו (מלא נסיונות כושלים ודפים מקומטים ודמעות. הרבה דמעות). ניטפוק קטנטן: הפנים שלו קצת מעוכות פנימה..? בצד שמאל, בצד שלא מופנה אלינו. או שזו רק אני והפרפקציוניזם האידיוטי שלי.

חוץ מזה קבלי קודוס והרבה
כי ג'נסן~ *-*

twilightsucks

New member
יש סיכוי

היה ממש קשה ליצור את גבולות הפנים שם כי הגבול אמור להיות מאוד עדין (בצבע טבעי מן הסתם הגבול ממש ברור, אבל ברגע שמוציאים את זה, נשארים רק עם הערכים של האור והצל [או במקרה זה כחול-סגול-לבן] ואין ממש הבדל).
הדרך הכי טובה לזהות דברים כאלו היא להסתכל על הציור דרך מראה, מה שאמור לגלות את כל הטעויות, כמו השפתיים לדוגמא.

בכל מקרה, תודה רבה
ואל תוותרי!! מאז ציירתי את ג'נסן בערך שלוש פעמים ואף אחת מהן לא יצאה לי כמו שרציתי. זה ניסיון וטכניקה, לא כישרון.

E l S i

New member
זה ממש יפה!

השיער שלו זוהר! והמבט כל כך כואב...

כבוד על הסבלנות

twilightsucks

New member
תודה

אבל השיער שלו לא אמור לזהור
זה בגלל המחיקות, שלא מחקו את הכל (בלתי אפשרי בעפרונות צבעוניים), מה שיצר מעבר הדרגתי וזוהר..

למעלה