שומרי העיר

umettm

New member
שומרי העיר

אני כבר הרבה זמן מחפש חומר על נטורי קרתא. 1. האם כשאומרים נטורי קרתא מתכוונים לסאתמרים ? איזה שם יש להם עוד חוץ מאשר שומרי העיר ? 2. אילו פלגים פנימיים יש בתוך נטורי קרתא? 3. מהיא הישיבה החזקה ביותר שלהם ? 4. האם יש להן עיתון ? ואיזנ? תודה ר

Silvernaor

New member
נטורי קרתא הם לא הסאטמרים

נטורי קרתא זה ארגון קיצוני מאוד שהוא נגד הציונות (שלא כמו סאטמר, שאמנם מתנגדים לה בחריפות אך לא יוצאים להפגנות עם דגלי סוריה ולבנון) גם בתוך נטורי קרתא יש פלגים. למשל, מספר חבר'ה שנסעו לאיראן, ורוב נטורי קרתא בעולם יצאו נגדם. שאר התשובות אני לא מבין בזה.

תודה על ההבהרה

אני שמחה שתשובתך היא כמו שהיא. אולי זה יבהיר לרבים החושבים אחרת וטועים. שבוע נפלא

גלגל2008

New member
תשובה

1.הם לא סאטמאר 2.יש להם כמה פלגים ואחד מהם זה אוהל שרה ויש עוד כמה פשוט אני לא זוכר 3.לישיבה שלהם קוראים תורה ויראה 4.לגבי העיתון נראה לי ``האמונה`` אבל יש להם עוד כמה עלונים שכל אחד מהם מוציא וכל אחד כותב שם את ``חוכמתו`` הגדולה

umettm

New member
תודה לכל המשיבים אבל ...

איפה ניתן להשיג את העיתון שלהם ? ומי שיודע טיזה פלגים יש בתוך קבוצה זו זה יעזור לי מאוד

umettm

New member
מה קורה פה ?

אמרו לי שזה פורום חדש וחזק עם הרבה מוטיבציה ... מה אין לכם תשובות .? הרי אתם קרובים כל כך לחצרות החסידים האלו בבקשה אני זקוק לעזרה או חומר קריאה! תודה מראש

למעלה