שוק! רגע לפני הגמר - עומרי וקסניה עושים את זה לעיני כל!

Aberforth

New member
גם אם הם היו עושים את זה,

זה עדיין לא היה מציל אותם מהעם שפשוט בז לכל חמישיית הפיינליסטים.

פולספגן

New member
בינתיים הוא חשוד בסיוע באונס וקסניה מגבה אותו בטיפשותה

כתבת גלי צה"ל הדס שטייף קיבלה שיחת איום, לטענתה, ממשפחתו של מתמודד "האח הגדול", אחרי שגינתה בפייסבוק את הווידוי שבו חשף כי שכב עם בחורה בצוותא עם אחיו התאום, מבלי שזו ידעה על כך

"מרמה והונאה של צעירה תמימה שחשבה שהיא מקיימת יחסי מין עם אחד והתברר שהיא עושה זאת עם אחיו", כתבה שטייף בדף הפייסבוק שלה. "זו בדיחה כשזה קורה בין תאומים שמתחלפים ביניהם בכיתת לימוד. לא כשהם נכנסים למיטה עם צעירה. זה נקרא אונס. ולו רק בגלל זה עמרי הזה אסור שיזכה באח הגדול שהפך לקטן".
בהמשך דיווחה שטייף כי בעקבות הפוסט המדובר זכתה לשיחת טלפון זועמת מאמו של בן נתן . "עכשיו אני אשמה", כתבה שטייף, "וגם בחוצפתה האשימה אותי שאני פועלת בשביל שי חיי...נו באמת".
"הסתכלתי על זה והייתי בשוק" אומרת שטייף לוואלה! תרבות, על פי חוק מדובר באונס במרמה כי איך אפשר לקרוא לזה אחרת? אז העליתי פוסט על זה, וזה התחיל לרוץ ברשת. תוך שעה מצלצלת אליי איזו גברת אחת, יהודית בן נתן, שכמובן לא ידעתי מי היא. בקושי זכרתי את השם בן נתן, והייתי נורא חביבה אליה, ופתאום היא התנפלה עליי: "'מה אני חושבת לעצמי, אני מאשימה את הבן שלה באונס'. אמרתי לה, תקשיבי אני לא המצאתי כלום. אני מצטטת ממה שהוא אמר, משמיעה את מה שהוא אמר. אז היא אומרת לי: 'לא, הוא בבית סגור ונפלטות מילים והוא קצת מגזים'. בהמשך מתארת שטייף איימה לתבוע אותה אם לא תסיר את הפוסט, איום אליו הצטרף גם אביו של בן נתן לדבריה. כך הסתיימה השיחה.

FreeHeart

New member
אז את החמור קופץ בראש החדש ?

שמעת כתבה אחת והפכת אותו לאנס.
למה הדס שטייף היא הפרקליטות ובית המשפט וגם החוקרת המשטרתית גם יחד ?
היא בדקה משהו ? שאלה את ה"נאנסת" שאלה את "האנס".....לא !
היא פשוט ראתה האח הגדול כמו כל המכורים למיניהם והתחשק לה להיות פופולרית ולעשות קצת שיימינג ברשת....למה לא זה מאוד פופולרי בזמן האחרון.
&nbsp

פולספגן

New member
היא כתבת לענייני משטרה בעוד אתה בור בלתי מנוצח

היא ציטטה את החוק ע"ס הראייה של הסרטון שאף אחד לא מתכחש לו, לרבות אחיו שדיבר בתכנית של גיא פינס.
&nbsp
אגב, ענייני הטרדה מינית הן התחום שלה שבטח גם את זה
כמוך לא ידע, כמו לדוגמה פרשת הדולה, פרשת חנן גולדבלט ועוד ...

FreeHeart

New member
אז מה אם היא כתבת לעניניי משטרה !

היא לא חוקרת ולא שופטת והיא מסיקה מסקנות ע"ס מה שראתה בטלוויזיה שזה לא מקצועי בעליל.
בושה מה שאנשים כותבים היום בפייס בלי שום ביקורת או חוש של אחריות.
ובושה שיש אנשים כמוך שהשנאה עיוורה את עיניהם עד שהם מוכנים להיתלות על כל שטות שמפרסמת כתבת שהיא חולת פרסום בעצמה.

פולספגן

New member
זו ראייה כבילה לכל דבר, במיוחד כאשר זה פורסם ב-

חוץ מזה, האח התאום של ה-
הודה בזה, כמו שנאמר "אם אין שכל
אין דאגות
"

FreeHeart

New member
זאת לא ראיה. הוא תמיד יכול לומר שזה נאמר בצחוק או ששיקר

תגידי את גבית בעצמך עדות מהאח התאום ? אולי תפסיקי להאמין לכל דבר שמתפרסם ?

פולספגן

New member
המצלמות משקרות?

זה לא שקראתי את זה, אלא ראיתי את זה בפריים טיים ב-

&nbsp
האם אתה מבין את ההבדל?

FreeHeart

New member
האם את רצינית ?

שמעתי כבר על על רוצחים שהודו במעשיהם ולאחר מכן חזרו בהם ובית המשפט זיכה אותם בגלל אי אילו אי סדרים בגביית העדות. אז את מתבססת על מה שנאמר בטלוויזיה ?
תגידי באיזה סרט את חיה ?

פולספגן

New member
יחי ההבדל ה"קטן" של להיות נתון בלחץ של חדר חקירות לעומת כאן

נכון, שאתה עושה את עצמך?

FreeHeart

New member
אני מודה שלעיתים אני "עושה" את עצמי (כמו רוב האנשים לדעתי)

אני מציע גם לך לעשות את עצמך, זה מרגיע ומשחרר לחצים ולדעתי את צריכה את זה.
&nbsp

FreeHeart

New member
לא ידעתי שאתה מייצג את העם

על איזה עם אתה מדבר ?
אתה רוצה לבוז להם...אין בעיה, אל תחשוב שאתה מייצג משהו.

למעלה