שותפים לטיול

• פותח הנושא mipi
  • פורסם בתאריך

mipi

New member
שותפים לטיול

אז כבר יש כרטיס
טיסה ובכל זאת ציוד לא ממש קניתי עדיין, רק תרמיל. ותכנון ממש לטיול, אין, הכוונה לזרום.. אני נוחתת בקיטו, אקוודור ב2.6 מתכננת להשאר בדרום אמריקה עד הקרנבל
בברזיל במסלול: אקוודור, גלפגוס, פרו, בוליביה, כנראה שמשם לצפון ארגנטינה אם המזג אויר יהיה כבר נורמלי ואז לדרום צ'ילה -ארגנטינה, ובסוף ברזיל לקרנבל
. בכל מקרה, שותפים אין לי כרגע אני לבדי. לפחות את ההתחלה אני רוצה לעשות עם מישהו/י אז... אם יש פה מישהו שטס, בתאריך שלי או בסביבות התאריך מוזמן לפנות אליי, אפשר גם במסרים. תודה.

shellyland

New member
מה זאת אומרת "ובסוף ברזיל לקרנבל"?!

באמת חשבת שזה יעבור לך ככה בשתיקה? איפה קרנבל? ריו? סלבדור? רסיפה? פרטים בבקשה!

mipi

New member
לא התכוונתי ככה

ברור שהכוונה לא להיות בברזיל ככה סתם רק בשביל הקרנבל ברזיל היא בהחלט אחת המדינות שאני מתכוונת "להתקע" בהן. בכל מקרה אם בא לכם קצת להתעדכן אז דחיתי טיפה את הטיסה זה כבר לא ב2.6 אלא ב23.6 מסיבות אישיות. עדיין טסה לבדי.. וזהו..

nona79

New member
אין בעיה עם הישראלים...../images/Emo42.gif

לכל מקום שאליו תגיעי, תמצאי את החבר'ה הישראלים. רואים ושומעים אותם, אל דאגה. הבת שלי נסעה עם שותף (דובר ספרדית מבטן ומלידה) והמדינה הראשונה שנחתו הייתה קולומביה. היא לא ידעה מילה בספרדית, היא סמכה עליו. לאחר ארבעה ימים בלבד החליטו להיפרד והיא המשיכה לבדה. היא הסתדרה מצוין, ופגשה המון ישראלים, וכך טיילה 8 חודשים. קולומביה, אקוודור, פרו, בוליביה וברזיל. הגעתי לברזיל וביליתי איתה חודש נפלא. היא הייתה מאושרת ושמחה שלבסוף טיילה בלעדיו והכירה עשרות חבר'ה. והאמיני לי, שהיו לא מעט שגם הם נסעו 'לבד' והמשיכו כל פעם עם אנשים חדשים. חוויה וניסיון טוב לחיים. תעשי חיים, שמרי על עצמך וחזרי בשלום.

למעלה