שחזור שד לאישה בת 65 סכיזופרנית

Babi25

New member
שחזור שד לאישה בת 65 סכיזופרנית

לאחר חצי שנה של טיפולים, אימי אמורה לעבור כריתת שד בחודש הבא.
מכיוון והיא סכיוזפרנית ואין לה אופוטרופוס היא יכולה להחליט בעצמה.
היא מודעת "בגדול" לגבי הדברים, שהיא אמורה לעבורה כריתה של השד וכששאלנו אותה אם תרצה שישחזרו היא אמרה שכן.
אני יותר חוששת מההחלמה, אנחנו לא מתגוררות עימה, יש לה מטפלת אבל לא צמודה, אני בחששות מאיך שהיא תתמודד עם זה? במה זה כרוך? שלא יזדהם וכו'
מה שקובע כרגע את ההחלטה הוא העניין שהיא לא תנסה להסתיר את החזה שכרתו, ותלך עם חולצות שיבליטו את זה.
האם הכרחי לדעתך?

עונה מנסיוני של כריתת שד ושחזור מיידי

השחזור אצלי נעשה משומן מהבטן קרי שאיבה ומתיחת הבטן כי רציתי שד מהעור שלי ולא סיליקון והניתוח לא קל ולא ההחלמה ומאד תלוי איזה שחזור תבחר אימך,שנית לדעתי זו זכותה של אימך להתהלך כפי שנוח לה ואם נוח לה ללכת עם חולצות כאלו ואחרות אז נהדר היא זו שצריכה להרגיש נוח עם גופה.חוצמיזה אם היא עושה שחזור למה היא תשאר עם שד כרות לא ממש הבנתי.
בכל אופן לכו עם רחשי ליבה זה חשוב יותר.

בהצלחה,
אם תרצי עוד עיצה אשמח לסייע,

4U|

Babi25

New member
השחזור יעשה כנראה מלקיחת עור מהגב

ולא מהבטן, מכיוון והיא גם חולת סכרת ומעשנת כבדה ולא ניתן במקרה זה לקחת עור מהבטן.
וציינתי שמה שקובע את החחלטה כרגע זה העניין שיראו שהיא עברה כריתה (במידה והיא לא תעשה שיחזור) כי היא לא תנסה לתשתש את זה
לא כ"כ אכפת לה איך להתהלך, היא סכיזופרנית כפי שרשמתי. מצידה גם ללכת עם חולצות קרועות ומלוכלכות...
היא אמרה שתרצה לעבור שיחזור אבל היא לא מבינה במה זה כרוך
כמובן שהפסיכולוגית שלה תכנס פה לתמונה אבל ת'אמת שהפסיכולוגית לא יודעת באמת מה היא מרגישה, היא תענה לה בכן ולא לשאלות שתשאל אותה (מנסיון).
בסופו של דבר אני מרגישה שההחלטה היא בידינו ואני לא רוצה להרגיש כך.
אני רוצה ללכת לטובת אימי ואני לא יודעת איך להחליט מה טוב עבורה כשהיא בעצמה לא יודעת.
החלטה קשה מאוד!

קחי בחשבון שההחלמה לא קלה

גם מלקיחת שומן מהגב במידה וזה מה שיהיה.
אני בהחלט מבינה את ההתלבטות ולקיחת ההחלטה משום שהיא לא ברת החלטה אבל מצד שני אני מכירה נשים שבחרו לכרות את השד ולא לעבור שחזור ונכון שדואגות לשים מטפחות או מילוי אחר ועדיין קחי בחשבון שאחרי הניתוח היא תצטרך הרבה עזרה ובכריתת שד ללא שחזור זה קל יותר.

מאחלת שבכל דרך שתבחר/תבחרו יהיה הכי קל,

למעלה