שחרית אגח

מצב
הנושא נעול.

Bary15

New member
שחרית אגח

שחרית אגח
לגבי שחרית אגח ז' 1. האם הביטחונות שמאחורי אגח זה נחשבות לחזקות? 2. ידוע לי שממשלת אוסטרליה מאחורי האגחים, נכון? 3. האם התשואה על האגח ללא קופונים עתידיים עומדת על אזור 4.5% - מובטח, בהנחה שלא תיפגם היכולת להחזיר את הקרן...? תודה!

Bary15

New member
מקפיץ

שחרית אגח
לגבי שחרית אגח ז' 1. האם הביטחונות שמאחורי אגח זה נחשבות לחזקות? 2. ידוע לי שממשלת אוסטרליה מאחורי האגחים, נכון? 3. האם התשואה על האגח ללא קופונים עתידיים עומדת על אזור 4.5% - מובטח, בהנחה שלא תיפגם היכולת להחזיר את הקרן...? תודה!
מקפיץ
.

חגי

New member
לא ממשלת אוסטרליה. רק בנק מקומי שנקרא CBA

שחרית אגח
לפי מה ששמעתי הם לא מתכוונים לעשות לאגח ריקול על רקע הריבית הגבוהה באוסטרליה האגח שלא מחלק ריבית נושא כרגע תשואה של 3.3% בלבד בהנחת פדיון סופי עוד כ 8.5 שנים במקרה של שינוי חד בשער הדונג למעלה יש מצב שיתחיל ביקוש לנייר כרגע רק שחקני טרייד רוכשים בנייר. נדמה לי שבשבועיים האחרונים זה רק אני...

שיר ורד

New member
אולי תסביר מה הקשר לשער הדונג?

לפי מה ששמעתי הם לא מתכוונים לעשות לאגח ריקול על רקע הריבית הגבוהה באוסטרליה האגח שלא מחלק ריבית נושא כרגע תשואה של 3.3% בלבד בהנחת פדיון סופי עוד כ 8.5 שנים במקרה של שינוי חד בשער הדונג למעלה יש מצב שיתחיל ביקוש לנייר כרגע רק שחקני טרייד רוכשים בנייר. נדמה לי שבשבועיים האחרונים זה רק אני...
אולי תסביר מה הקשר לשער הדונג?

שיר ורד

New member
תשובות

שחרית אגח
תשובות
1. אין בטחונות , הכסף מופקד ב Commowealth Bank of Australia וזה מקור התשלום היחידי. הבנק יגיע לחדלות פרעון - הלך הכסף או חלקו, לא יגיע לחדלות פרעון הפרעון מובטח. 2. לא ידוע לי על כך. 3. לפי החישוב שלי התשואה המובטחת ללא קופונים למי שקונה בשער הסגירה של היום ומחזיק עד לפדיון באמצע 2019 היא כ 3.3% לשנה.

Bary15

New member
תודה ו...

תשובות
1. אין בטחונות , הכסף מופקד ב Commowealth Bank of Australia וזה מקור התשלום היחידי. הבנק יגיע לחדלות פרעון - הלך הכסף או חלקו, לא יגיע לחדלות פרעון הפרעון מובטח. 2. לא ידוע לי על כך. 3. לפי החישוב שלי התשואה המובטחת ללא קופונים למי שקונה בשער הסגירה של היום ומחזיק עד לפדיון באמצע 2019 היא כ 3.3% לשנה.
תודה ו...
האגח קשור ועודך לדולר... במידה והדולר יטפס מעל 3.83, יחולק קופון אחת לרבעון - אני לא זוכר את גובה הקופון אבל במונחים שנתיים זה קרוב ל-6% קיים תנאי נוסף שקשור למרווח הריביות בארה"ב, גם כאן אני לא זוכר במדוייק תוכל לעלות קובץ שמראה את החישוב? (אקסל) תודה!

חגי

New member
הריבית תלבור פלוס 4.5- זה 7% בערך אבל

תודה ו...
האגח קשור ועודך לדולר... במידה והדולר יטפס מעל 3.83, יחולק קופון אחת לרבעון - אני לא זוכר את גובה הקופון אבל במונחים שנתיים זה קרוב ל-6% קיים תנאי נוסף שקשור למרווח הריביות בארה"ב, גם כאן אני לא זוכר במדוייק תוכל לעלות קובץ שמראה את החישוב? (אקסל) תודה!
הריבית תלבור פלוס 4.5- זה 7% בערך אבל
זה לא יקרה. אין כמעט שום תרחיש סביר שיאפשר לשקל להחלש ל 3.83

rossnoam

New member
בקלות:

בקלות:
101.65/75.6 אם תחסיר מזה 1 ותכפיל במאה תקבל מעל 30 אחוז - מה שתקבל אם תחכה 8.5 שנים. כמה זה שנתי? אז תיקח את התוצאה של החילוק - ותוציא שורש של 8.5 שנים (כמו בחזקת 1/8.5) מזה גם אפשר להוריד אחד ולהכפיל במאה תקבל 3.5 אחוז כן כבר יש שינוי כתוצאה מגילויי הגז:)

שיר ורד

New member
זה התנאי לתשלום ריבית

איך הגעת ל-3.3%?
זה התנאי לתשלום ריבית
התנאי נמדד ברמה יומית ואם בחלק מתקופת ריבית השער היה מעל ל 3.83 תשולם ריבית יחסית. אם במקרה תהיה לנו מלחמה רצינית והדולר יעלה מעבר לשער של 4 שח ויתייצב שם, יגדל מאוד הסיכוי לביצוע ריקול, כלומר נראה רווח הון מהיר וקצת ריבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה