שטרנהל ובגדול

tvguy

New member
שטרנהל ובגדול

האמת... שטרנהל לוקחת ובגדול יש לה פרצוף כלבלבי עצוב כזה שבא לנשוף לה באף. ויש גם את זאת שמערבבת רגליים עם יעקב אילון - יונית משהו...

שנרנהל שווה

שמעתי שהיא כולה בת 24 ויש עליה, היא לא ממצמצת מול הגנרלים השובינסטים ולא נופלת מאינטלקטואלים הפלצנים שמתארחים אצלה היא גדולה וגם כוסית שווה יאללה אולי נעשה עצמומה לערוץ 1 להחליף את הסנילי יבין בשטרנהלץ

tvguy

New member
יבין-נושא בעייתי

ערוץ 1 שובינסטי מידי אתם לא זוכרים את מקרה יביןVS גאולה אבן הם חיים במאה שעברה, חוץ מסדרות בריטיות מתוחכמות שעולות 100$ ( על כל 5 יח` סדרה חינם) לא עושים שם כלום כל ההפקות שלהם ברמה מאוד נמוכה. אבל אל תזלזלו - יש להם שקופיות חסות ברזולוצייה אפס בקולו של קריין עם בננה שתקועה לו..

סיינפלד

New member
שטרנהל ועכשיו

חיים יבין שומר על המסך כמו סופר גלו. בתקופה כזו שריבוי הערוצים והתחרות בינהם נמדדת ע``פ קריטריונים שונים כמו: איכות שידור, הנחייה והגשת החומרים, מהירות העברת המידע ודיווחים שוטפים חייבים להוריד את הסוס הזקר מהמירקע !!! אני ממשיך בקריאה להושיב את שטרנהל הבובתית להגשת מבט. הגיע הזמן שהערוץ הראשון יכיר בעובדה שמהמרים על סוסים מנצחים ולא על סוסים צולעים. אני לא מנסה לפגוע ביבין להיפך, תרומתו לטלוויזיה בישראל היא נכבדת וכולנו מוקירים לו תודה אבל צריך לדעת מתי לפנות את המקום. שטרנהל למבט ועכשיו.

אני לא בloop

מי זה שטרנהל ? על מה מדברים ? על המנחה הכוסית של השנה או מה ? עדכנני - tvguy.

סיינפלד

New member
מה קורה סקורי...???

סקורר יקר, מה לא מובן במה שקורה כאן. יש דרישה לשחרר את חיים יבין מהגשת מבט ולהעלות במקומו את יעלי למסך.

אהההה.....

טוב האמת, אני לא כל כך סגור על מי זאת אבל לדעתי המקצועית, וכידוע לך הסקורר בעל רקע טלביזיוני רחב מאוד יש לבצע רק שיקול אחד מרכזי: אם הבחורה כוסית - צריך לקדם אותה דחוף.... אבל חבל על הדיבורים - חיימקה חזק בקומבינה בערוץ אחד. שמעתי שהוא נותן לקירשנבאום מאחורה ועושה קופה יפה. מה שבטוח, עם הכוסית תחליף אותו הוא יוכל להגיד: ``רבותיי, מהפך !``

סיינפלד

New member
*** מהפך ****

סקורר, לפי מה שאתה אומר כבר היום יש מהפך אם חיים מקבל מקירש..

tvguy

New member
האגדית

כמו שאישה צריכה להיות שואלת, חוקרת, נוזפת, אסטרטיבית, נתנה לפואד בראש

korn!

New member
פשששששש

חשבתי שאני היחיד שחולה על יעל... מסתבר שיש עוד אנשים חדי הבחנה בעולם ואני רק רוצה להגיד שאתם כולכם צודקים!

למעלה