שיהיה בשעה טובה -

• פותח הנושא tbk
  • פורסם בתאריך

tbk

New member
שיהיה בשעה טובה - ../images/Emo50.gif ../images/Emo65.gif

זה תמיד טוב כשיש תחרות.. יש לי כמה שאלות לנוכחים: האם מסתמן כאן פורום לישראלים היושבים בקנדה בלבד?? אלו שהעידו על עצמם שהם "פליטי" YNET - למה לא גם וגם? (נראה לי שיש לכם מה להציע ולעזור גם שם), למה "פליטים"? איזה סוג של פורום אתם - המשתתפים, רוצים, מתכוונים ל"יצר" כאן - בשונה או שלא בשונה מ´שם´? (אין ספק שעכשיו, כבעלינסיון, אתם יודעים שצריך הכוונה, כוונה, נכונות וה-ש-ק-ע-ה) אציג את עצמי: אנחנו בתהליך לקנדה - מחכים לויזות שהיו אמורות להגיע בינואר. נעזרנו ועודנו נעזרים ביקירי פורום YNET (שחלקם רוקדים בשתי החתונות - יישר כוח ותודה). הייתי שמחה אם תוכלו לנסות ולדון כאן עמי: מה קרה ש"הרג" את הפורום בYNET? (אני באמת מתכוונת לבדוק מה עושה רע ליהודים גם כשהם רוצים ומנסים "ליצור חברותא". אז קחו את ה
ו-לעבודה.. להשתמע, TBK

drz400e

New member
התקווה היא שהפורום כאן

יהיה מקום שיקשר ויתן מידע לישראלים הרבים החיים ברחבי קנדה, וגם יוכל לספק מידע וקישוריות למהגרים שבדרך. המערכת כאן נותת הרבה יותר מקום למידע בצד הפורום.הכוונה היא לתת כמה שיותר מידע למהגרים שבדרך ע"י קישוריות וכתבות(ואולי אפילו דף שאלות נפוצות) כך שהפורום עצמו יוכל להתרכז בקהילה. בynet היתה הרגשה שהותיקים קצת הותשו מהשאלות ששבו וחזרו על עצמן, ואיבדו עניין.עם קצת מאמץ,הדבר לא יחזור על עצמו . עוד דבר בנושא ynet הוא תיקווה לניהול שימנע את ההשתלחויות והפגיעות האישיות שהיו הסרטן של הפורום שם.לא היה לזה שום מקום, ואפרת הפגינה ליברליות יתר שבדיעבד גרמה להרחקת חברים ישנים והמנעות חברים חדשים מהצטרפות. פורום האם שלנו פה- ישראלים בח"ול , מתפקד יפה ונעשה כל מאמץ ללמוד מהם
. אני חושב ששמירה על כיוון כזה תתן לנו פורום פורה
ומהנה
מזל טוב לנו

למעלה