שיחת נפש

t a m a r o s h

New member
שיחת נפש

שמחתי לגלות שנפתח פורום חדש ואשר מיועד לאלמנים ואלמנות. באמת שהגיע הזמן. הייתי מעוניינת מאוד לשוחח עם אנשים נוספים במצבי. ולדעת כיצד הם מתמודדים עם החיים לבד. אני כבר 5 שנים אלמנה. ולאחרונה קשה לי מאוד להתמודד עם הלבד הריגשי.

meshi4

New member
תמרוש.../images/Emo24.gif

תהליך ההסתגלות וההתמודדות עם הלבד לא קל.דורש המון כוחות נפש כדי למצוא ענין וטעם בחיים.להתמודד עם הכאב .בעצם לחיות לצד הכאב.למצוא תחומי ענין חדשים,חוגים מעניינים. אני בחרתי לצאת לחוג ריקודי עם לפני שנה ו3 ח'.מאז הכל השתנה אצלי לטובה.

offe

New member
לצאת מהלבד

כמו ש-meshi אמרה אכן זהו תהליך הסתגלות. האלמנות - מצב נתון שאפשר לצקת לתוכו תכנים רבים. כל אחד בוחר לעצמו תוכן המתאים לו - וכשעשה את הבחירה, ימצה את המירב והמיטב מבחירה זו. ישנן הצעות רבות ומגוונות המכוונות לאנשים השוהים במצב זה - ולא רק "שוק הבשר" - שגם הוא מתאים לאנשים מסוימים - ישנם אלמנות-אלמנים - גרושות - גרושים - שהתאחדו למטרת בילוי משותף כדי לצמצם את נסיבות הלבד. אמת - חוגים - הרצאות - טיולים - גם הם מקור לא אכזב למפגשים עם אנשים חדשים - וכמה שאומרים כי בגילאים מתקדמים קשה מאוד להתחבר - טעות - בכל גיל אפשר להכיר - להתיידד ולהתקרב. שיהיה לכם לילה מהול בחלומות פז. offe

nypx

New member
היי תמר

כתבתי לך כבר כמה פעמים וכל פעם לא שלחתי, כל כך מבין את מה שאת אומרת. לשמור בבטן זה קשה מי כמוני יודע אני חושב שפה הלבד יהיה יותר ביחד

למעלה