שיטת ימימה ופוריות

מאיה 55

New member
שיטת ימימה ופוריות

האם שיטת ימימה יכולה לסייע בבעיות פוריות? (בהנחה שאין הסבר פיזיולוגי, מבחינה פזיולוגית הכל תקין אצל שני בני הזוג) האם שיטת ימימה יכולה לתת הסבר מדוע קיימות ביות פוריות וכיצד ניתן לתת להן מענה?

SHALOMAYELET

New member
התת מודע ופוריות

אמנם אינני שייכת לשיטת ימימה אך אני שמחה תמיד להמליץ על עבודה דרך התת מודע. תמיד זה יעיל , היום בארה"ב משתמשים בתת מודע בתוך בתי חולים מסודרים על מנת לגדיל את אחוזי האפשקטיביות של הטיפוליםם הרפואיים הקונבנציונאליים הם קוראים לשיטה זו "הרפואה החדשה" אני אוהבת להמליץ גם על אמצעי עזר לעבודה אישית על התת מודע - חוברת העבודה של רפא את חייך סט ניווט עצמי לריפוי לפי שיטת הכללים הקוסמיים. לשרותך בכל עת , שלום אילת מאסטר בניווט התודעה 054-7998799 www.sunvision-israel.com

מאיה 55

מאיה היקרה ללא ספק, על פי דרכה של ימימה ניתן לסייע בבעיות פוריות. בעיות פוריות נגרמות לעיתים בשל תפיסה או ראייה הניוצרים מתחים וחסימות, שניתן להתגבר עליהם . אפילו כשיש בעיות פיזיולוגיות מסויימות הן אצל הגבר והן אצל האישה?! - לא יאומן. אפילו הרפואה הקונבנציונאלית אינה מסוגלת להסביר זאת. אני אישית מכירה כמה מקרים . אני מזמינה אותך לפנות אלי למייל שלי [email protected]

למעלה