שימו לב לזה: אוטובוס עירוני בת"א מפספס

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
זה היה בדיוק לפני 4 שנים פחות 3 ימים
בתאריך 14/07/04. בחיפוש בארכיון הפורום מצאתי את הנתון הנ"ל וכן את צילומי האוטובוס הנדחף. לא ברור מדוע לא התעקשת על מתן תשובה הולמת לפנייתך דבר שעל פי הודעות קודמות שלך הינך יודע לעשות היטב.
אתה קורא את מה שאתה כותב?
למה אדם צריך להתעקש על מתן תשובה לפנייה שלו? חשבתם פעם על לענות לפניות בלי לדרוש שיתעקשו? אגב, מה עם הפנייה שלי מלפני 3 חודשים?

אתה קורא את מה שאתה כותב?
למה אדם צריך להתעקש על מתן תשובה לפנייה שלו? חשבתם פעם על לענות לפניות בלי לדרוש שיתעקשו? אגב, מה עם הפנייה שלי מלפני 3 חודשים?
מה שאני כותב רלוונטי לבני לא לך
1. בגלל הזמן שחלף, לטענתו ללא מענה. 2.באגד מתייחסים לנושא תלונתו של בני בחומרה ומוזר לי שאדם המעורה היטב בתחום הרכב והתחבורה לא יתעקש שתלונתו תטופל או לפחות יקבל אישור בכתב לקבלת התלונה. 3.למה אתה חושב שאני צריך להכיר את התלונה שלך?

1. בגלל הזמן שחלף, לטענתו ללא מענה. 2.באגד מתייחסים לנושא תלונתו של בני בחומרה ומוזר לי שאדם המעורה היטב בתחום הרכב והתחבורה לא יתעקש שתלונתו תטופל או לפחות יקבל אישור בכתב לקבלת התלונה. 3.למה אתה חושב שאני צריך להכיר את התלונה שלך?
אחרי ששלחתי מייל עם התמונות
ואחרי שדיברתי בטלפון (והתבקשתי לשלוח את המייל, הפסקתי להתעקש. למה להשקיע אנרגיה בגוף שהראה את חוסר רצינותו?

אחרי ששלחתי מייל עם התמונות
ואחרי שדיברתי בטלפון (והתבקשתי לשלוח את המייל, הפסקתי להתעקש. למה להשקיע אנרגיה בגוף שהראה את חוסר רצינותו?
להזכירך בתאריך 25/07/04 (ראה ארכיון הפורום)
ענית לשאלה של FIREMAN בנושא התמונות כי לא שלחת תמונות מכיוון שבטופס הפניה באתר אגד אין אפשרות לשלוח תמונות. אגב הגוף שהראה חוסר רצינות הוא הוא אותו הגוף שמצא לנכון להעניק לך ולחבריך במועדון החמש אזור ענק מחובלל ותחום באחד מחניוניו להצגת שוקעתיק אז....יש רצינות בגוף הזה או אין ?

להזכירך בתאריך 25/07/04 (ראה ארכיון הפורום)
ענית לשאלה של FIREMAN בנושא התמונות כי לא שלחת תמונות מכיוון שבטופס הפניה באתר אגד אין אפשרות לשלוח תמונות. אגב הגוף שהראה חוסר רצינות הוא הוא אותו הגוף שמצא לנכון להעניק לך ולחבריך במועדון החמש אזור ענק מחובלל ותחום באחד מחניוניו להצגת שוקעתיק אז....יש רצינות בגוף הזה או אין ?
אני מפסיק להתיחס לתגובות שלך
1. אתה מגיב לגופו של אדם ולא לגופו של עניין. מציג אותי פעם שלישית כלא דובר אמת. 2. מרוב דאגה לשמו הטוב של אגד אתה מצרף נושא שלא שייך כלל. מערכת היחסים בין אגד ומועדון החמש לא קשורה כלל, כמו העובדה שאני גר ברעננה ובטח אגד עשה דברים טובים (או לא) לרעננה. בקיצור, נורא תרמת לשמו הטוב של אגד ולהתיחסות לתלונות. ממש כמו בימי המונופול העליזים. ותשובה ישירה (ואחרונה) לפוסט שלך: אין רצינות,

amit1270

New member
אני לא חושב שאתה צריך להכיר את התלונה שלי
רק הבאתי אותה (לא בדיוק תלונה אלא הצעה) כעוד דוגמה לחוסר התייחסות בזמן סביר (אלא אם כן 3 חודשים ומעלה זה זמן סביר בעיניך לתשובה).

אני לא חושב שאתה צריך להכיר את התלונה שלי
רק הבאתי אותה (לא בדיוק תלונה אלא הצעה) כעוד דוגמה לחוסר התייחסות בזמן סביר (אלא אם כן 3 חודשים ומעלה זה זמן סביר בעיניך לתשובה).
אולי קצת תופתע ממני
אבל אני חושב שזמן סביר למענה בכל נושא גם בנושא הצעה לשיפור הוא יום אחד בלבד,תגיד קיצוני תגיד לא סביר, יתכן אבל זוהי דעתי ולכך צריך לשאוף. אגב,עצם הימצאות מספר פניה בידך מעיד על פניה שהיגשת ותשובה כלשהיא שקיבלת.

amit1270

New member
אולי קצת תופתע ממני
אבל אני חושב שזמן סביר למענה בכל נושא גם בנושא הצעה לשיפור הוא יום אחד בלבד,תגיד קיצוני תגיד לא סביר, יתכן אבל זוהי דעתי ולכך צריך לשאוף. אגב,עצם הימצאות מספר פניה בידך מעיד על פניה שהיגשת ותשובה כלשהיא שקיבלת.
קיבלתי מענה אוטומטי
שהודיע לי שפנייתי הועברה וכו'. זה נראה לך כמו תשובה מספקת? ואני שמח מאוד שאתה שואף למענה תוך יום אחד. אתה יודע מה? אני מוכן להסתפק בשבוע. בכל זאת, הפנייה שלי לא היתה "סתם תלונה" אלא כללה הצעה מעשית שדורשת מענה רציני ופנייה לגורמים מקצועיים.

קיבלתי מענה אוטומטי
שהודיע לי שפנייתי הועברה וכו'. זה נראה לך כמו תשובה מספקת? ואני שמח מאוד שאתה שואף למענה תוך יום אחד. אתה יודע מה? אני מוכן להסתפק בשבוע. בכל זאת, הפנייה שלי לא היתה "סתם תלונה" אלא כללה הצעה מעשית שדורשת מענה רציני ופנייה לגורמים מקצועיים.
ואכן פנייתך כפי שחשבתי נתקבלה,
נקראה,הובנה והועברה לגוף המשותף המתכנן את התחבורה הציבורית בי"ם.(אל תשאל אותי איך קוראים לו) מה פוספס? עידכונך לאחר העברת הפניה. האמת היא שהסתקרנתי לגבי תוכן הפניה וביקשתי לעיין בה...לומר לך שאין בה הגיון אני לא יכול, לומר שלא השקעת מחשבה רבה גם אני לא יכול אך אני מניח שספירות הנוסעים תכרענה.

זה רק בקווים יכול לקרות
איך הוא התבלבל במסלול? הרי זה לא פעם ראשונה שהוא עושה את המסלול הזה והוא עושה את זה בטח כמה פעמים ביום.
אתה יכול להיות בטוח שזה לא רק בקווים
וזה אגב לא ממש מפתיע עם התחלופה הכ"כ גדולה של הנהגים שלהם.

nahag

New member
אתה יכול להיות בטוח שזה לא רק בקווים
וזה אגב לא ממש מפתיע עם התחלופה הכ"כ גדולה של הנהגים שלהם.
לא רק בקווים
525 לכיוון רמה"ש יום שלישי 0905 בבוקר עלה על גשר מבצע קדש בב"ב וחזר אחורה לכיוון כביש השירות. 66 שלנו מול העינים שלי עבר את ויצמן תל אביב לכיוון פ"ת על ארלוזורוב וחזר אחורה לצומת.

אורי404

New member
לא רק בקווים
525 לכיוון רמה"ש יום שלישי 0905 בבוקר עלה על גשר מבצע קדש בב"ב וחזר אחורה לכיוון כביש השירות. 66 שלנו מול העינים שלי עבר את ויצמן תל אביב לכיוון פ"ת על ארלוזורוב וחזר אחורה לצומת.
בקשר לנ-66.
לא יותר פשוט (ועוד לא מדברים על בטיחות...) להקיף שוב את כיכר המדינה ואז להיכנס לרחוב ויצמן?

אורי404

New member
הטעות הייתה על ארלוזורוב לפני הפנייה לויצמן
כך שהוא בכלל לא הגיע לכיכר המדינה (ומכאן שאין לו מה להקיף).
הבנתי

זה רק בקווים יכול לקרות
איך הוא התבלבל במסלול? הרי זה לא פעם ראשונה שהוא עושה את המסלול הזה והוא עושה את זה בטח כמה פעמים ביום.
קרה לי באגד
שנהג של 274 או 174 לא זוכר בדיוק טעה ועלה בטעות לגהה במחלף השבעה, ואז עשה רוורס כדי לעלות לכביש 1, ועוד הוא היה מפרקית

davidlayba

New member
את היציאה בכביש גהה למחלף בר אילן ונהגו נאלץ לבצע נסיעה לאחור בתוך כביש מהיר. כנראה שמדובר בקו 68 אם זכור לי נכון. קצת קשה להבחין בזה בוידאו אבל נהגים צופרים לו וסוטים מהמסלול בצורה מסוכנת. אז נכון, טעות אנוש - קורה. אבל בכל זאת נשארתי עם הרגשה רעה מהמחזה הזה ובתחושה שאפשר היה למנוע את זה. http://www.telavivinf.com/kavim.wmv
פעם אחד חבר שלי עשה לי דום לב במצב דומה ...
זה היה באחד מהמחלפים של ראשון עם כביש ת"א-אשדוד אם אני לא טועה זה היה ליד תחנת מכבי אש , הוא התבלבל והתחיל לצאת מראשון על המחלף לכיוון יבנה ואז שם לב כי טעה, עצר והתחיל רוורס התחלתי לצרוח עליו אבל שום דבר הוא בשלו לאט לאט חזר אחורה כאשר במחלף אין שדה ראיה טוב
לאחר מכן שטפתי אותו שסיכן את שנינו פשוט משהו יכל להכנס בנו בעוצמה ומי יודע מה היה קורה!

אלון 58

New member
את היציאה בכביש גהה למחלף בר אילן ונהגו נאלץ לבצע נסיעה לאחור בתוך כביש מהיר. כנראה שמדובר בקו 68 אם זכור לי נכון. קצת קשה להבחין בזה בוידאו אבל נהגים צופרים לו וסוטים מהמסלול בצורה מסוכנת. אז נכון, טעות אנוש - קורה. אבל בכל זאת נשארתי עם הרגשה רעה מהמחזה הזה ובתחושה שאפשר היה למנוע את זה. http://www.telavivinf.com/kavim.wmv
טעויות אנוש קורות לכל אחד...,
לפעמים מחשבות של נהג יכולות לגרום לו לנסוע היכן שלא צריך,זה רע,זה נדיר,אבל איך אמר פעם אריאל שרון כששימש כמפקד יחידה 101:מי שלא עושה כלום,אינו טועה לעולם". אבל היכן תפקידם של "נהגי" הרכבים הקטנים שם?אם הם רואים מקרה כזה,וברור שמשהו כאן הוביל את הנהג והאוטובוס למצב מצוקה,למה לא לאפשר לו להשתלב?לאן הם "ממהרים" כולם?לפחות בסוף היה שם אחד שאפשר להכתירו כ"צדיק בסדום",שאיפשר לאוטובוס להשתלב במסלול ולחזור לקו.

euronitzan

New member
טעויות אנוש קורות לכל אחד...,
לפעמים מחשבות של נהג יכולות לגרום לו לנסוע היכן שלא צריך,זה רע,זה נדיר,אבל איך אמר פעם אריאל שרון כששימש כמפקד יחידה 101:מי שלא עושה כלום,אינו טועה לעולם". אבל היכן תפקידם של "נהגי" הרכבים הקטנים שם?אם הם רואים מקרה כזה,וברור שמשהו כאן הוביל את הנהג והאוטובוס למצב מצוקה,למה לא לאפשר לו להשתלב?לאן הם "ממהרים" כולם?לפחות בסוף היה שם אחד שאפשר להכתירו כ"צדיק בסדום",שאיפשר לאוטובוס להשתלב במסלול ולחזור לקו.
טעויות קורות, אין ספק
אבל הרברס הוא ל-א הדרך לתקן אותן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה