שימו

שימו ../images/Emo23.gif../images/Emo124.gif

באה כאן בחורה מאוד ענווה ומנומסת. אומרת שהיא חדשה כאן ולא נעים לה לפתוח הודעה חדשה. נכנסה ככה בשורות האחרונות ואפילו אני לא שמתי לב. חבר'ה , אנחנו כולנו חדשים כאן. כולל אני. אז במיוחד כשיש לכם שאלה או נושא חדשים , אל תתביישו שימו אותם בנפרד (בשביל הכבוד הראוי להודעה
) אני אמנם בעד שירשורים (מאוד) אבל בשביל יחס צריך להידחף לפעמים . סתם , זו לא נחשבת הידחפות , נושא חדש זה לגמרי "חוקי"
לפתוח הודעה חדשה. ולמי אני מתכוונת ? ל - SimplyMe1 כמובן. והנושא בתקציר (למי שעצלן לפתוח קישורים
) : "סיטואציה: הדודה מחיפה מתקשרת,אני עונה לטלפון,היא שואלת מה קורה בביצפר,עם הצבא(מיונים וכאלה)ומתעניינת באופן כללי בחיי.. אני עונה לה בנחמדות(איך לא?!-היא באמת חמודה ודי צעירה,לא כמו המעצבנות האלו). עכשו,השאלה שלי היא כזו: אם היא מתעניינת בי,שואלת מה נשמע וכו' וכו',גם אני אמורה לשאול מה נשמע איתם\אצלם?" אז מה אתם אומרים לה?

SimplyMe1 תבואי פה ../images/Emo2.gif

אמנם ביקשת תשובות בעיקר מצעירימים (אני צעירה ברוחי , זה נחשב?) אבל גם לי יש דודות (המון) מעצבנות פחות או יותר. ולאחרונה כשאחת כזו שהיא "הדודה מאמריקה" התקשרה וחיפשה את אבא שלי אצלי , אבל יצא שאני עניתי , התחילה סדרת השאלות שלה. אפילו היא לא התחשבה בזה שהיא מתקשרת מעבר לאוקייאנוס. אז קודמקול , עניתי לה באמת בנחמדות והשתדלתי שהיא אפילו תשמע חיוך בטון שלי. האמת שלא ידעתי כל כך מה לשאול כי אני לא יודעת עליה כמעט פרטים (מה שהפוך ממנה שהיא יודעת עלי) אז הסתפקתי ב"מה שלומך" כללי ושמחתי לשמוע שהכל בסדר וכך גם הגבתי. גם אני מדי פעם , מתלבטת בשאלות כאלו למרות גילי המופלג , וכך יוצא שכמעט תמיד "מדובבים" אותי ולא אני אותם. אני גם לא בטוחה עד היכן זה התענינות לגיטימית ומתי זה מגיע ל"חקירה" גם אם יש דברים שאני באמת מתעניינת ורוצה לדעת , אז אני מעדיפה לשמוע מה שמספרים בהתנדבות ולא להעמיק בשאלות יותר מידי. במיוחד אם זה "סמול טוק" מקרי , טלפוני או פנים אל פנים.

הייתה לי פעם חברה

שחשבה שזה שאני לא חוקר אותה אלא מחכה שהיא תספר לי על עצמה בזמנה החופשי זה סימן לחוסר העניין שלי בה
עד היום אני תוהה על זה... בתור בנאדם שדי קנאי לפרטיותו, אני נוטה למעט במידע על עצמי כלפי מי שאני לא מרגיש קרוב אליו.... ובגלל זה אני שונא את הסקרנים שדוחפים את האף שלהם יותר מדי (תארו לכם מה זה שמישהו עוצר אתכם בשבילי הקיבוץ ומתחיל לשאול "אתה עדיין גר בטבריה?", "במה אתה עובד שם?" "כמה אתה מרוויח?", "השכר דירה יקר?", "יש לך שותפים?", "וחברה כבר מצאת שם?" וממשיך וממשיך וזה בסך הכל מישהו שבחיים לא היה לכם איתו שום קשר מעבר לכך שהכרתם אותו בגלל שאתם גרים באותו קיבוץ
)... אז אני משתדל לתת לאנשים לספר לי על עצמם כמה שהם מרגישים נוח....

נויקה

New member
בתור נציגת הגברות

לאו דווקא אלו שכאן (לא מחפשת שיתנפלו עליי), אני בהחלט יכולה להבין אותה. זה טיפוס כזה של בנות. אם אני הייתי מגיעה לאותה סיטואציה הייתי מגיבה בדיוק כמוה, כי כאלו אנחנו. חוץ מזה, לא כדאי להפריד סתם אנשים מהקיבוץ לבין חברה שלך?! אבל זה כבר דיון לפורום "זיווגים משמיים 2", או משהו בסגנון, נעה

יש פה אי הבנה קטנה

אין לי בעיה לספר לחברה שלי (אני בהחלט עושה את ההפרדה)... זו פשוט הסיבה שבגללה אני לא "חוקר" אנשים....

SimplyMe1

New member
../images/Emo9.gif

עבר הרבה זמן מאז כתבתי את ההודעה ההיא,וכבר אי-אפשר להקפיץ אבל בכול זאת.....האמממ בקשר למה שאמרתי..יש קרובי משפחה שיותר קל לי לדבר איתם,ז"א יש על מה,ואפילו אם אני פנויה לשיחה קצרה על הא ודה אז אני משתפת פעולה עם המתקשר ושואלת מה קורה מה נישמע וכיו"ב .. יש את האלו המרוחקים יותר שנכנסים ליותר פרטים בקשר לחיי: "נו כבר יש לך רישיון?" "כן,יש לי כבר 3 חודשים" "נו,אז איך מסתדרת?אבא נותן את האוטו?" ועוד כהנה וכהנה שאלות..אז אני עונה כי אי אפשר שלא:) כמובן שלא אני זו שסיפרתי להם על הרישיון והאוטו וכו',אז מעניין שאני שומעת מהם על דברים שלא קיימים בכלל אצלי(כנראה שבאחת השיחות בעבר אחד ההורים סיפר או אחי הגדול,והם,בשיחה שלהם איתי,סיפרו ושאלו דברים שאני אפילו לא ידעתי על עצמי..:)). בוף,קצת גלשתי מהשאלה המקורית,אבל לונורא.... בברכת שבוע נעים ובטוח בכבישים, SimplyMe1

למעלה