שימחה גדולה, פורום חדש!

שימחה גדולה, פורום חדש!

פורום הילינג אנרגטי יוצא ממש עכשיו לדרך (ואפילו לא יצא לי להיות הראשונה שכותבת הודעה...
). אני קוראת לכל מי שמרגיש שהוא פוסע בדרך, לכל מי שנמצא על פרשת דרכים, לכל מי שמתקדם מספיק כדי להבין שלסוף הדרך לא מגיעים לבד ואין משמעות בלהיות ראשון, ורוצה לעזור לאחרים, כל מי שמתחיל לחשוד שיש פה יותר מן הראה לעין, כל מי שהבין שהבריאות הפיסית שלו, כמו המציאות החיצונית והשפע שאנו מקבלים, קשורה לתהליכים הפנימיים שלו, כל מי שחושב שחשוב להיות אוהבים, כל מי שרוצה לקחת חלק בהתפתחות הגדולה של העידן החדש - הפורום הזה שלו. בואו מעכשיו נצעד בדרך הזו ביחד! אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפורום בכל נושא שקשור לרפואה משלימה ולעידן החדש. אני מקצועית בנושא ההילינג, פרחי באך, קריסטלים, קלפי טוטם, קלפי סגולה, תיקשור ומטוטלת, רייקי, מדיטציות, ורפואה שלא במגע. בכל מה שאני לא מבינה - אני מבטיחה לעשות כל מאמץ כדי להשיג את התשובה ממומחה אחר, או להפנות אתכם אליו.

מזל טוב

המון מזל טוב על הפורום החדש אני מבטיח להיות נוכח פה ושם ולהתייעץ איתך אם יצוצו לי שאלות כלשהם. "רוחי אשר ממעל בואי והגני עליי"

thewatcher

New member
מצטרף לאיחולים ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

אני מכיר אותך, עומר, את הילרית מעולה ואני שמח שיש לך במה עכשיו להישמע וגם שאנשים יוכלו להתייעץ איתך!

נועם@בת

New member
מזל טוב לפתיחת הפורום

שמחה שנפתח פורום בנושא (אמרה נועם שרק עכשיו גמרה ללמוד ברידמן, אבל עוד לא התחילה לעבוד). שיהיה בהצלחה נועם

היי נועם הבת

גם לך יש שם של בן! גם לי
בכל אופן, כיף לראות אותך פה, תיכנסי לאתר שלי, תסתכלי בכפתור "דרושים", ואם מתאים לך תחזרי אליי לטלפון. בסדר?

נועם@בת

New member
למען הדיוק יש לי כינוי כזה

השם המקורי שלי הוא שם של בת במאתיים אחוזים. קראתי את ההצעה, זה רלוונטי גם למי שגרה ליד חיפה? נועם

איזו שאלה!

ככה נוכל לבנות רשת כלל ארצית
את תצטרכי לבוא אליי איזה יום כדי שנראה אם אנחנו מתאימות אחת לשניה. אבל יש לנו רכבת מאוד קרוב לבית אז זה לא צריך להיות סיפור.

למעלה