שינוי חשוב שעשיתי

עכשיו הבנתי שכדי לשפר ולהשפיע לטובה על הסביבה צריך לפעול בדרך חיובית כמו לדבר בעדינות ולהתעניין, ולא בתוקפנות. זה שהייתי עושה מבטים מאיימים וקולות מפחידים זה לא היה יפה, וטוב שהפסקתי עם זה. הבנתי גם שלא רצוי לדבר עם אנשים מסוכנים. לשוטר או לשופט אפשר וכדאי להגיד "תאמין לי" במקום לשקר, לא לאדם זר. אני חושב שהכו אותי בכפר כי דיברתי עם אנשים מסוכנים ופחדו שאסכן חיי אנשים, והתרחקו ממני כי עשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים. עכשיו חזרתי להיות עדין, ויותר אוהבים אותי. צריך להתעניין בתחביבים ולפתור מריבות בעזרת הסברים, לחייך ולהיות שמח על הצלחות שיש, ולא לעשות דברים מאיימים.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
עכשיו הבנתי שכדי לשפר ולהשפיע לטובה על הסביבה צריך לפעול בדרך חיובית כמו לדבר בעדינות ולהתעניין, ולא בתוקפנות. זה שהייתי עושה מבטים מאיימים וקולות מפחידים זה לא היה יפה, וטוב שהפסקתי עם זה. הבנתי גם שלא רצוי לדבר עם אנשים מסוכנים. לשוטר או לשופט אפשר וכדאי להגיד "תאמין לי" במקום לשקר, לא לאדם זר. אני חושב שהכו אותי בכפר כי דיברתי עם אנשים מסוכנים ופחדו שאסכן חיי אנשים, והתרחקו ממני כי עשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים. עכשיו חזרתי להיות עדין, ויותר אוהבים אותי. צריך להתעניין בתחביבים ולפתור מריבות בעזרת הסברים, לחייך ולהיות שמח על הצלחות שיש, ולא לעשות דברים מאיימים.​
מחשבה חיובית יוצרת דברים טובים.
מחשבה שלילית יוצרת שנאה ודברים גרועים.

מקסים 45

Well-known member
עכשיו הבנתי שכדי לשפר ולהשפיע לטובה על הסביבה צריך לפעול בדרך חיובית כמו לדבר בעדינות ולהתעניין, ולא בתוקפנות. זה שהייתי עושה מבטים מאיימים וקולות מפחידים זה לא היה יפה, וטוב שהפסקתי עם זה. הבנתי גם שלא רצוי לדבר עם אנשים מסוכנים. לשוטר או לשופט אפשר וכדאי להגיד "תאמין לי" במקום לשקר, לא לאדם זר. אני חושב שהכו אותי בכפר כי דיברתי עם אנשים מסוכנים ופחדו שאסכן חיי אנשים, והתרחקו ממני כי עשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים. עכשיו חזרתי להיות עדין, ויותר אוהבים אותי. צריך להתעניין בתחביבים ולפתור מריבות בעזרת הסברים, לחייך ולהיות שמח על הצלחות שיש, ולא לעשות דברים מאיימים.
תתמיד במעשיך

למעלה