שינוי מסלול 437 אשקלון ירושלים

yair480

Active member
לפני שבועיים משרד התחבורה או אגד שינו את מסלול 437 ככה שהוא ייסע דרך לטרון במקום צומת שמשון.
כמיטב המסורת השינוי לא פורסם באתר שלהם ורק במקרה גיליתי את השינוי הזה.

כיוון שיש 2 קווים בעלי אותו מסלול איני מבין מדוע לא ביטלו את 437 והעבירו את כל הנסיעות ל436 תוך עדכון תחנות בצומת נחשון ומחלף לטרון כדי לתת שירות אמין וסביר לאשקלון.

לפני שבועיים משרד התחבורה או אגד שינו את מסלול 437 ככה שהוא ייסע דרך לטרון במקום צומת שמשון.

כיוון שיש 2 קווים בעלי אותו מסלול איני מבין מדוע לא ביטלו את 437 והעבירו את כל הנסיעות ל436 תוך עדכון תחנות בצומת נחשון ומחלף לטרון כדי לתת שירות אמין וסביר לאשקלון.
437 נכנס לקריית מלאכי. 436 קו ישיר לאשקלון (לא בדקתי אבל לדעתי עם פחות תחנות בצמתים בדרך).

scooby5

Member

דווקא פרסמו באתר של אגד

שמונו

Active member
דווקא פרסמו באתר של אגד
פעם התלוננתי לאגד מדוע לא פרסמו על איזה שינוי
אמרו לי 'פרסמנו' כתבנו באתר!
שאלתי אותם, אני כנוסע קבוע אמור להכנס כל יום לאתר לבדוק אם יש שינויים?
פעם בכמה זמן אני אמור להכנס לאתר לראות אם משהו משתנה?

שאלתי למה אין דפים מודפסים שמחלוקים באוטובוסים, אמרו לי 'משרד התחבורה הפסיק את זה כי זה מזהם'..

DAVIDADATO

Well-known member
פעם התלוננתי לאגד מדוע לא פרסמו על איזה שינוי
אמרו לי 'פרסמנו' כתבנו באתר!
שאלתי אותם, אני כנוסע קבוע אמור להכנס כל יום לאתר לבדוק אם יש שינויים?
פעם בכמה זמן אני אמור להכנס לאתר לראות אם משהו משתנה?

שאלתי למה אין דפים מודפסים שמחלוקים באוטובוסים, אמרו לי 'משרד התחבורה הפסיק את זה כי זה מזהם'..
באופן כללי כל יום באגד צצים עבודות בכביש בערי ישראל ואז משתנה הכל

אני זוכר לפני חמישים שנה שהקו היה נכנס גם לאבו גוש (בכלל היה קו מאוד מאסף).
כחייל לפני ארבעים שנה בדרך למחנה ג'וליס

מעניין שהמסלול נשמר כל כך הרבה זמן

אני זוכר לפני חמישים שנה שהקו היה נכנס גם לאבו גוש (בכלל היה קו מאוד מאסף).
כחייל לפני ארבעים שנה בדרך למחנה ג'וליס

מעניין שהמסלול נשמר כל כך הרבה זמן
ואם זכרוני אינו בוגד בי 436 היה פעם מספר הקו מירושלים לרחובות (היתה תדירות נמוכה)

למעלה