שינוי שם

dindin63

New member
שינוי שם

שמי הוא דינה ואני קרויה ע"ש אמו של אבי שנפטרה בגיל צעיר ממחלה קשה עוד הרבה לפני שאני נולדתי. גם לשם בתנ"ך אין הרבה אופטימיות, אני יודעת שלא רצוי להחליף שם, אך האם בנסיבות מסוימות ומאחר שאני באמת מרגישה שחיי הם בירידה מתמדת, אפשרי להחליף או להוסיף שם?

ilanamysticana

New member
שינוי שם

השם מיצג אנרגיות שנולדת איתן השם אינו אחראי להרגשת הירידה בחייך. החלפת השם לא תשנה את האנרגיות ולפעמים שם חדש יכול אולי פסיכולוגית לתת הרגשה של שינוי אך גם יכול להביא אנרגיות שיתכן ויביאו דברים אחרים. יש לעשות זאת בכובד ראש ולבדוק מה גורם להידרדרות. על דינה נכתב ספר "האוהל האדום" על אותה דמות תנכית. היא היתה ביתו היחידה של יעקב ונחשבת לדמות ארוטית שיהיה רק טוב

מותר ואפשר לשנות שם

היי דינה / דינדין, קראתי את שאלתך ואני מגיעה מגישה אחרת, שהיא גם נומרולוגית, גם קבלית וגם אנושית שאומרת שמספיק שאדם מרגיש שלא בנוח עם שמו - יש לו את הזכות והרשות לשנות אותו. נכון בהחלט שלשם שלנו יש כוח אנרגטי. הכוח בא לו מהצירופים הנומרולוגיים שבתוכו (לא מהמשמעות המילולית !!) המשמעות של צירופים היא : המספרים המרכיבים את השם, החיבור של השם הפרטי ושם המשפחה וחשוב ביותר - הצירופים שהוא יוצר ביחס למפת הלידה של האדם שנפתחת ע"י חישובים מסוימים מתוך תאריך הלידה שלו. במפת הלידה , כמו בשם, יש מיספרים שמצביעים על היכולות, הנטיות, נתיב הגורל, לוחות הזמנים, כיוונים מקצועיים, ועוד ועוד - כל אלה הם קודים ומפתחות לפענוח והסבר על דרכו של האדם ועל הפעולות שעליו לעשות כדי לממש את התיקון, הייעוד וקוד הנשמה שלו. שינוי שם או הוספת שם זו אחת האפשרויות לממש את הכתוב במפה, לשחרר קשיים וחסימות ולאפשר לאדם לעלות על דרך לחיים עם פחות תסכולים ועיכובים ועם יותר מימוש עצמי, קלות ושמחה. לכן, ביהדות, יש רשות כתובה וגם דוגמאות על שינוי שם שהביאו לברכה, להתחזקות ופתיחת דרך חדשה ליעוד גבוה יותר (ראי אברהם אבינו ושרי אמנו, יעקב אבינו ועוד) בכל מקרה, בגלל הכוח האנרגטי בשם לא מומלץ לשנות שם לבד וע"פ סיפורים ושמועות כי שם לא מאוזן ממש מקלקל וחוסם את האדם מלממש דברים חשובים בחייו (זוגיות, מקצוע, קידום, יחסי חברתיים וכו') עדיף לא לשנות שם מאשר להמר לבד על שם אחר - רוב הסיכויים הם שהשינוי לא יהיה נכון ואז אי אפשר לשנות במשך 7 שנים. את מוזמנת לקרוא עוד על שמות מספרים ומה שביניהם באתר שלי "ניפלאות" וכמובן ליצור איתי קשר טלפוני בכל שאלה. חג שמח, נגה אן ירושלמי.

למעלה