שירשורי הכרויות

• פותח הנושא eido
  • פורסם בתאריך

eido

New member
שירשורי הכרויות

טוב.. הפורום חדש ואנחנו לא יודעים כלום אחד על השני כל אחד יכתוב כאן את הפרטים שלו... יאלה תתחילו!

סימבה 13

New member
../images/Emo124.gif אני ../images/Emo124.gif

אני בן 14 מי"א אני לומד במקיף ו' בשיכבת ח' קוראים לי אור ו... ^ >>>>>>>> >>>>>>>> ^ <<<>>> ^ ^ ^ ^ < > ^ ^ ^ ^ ^ <> ^ ^ ^ ^ ^ O ^ ^ ^ ^ ^

Alvis 12

New member
../images/Emo9.gifאני...

אני בן 12 מאשדוד אין לי חברה... כל מי שרוצה להכיר אז:169892003 אני גר באזור יא' מממ... מי שרוצה לדעת עוד שיכתוב לי באי סי קיו...

luda17

New member
אני לודה

בת 17 מאשדוד לומדת במקיף ........ לא מגלה סתם......... במקיף א'!!

black buttercup

New member
שלום.

איזה יופי שפתחו לעיר שלנו פורום בתפוז. קיצר אני נורית בת 17 מאזור יא' ולומדת במקיף ג'. ואני לא מאמינה שחיה רז השמנה הבטטה הזאת עדיין מלמדת בצפרירים. איזה מסכנים כל התלמידים שלה, היא זיינית מוח מיקצועית. אחחחח...הנוסטלגיה.

Alvis 12

New member
כן את צודקת!

היא קרציההההה! כל הבית ספר שונאים אותה!

eido

New member
כן.. השמנה הזאת עדיין מנהלת

את הביצפר... באסה..

black buttercup

New member
היא עדין עושה את הנאומים הארוכים

האלה עם מילים גדולות וציטוטים משירה ישראלית שאף ילד לא מבין על מה היא מדברת... איזה מצחיק זה...כשהייתי בבצפר הזה היא היתה מיבשת אותנו בשמש שעות כל טקס זיכרון ומזיין את השכל על הדברים הכי לא מעניינים בעולם שחצי מהמילים בכלל לא הבנו. רק אחרי כמה שנים נתקלתי בטקסטים האלו בתיכון בכל מיני מקומות ונזכרתי בנאומים שלה. טקסטים יפים, באמת, אבל גברת...אם כל הכבוד את ממש שרוטה...כוסעמק, ילדים בני6 עד 12...מה את רוצה עכשיו ביאליק יא מעצבנת?!?!?!?!

I t a M a R 1 1

New member
אני איתמר....

אני איתמר גר בגן יבנה אבל אני אשדודי בנשמה !!!!!! גרתי בי"א... אבל עכשיו לומד בקיבוץ,לא משנה אני עדיין אשדודי~ הא ואני בן 16 עוד מעט כיתה י'

waxm1

New member
קצת פרטים עליי ../images/Emo163.gif

קוראים לי איתי.. אני בן 15 מאשדוד כמובן.. רובע יא' תחביבים: יש הרבה...

waxm1

New member
שקרן !! אי אפשר!! אני רוצה הוכחה

מצולמת בוידאו
+ 2 עדים.. אחד צריך להיות דוקטור שיוכל לזהות אם זו התעטשות אמיתית

gaily

New member
גיאלי- בת 16 מלוס אנג'לס

תשאלו את נורית איך לבטא את השם

Sam Anand Nityo

New member
למרות ששמתי הודעה חדשה

רק עכשיו שמתי לב שיש שרשור... אבל זה לא לצורך היכרויות... אני סם, אשדודי מלידה, למדתי במקיף ג'. יש לי חברה (גם היא אשדודית...) אגב, אני מנהל פה בתפוז את פורום "שיחות עם אלוהים" (354) למי שמעוניין , לחצו על הלינק. ביי...

למעלה