שירשור בהצלחה לקראת תקופת הבחינות

Atenolol

New member
בעקבות חורחה לואיס בורחס ../images/Emo63.gif

אולי כולנו, וגם החלומות של יוניקורן השחורה, לא אמיתיים אלא רק חלק מחלום של בלנק?!

Atenolol

New member
שמים את דפנה בצד...

כי אם היא תלמד את הקורס, וזה יסתדר במערכת, אז אין התלבטות.

הייבי

New member
קשה להעיד

רובנו לא למדנו אצל ארבעתם. בעקרון דפנה בחוקתי מלכה מלכה מלכה, במינהלי השמועות היא שהיא יותר קשה, אבל זו דפנה אז אף פעם לא שמים את דפנה בצד. אני למדתי עם בלנק (ואומנם חבל לבזבז עליו ריר להתחשב שהוא מעדיף את הקבוצה השניה). למרות מה שאמרו הוא דיי מסודר אבל לא הכי ברור בעולם. זה סוג של ראש כזה שאו שנכנסים אליו או שלא. המשפטים שלא קצת ארוכים ולא תמיד יש להם סוף, אבל כשמגיעים לסוף השנה וקוראים את כל מה שכתבת במשך הסמסטר זה דווקא דיי ברור, במיוחד כי הוא מקפיד לכתוב על הלוח באיזה נושא מדובר ואיזה תת נושא וזה שומר על סדר יחסי. ברכה שמעתי שמשעמם, אבל יותר מזה אני לא יכולה להעיד ועל איסי שמעתי רק "טובות" בסד"א אז אני בספק כמה הוא עדיף במינהלי אבל שוב זה רק שמועות. בסוף, אתה תבחר מי שיסתדר לך במערכת. אני ממש רציתי דפנה, אבל היא היתה בשבתון אז לקחתי בלנק (אפילו ששמעתי שברכה הוא סוג של שם דבר כי הוא לא הסתדר לי נוח בכלל במערכת)

Margarita22

New member
תלמיד חשבונאות?../images/Emo12.gif

סתם חשבונאות או פלוס משפטים?

אני מרגישה רע להתבכיין...

לי יש רק 4 מבחנים. אבל היי, אל תתחילו אפילו לקנא, כי 3 מהם הם יום אחרי יום אחרי יום רצוף !!! פתאום 6 מבחנים עם מרווח של 5 ימים בין מבחן למבחן נשמעים כייף, אה?
בהצלחה לכולנו !!!

Wisper

New member
8 מבחנים והשמיים הם הגבול....

יש כמה שישר ויתרתי והולכת אוטומטית למועד ב'.. אין מה לעשות שנה א' שנה קשה... .

למעלה