שירשור גאוני שחשבתי עליו בעצמי

nothingman1

New member
שירשור גאוני שחשבתי עליו בעצמי

ולא מור, מנהל פורום גראנג' (כן, תודה למור על הרעיון
) בחרו את הביצועים האהובים שלכם משירי הלהקה עפ"י כל אחד מהפרמטרים הבאים שמרכיבים את השיר: גיטרה, בס, תופים, שירה. להודעה הראשית אשרשר בהודעות נפרדות את שמות הקטגוריות, ואתם צריכים לשרשר את הבחירות שלכם בכל אחת מהקטגוריית להודעה המתאימה הנושאת את שם הקטגורייה. אם לדוגמה אתם הכי אוהבים את התיפוף של השיר Oceans (דוגמה למשהו שלא יקרה, כדי לא להטות את דעתכם), שרשרו את שם השיר Oceans לקטגורייה "תופים". מי שהבחירות שלו יהיו הכי קרובות לטעם שלי, יזכה בהאדמה!
סתם, לא... לכו על זה

Jagged chaos

New member
../images/Emo122.gif

present tense brother alive breath yellow ledbetter all or none black (live on Two Legs) אני משוגע על הסולו שלו בסוף wash (לא בליגה של אלה שלמעלה, אבל עדיין- גיטרה מיוחדת)

hitchhiker218

New member
הרטיג

State Of Love And Trust Brother Once Immortality Rearviewmirror Insignificance Nothing As It Seems

בדנתמ

New member
../images/Emo168.gif

alive פשוט עושה לי חשק לאלתר עליו ברקע. אחלה סולו שם בסוף. אחד הטובים בגראנג' אם אתם שואלים אותי... garden jeremy פשוט בגלל הריף... טוב, בינתיים יש קצת, והם כולם מהאלבום ten, כי שמעתי אותו אתמול די הרבה... קשה לי להיזכר באחרים, כי הם פשוט כל כך טובים כמכלול שאני יכול להגיד "אהא, זה שיר טוב" אבל קשה לי להיזכר בדיוק בגיטרה...
אבל אין מה לעשות... גוסארד ומקרידי הם שני תותחי-על
מתישהו אני אוסיף גם עוד כמה אולי מויטאלוג'י ומVS...

בדנתמ

New member
יש גם גיטרה, לא?

זה מתחיל כזה עם באס, ואז אחרי הכניסה של התופים נכנסת גם גיטרה אם אני זוכר נכון.

Jagged chaos

New member
../images/Emo13.gif

dead man, זה יותר צ'לו או ווטאבר איזה כלי זה. אבל זה מעולה. indifference oceans parting ways W.M.A why go

בדנתמ

New member
אכן אהוד ../images/Emo98.gif

ואין מה לעשות, dirty frank הוא שילוב מנצח מבחינתי, בין גרוב ענק לשירה שמזכירה לי בחלקה את ג'ים מוריסון (בקטעים האלה שהוא חצי מדקלם כזה)... ג'ף אמנט תותח

למעלה