~ שירשור הגעה להופעה הערב ~

ה אiר

New member
~ שירשור הגעה להופעה הערב ~

21:30, במעבדה, בי-ם הופעה של עלמה זהר. מגיע? עם מי? אם לא, מדוע? שיר שהיית הכי רוצה לשמוע? שיר שהיית מקדיש ל______? שיר שהיית רוצה שעלמה תפתח איתו את ההופעה? שיר שהיית רוצה שעלמה תסגור איתו את ההופעה? משהו נוסף?
מי שהולך, מחוייב לפתוח שירשור חוויות כשהוא חוזר מההופעה
תבלו
לוח הופעות רישמי ומעודכן יתפרסם בשבוע הבא

viko222

New member
תהנו מי שהולך../images/Emo24.gif

גם הופעה של עלמה וגם בירושלים!!בטוח יהיה כיף

hilali1

New member
תהנו.. בפעם הבאה שהיא תבוא לירושלים אני אלך

היום זה לא ממש מסתדר..

nkotb

New member
לא הלכנו, רצנו

נעים להכיר, חדשה בפורום. מאוד אהבתי את עלמה מהפעם השניה ששמעתי את אגו-טריפ פשוט התחברתי. קניתי את הדיסק יום אחרי שהוא יצא בטאוור, ונשאר עותק אחרון. שמעתי שבחנויות ביום שהדיסק יצא היתה התנפלות. אגב, אני כמעט ולא קונה דיסקים ישראלים, נדיר מאוד אם אני קונה. זו פעם ראשונה מזה שנים שהלכתי ביוזמתי לקנות דיסק ישראלי. (ואני מדי פעם מורידה שירים, אומנם מעט, אבל קורה) במקרה הזה אמרתי - לא מורידה - קונה. היינו בהופעה אתמול היה די נחמד. אין ספק שעלמה היא בחורה מוכשרת. קודם כל בכרטיסים/מודעות/אינטרנט היה כתוב פתיחת דלתות 21:00 תחילת הופעה 21:30. אז אומנם פתיחת הדלתות היתה ב- 21:30, אבל כניסה להופעה היתה ב - 21:30, ההופעה עצמה התחילה ב - 22:15. ככה שהקהל היה כבר די חסר סבלנות. היא התחילה אם אני לא טועה עם "עם הגב" שהקהל כמובן אהב, ואחרי זה היא התחילה להריץ שירים מהדיסק "דברי". בין לבין היא גם סיפרה על ימי ילדותה בירושלים הבנויה. והשיר התשיעי אם אני זוכרת נכון היה "אגו-טריפ" כי הקהל כבר התחיל להתעייף ולא היה לאנשים כוח לחכות כל כך הרבה זמן ל- 2 השירים הכי מוכרים שלה. היא שרה בנוסף - 3 שירים חדשים אחד מהם מדבר על הפליטים מדרפור, שיר קשה שלדעתי האישית לא ממש מתאים לערב זה, וסיפרה שהיא החלה להתנדב עמם ולעזור להם ברחובות ת"א, ושאנחנו מתנערים מהם, ואיך אני אומרת, עם כל הכבוד למטרה היפה והמכובדת "עניי עירך קודמים". אחרי כשעה ורבע היא ירדה בלי לשיר את ה- שיר, והקהל כמובן דרש עוד או יותר נכון דרש את ה- שיר, והיא כמובן חזרה, שרה עוד שיר אחד, ולאחריו את "מיגל" ו... נגמרה ההופעה. בסוף אמרתי יאללה היא פה נחתים אותה על הדיסק שלה. המשך יבוא... .

דווקא את אפריקה (פליטי דרפור) התאהבתי בו

משמיעה ראשונה יש לו ערך מוסף לטעמי הוא מאד מתאים לדעתי האישית שתשיר אותו בהופעות כי זה מראה משהו לדעתי על האופי ומהות של עלמה

nkotb

New member
אז זהו

גם, כן, אבל לא זה. כשבאנו מישהי כנראה המפיקה או משהו אמרה לשומר בכניסה אל מאחורי הקלעים לא להכניס אף אחד לא מעניין אותה מי זה.עכשיו, אמרתי לבעלי, נראה מה יהיה אחרי ההופעה, אם תהיה התנפלות - נלך, אם לא - מה טוב. אחרי ההופעה חיכנו לה אולי 5 אנשים, 4 האחרים התייאשו אחרי איזה רבע שעה והלכו. אני אמרתי, באתי שילמתי נחכה. ואני מחכה, ומחכה, ומחכה וכבר עברה חצי שעה. קיצר נשארנו מכולם רק אני ובעלי. אמרתי לא מעניין אותי אני הולכת לבדוק איפה היא. נכנסתי פנימה והלכתי והלכתי והלכתי ובסוף המסדרון אחרי שכמעט הלכתי לאיבוד ישבה לה עלמה עם כל החבורה שלה ונחה לה. אז כן לקחתי חתימה (אמרתי לה - עוד שנה זה יהיה שווה הרבה כסף? היא אמרה שלא) היא אומרת שבארץ לא עושים כסף ממוסיקה. אמרתי לה שהיא טועה והיא צריכה מה שנקרא - ע"ע יזהר אשדות, אריק איינשטיין, גידי גוב (שכחתי להגיד נינט אבל היא לא דוגמא), היא לא ממש קיבלה את טענותיי. עשינו קצת צחוקים, היא שאלה אם נראה לה שהיא תצליח (על זה נאמר - נו במת!), אמרתי לה תוך שנה מעכשיו את תצטרכי שני שומרי ראש אבל היא צחקה. קיצר, היא בחורה מוכשרת ונחמדה, אבל, בתור אחת עם המון נסיון בהופעות בארץ (וגם הופעות מחו"ל שהגיעו לארץ) כולל כניסה אל מאחורי הקלעים של מיטב האמנים הישראלים המוכרים והגדולים, ומעט גם בחו"ל, ומישהי שעבדה בחברת תקליטים מוכרת בעברה, לדעתי - סדר השירים לא היה טוב בלשון המעטה, היא הצליחה די להרדים את הקהל, שחיכה המ-ו-ן זמן מלכתחילה שתתחיל ההופעה, אני ראיתי כמה וכמה אנשים יוצאים החוצה באמצע - מיואשים וחבל. ניכר היה שהיא התרגשה, והיא אמרה ששרה - חמותה בקהל. היא ניסתה בין לבין להכניס ככה כמה פאנצ'ים שחלקם הקטן לא היה הכי, אבל זה כנראה מהתרגשות. היא עדיין טריה. ולגרום לאנשים לחכות בערך 8-9 שירים עד ל"אגו-טריפ" לא רעיון טוב, אנשים צעקו לה במהלך ההופעה מה עם זה. נכון ששני הלהיטים הגדולים הם "אגו טריפ" ו"מיגל" אבל לדעתי האישית - היא צריכה לשבת עם אמן מצליח לא משנה זמר/זמרת/ להקה ושיסבירו לה איך לבנות מופע נכון. אני מאוד ניסיתי להתאפק, אבל רק אחרי 40 דקות של המופע הצלחתי בעצם להתעורר כי היא קצת שיעממה. לא מכוונה רעה חלילה היא פשוט חדשה בעסק. היא תהיה גדולה, אבל יש לה עוד מה ללמוד. יהיה בסדר, היא תצליח.

אין לי מושג איך היה בירושלים

אבל בהופעה שהיתה בזאפה ת"א היא שרה את מיגל בסוף שיר אחרון לפי דעתי זו היתה החלטה מצוינת לאותה הופעה ספציפית כי הקהל פשוט השתגע באותו רגע נכנס לאקטזה היה שווה לחכות

ה אiר

New member
הופעות אף פעם

לא מתחילות בזמן. זה ידוע... האיחור האופנתי הזה לא תמיד מייאש קהל, הרבה פעמים הוא מגביר ציפייה. אבל אני יכולה להבין את הייאוש. להשאיר שירים טובים ומוכרים לסוף זה יכול להיות טאקטיקה טובה. תחשבי שאם היית שומעת אותם על ההתחלה, כבר לא היית בפוקוס... אני דווקא התבאסתי בפעמים ששמעתי את מיגל ואגו טריפ בפלייליסט כ"כ מהר. אני דווקא מאד מחזיקה מזה שהיא מופיעה עם שירים מחוץ לדיסק. לא הרבה אמנים עושים את זה. זה גם אפילו קצת אמיץ... תודה שחלקת
מקווה שסכ"ה נהנת

hagitos1

New member
חדשהD:(נצל"ש)

עדידה איזה כיף לראות אותך כאן,עושה עבודה נפלאה כמו בפורום היהודים לאב יו!
אז שלום קוראים לי חגית אוטוטו 17,מרחובות... אני מאוהבת בעלמה לדעתי היא מדהימה כבר מתה שתיהיה הופעה בת"א שאני אוכל ללכת ואני פעילה גם בפורום היהודים מקווה להתקבל בברכה פה=]

lifie

New member
ברוכה הבאה...

כמוני כמוך חולה על עלמה ... רק ההבדל הוא שבגיל 27 זה מוזר... אנשים חושבים שהשתגעתי ... אבל לא לא ממש איכפת ... כי הכי חשוב ... זה "דע מי אתה דע מאין באת ולאן אתה הולך" ©עלמה זהר..

lifie

New member
הווו

שלום לך ... קראתי את הרשומה ... ממש אחל'ה... טוב שקפצת לבקר...

lifie

New member
את מנצלת

את השרשור לטובתך... לטובת ההודעה שלך...

למעלה