שירשור מ-שו-לש

ה אiר

New member
שירשור מ-שו-לש ../images/Emo70.gif

שלושה דברים טובים שקרו לאחרונה/עומדים לקרות:
שלושה דברים פחות טובים:
שלושה שירים של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה:
שלושה שירים לא של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: קדימה בואו נשמע אתכם קצת...

להחיות את הפורום!קדימה!

שלושה דברים טובים שקרו לאחרונה/עומדים לקרות: -פגשתי את בתאלי ואור -הבנתי דברים וסיימתי אותם מוקדם לפני שהייתי נפגעת...הקדמתי תרופה למכה
-עוד מעט הופעה ברדיו ת"א!!! שלושה דברים פחות טובים: -הוא פגע בי ושיחק איתי... -תקופה מבאסת -רבתי עם ההורים שלושה שירים של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: המופלאה שיר אהבה ושורה מאין עליך:"אני,בלעדייך." שלושה שירים לא של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: -היהודים-חולמת,לא יכול אחרת מתאטרון ירושלים. -קטי פרי-הוט אנד קולד

lifie

New member
גם אני פה!

שלושה דברים טובים שקרו לאחרונה/עומדים לקרות: שאני קמה כל בוקר לעבודה... שפגשתי את ויקו... ההופעה בצוותא של עלמה וכמובן המפגש אחרי ... שלושה דברים פחות טובים: יש קיצוצים בעבודה- אפחד לא בטוח! והאמת שזהו הכל פחות או יותר סבבה שלושה שירים של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: המופלאה בנשים אין עליך ומסע...-שיר חזק... שלושה שירים לא של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: היהודים- לעולם מצידי עידן רייכל- חלומות של אחרים מאיר אריאל- לא יכול להוריד ממך את העיניים ... שיהיה שבוע טוב!!!!

ג ב ש ו ש

New member
חזרתי../images/Emo24.gif../images/Emo88.gif

סורי שנעלמתי...היו לי קצת בעיות עם האינטרנט. עונה
שלושה דברים טובים שקרו לאחרונה/עומדים לקרות: -הסופ"ש הזה היה דבר טוב מאוווד!!! -בקרוב הופעה של עברי לידר באשקלון בעז"ה. -הבנתי שיש עוד כמה אנשים טובים בעולם
שלושה דברים פחות טובים: -מחר מתחילים שבוע חדש ועמוס
-כואבת לי האצבע
יום חמישי נגעתי במגש חם חם מהתנור
-חבר הכי טוב שלי לא יהיה פה חודש בערך
שלושה שירים של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: -שמיים אפריקאים -דע -מיגל (לנצחחחחחח!) שלושה שירים לא של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: -נינט טייב- Full Moon Nighet -עברי לידר-כל האלבום החדש
-ושיר שלי חדש שהולחן לאחרונה אז אני שומע אותו די הרבה בשביל לדעת אם יש מה לשפר... שיהיה שבוע טוב לכולם

ה אiר

New member
כיף לקרוא אתכם! ברוך שובך, גבי!../images/Emo20.gif

שלושה דברים טובים שקרו לכם לאחרונה/עומדים לקרות: 1. אורית שחף. 2. סקיצות שהקלטתי. 3. המספרה. שלושה דברים פחות טובים: 1. אנשים לא רצויים. 2. קנאים. 3. שלושה שירים של עלמה זהר שהכי התנגנו אצלכם לאחרונה: 1. לילה בנפרד 2. מיגל 3. דע שלושה שירים לא של עלמה זהר: 1. YG2BM - היהודים 2. SE - היהודים 3. באמת ומקרוב - מוקי

t0merm

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo163.gif

שלושה דברים טובים שקרו לאחרונה/עומדים לקרות: תקופה עמוסה של בי"ס אז אסכם בכך ש-3 הדברים הטובים קשורים לציונים לא רעים חח
שלושה דברים פחות טובים: צינון, כאב ראש וכאב גרון
שלושה שירים של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: מיגל, דע, עם הגב שלושה שירים לא של עלמה זהר שהכי מתנגנים אצלכם לאחרונה: לך איתה, כמו צמח בר, מהמרחקים

למעלה