שירשור פרק 39 - יום טוב

dar dahan

Member

פרק מעניין מאוד, קודם העובדה שטדי שיינפלד אשכרה מגלה את פרצופו בפניי מגי ולירון, וזה שויקי מגלה על ה'חבר' (עם חבר כזה מי צריך אויבים אהא?) שלה ותופסת את האקדח שלו על חם.
וכמובן שרחלי הייתה חייבת לספר למיטל המסכנה על מה שלירון אמר לה.
&nbsp

ny22

New member
מנהל
שירשור פרק 39 - יום טוב

להבא, בלי ספולירים בשירשור הפרק היומי, כי אז מי שרוצה להגיב לשירשור מבלי לראות את הספוילר לא יכול...

ny22

New member
מנהל
אה, אוי, סליחה

קודם כל יוסי אני ממש מתנצל.
פשוט לא הייתה לי שום אפשרות לדעת...
&nbsp
להבא תדע - אם אתה שם סימן של ספוילר - אי אפשר לדעת שמדובר בסתם סימן.
כי מא שלא רוצה לקרוא ספוילרים (כמוני למשל) פשוט לא נכנס להודעה ומניח שיש שם ספוילר...
&nbsp
סליחה
.

panda0zombie

New member
אגם ואודי חמודים שכאלה

איזה מקסים זה היה שאודי באמת גרם לה לקרוא את המחזה במקום סתם לעשות לה את העבודה כמו שפוט.. היא בטח מעריכה אותו יותר על זה! וזה שהוא הסביר לה את הרקע של המחזה וראו שזה נשמע לה מוכר..
אודי התחיל לתפוס ביטחון עצמי או שהוא תמיד היה ככה? כי אם זה היה קורה בחצי הראשון של העונה הוא בטוח היה עושה את העבודה בשבילה נראה לי
אגם לא יודעת איך נגמר רומיאו ויוליה? הסוף של המחזה הזה זה אחד הדברים הכי ידועים בעולם.. מצד שני כמו סיפור השניצל וזה שהיא לא ידעה שזה בא מחיה ושוב פעם גידלו אותה בתוך בועה ורודה של אושר ועושר
אם כבר אגם.. אז זה שהיא כתבה את מה שהוא אמר זה לא היה כזה טוב.. תכלס מה היא חשבה שהוא לא ישים לב? היה כבר עדיף להקליט אותו.. זה היה מתוחכם יותר ויעיל יותר מכתיבה אבל אולי זאת רק אני
אודי לקח את הדיסק און קי של רמי.. מעניין מה יצא מזה עכשיו.. אולי הוא בכלל בסוף לא ישתמש בו ולא יראה?

כמו שמצליח אמר חראם על מיטל, ידעתי שיגיע הפיצוץ הזה בין מיטל לרחלי מתישהו ועכשיו עצוב לי.. מיטל מקסימה לא מגיע לה כל זה וגם רחלי לא ממש עשתה את זה בדרך הנכונה (לפחות לדעתי) היא הייתה צריכה אולי להיות עדינה איתה יותר או להשמיט כמה דברים או לפחות לקרוא למצליח כדי שיוכיח לה שהיא לא משקרת

כל הכבוד לויקי שמתחילה להבין מה קורה ושה"חבר" של שקרן! האוכל היה פיתיון מצויין XD זה עובד על כולם.. אני עכשיו במתח לדעת איך מחר היא תצליח להתחמק מזה אם בכלל למרות שסביר להניח שכן.. ויקי היא מתוחכמת מידי

וואי טדי הוא חתיכת פסיכי אובססיבי.. שמחה שמגי ולירון גילו את פרצופו האמיתי אם כמה שאני שמחה פחות מהדרך בה הם גילו את זה..

שיר m

Well-known member
אחלה פרק

אודי עם ביטחון מאז שהוא חוליו...
&nbsp
גם אני חשבתי שאגם שמה את התיק והיא מקליטה אותו, באמת זה היה מוזר שהיא התחילה לכתוב...
&nbsp
הדיסק און קי! זה יפה שהם מותחים אותנו כל הזמן עם זה:)
&nbsp
מיטל מתוקה וכואב לי עליה...
&nbsp
בטח איתן יגיד לויקי שאם היא תעשה משהו שלומי ימות...

דעות

מעניין אם ויקי תגלה על איתן או שהוא ימרח אותה. אני חושב שהיא תגלה.
&nbsp
מה יהיה בסוף עם הדיסק-און-קי?
&nbsp
אודי נגע באגם עם ה"את לא מטומטמת". חמוד שכמוהו. למרות שבהתחלה הוא ממש גרם לי לחשוב "מגיע לך שינצלו אותך!". אתה אוהב פאזלים, סריגה ויש לך אוסף של פאקינג חלוקי נחל?! מה אתה, אידיוט?!
&nbsp
אגב רומיאו ויוליה, אני מרגיש שאירוע עתידי השבוע יתכתב באופן ישיר עם המחזה. אני אדבר על זה כשנגיע.
&nbsp
על רחלי ומיטל אני לא אגיב בגלל ששתיהן צודקות.

panda0zombie

New member
תכלס אודי באמת נשמע כמו ילד כאפות עם הסריגה פאזלים והחלוקים

dar dahan

Member
אם משווים מסדרות אחרות של גיורא אז אודי יותר חנון

מכל החנונים שהיו בסדרות שלו, זה פשוט מדהים כמה הוא חנון, הוא סורג, הוא אוסף חלוקי נחל, טומי מהעונה הראשונה של האי היה ממש מלך הכיתה לידו, ושכחתי איך קוראים לו מהחממה הגאון מחשבים גם נראה מגניב לידו.
גיורא מרושע, מה הוא עושה דמות של חנון אבל האבא של החנון
ד"א מעניין אם הדמויות של שכונה ראו את האי והשמיניה (את החממה לא כי אין להם יס ;))

Roei152

Well-known member
מנהל
מתיתיהו

איזה געגועים למתיתיהו אני כבר לא יכול לחכות לעונה השלישית של החממה...
אם כבר מדברים על סדרות שהדמויות רואות בפרק הראשון ובעוד פרק כל שהוא רואים את משפחת בן דוד רואה הבורר

מה שקרע אותי בבורר

זה שויקי צפתה בזה בדיוק כשאיתן הכין... פצצה.
&nbsp
אז היא אומרת לו "אתה רוצה לראות? זה פרק טוב!". איתן חי את החיים של הבורר עם הפצצות והאוכל החריף (חוץ מהעובדה שהוא ממש לא אוהב אוכל חריף).

ny22

New member
מנהל
פרק מדהים
אני פשוט מת על הסדרה הזאת

אין, זאת פשוט סדרה גאונית

כל-כך אהבתי איך שדברים התגלגלו...
סוף-סוף התחילו לחשוד באיתן

&nbsp
כל-כך אהבתי את הסצנה של אודי ואגם
זאת הייתה אחת הסצנות הטובות העונה כמו זאת של פרק הפתיחה עם אגם וויקי.
ליהי שחקנית יפיפייה
וניר כזה מתוק
...
&nbsp
אהבתי את זה שהוא היה עקשן איתה ולא ויתר לה, כי אחרי הכל היא באמת לא טיפשה

&nbsp
פשוט כל הכבוד לו שהוא עמד על זה

נרהא לי שזה עשה טוב לאגם וגם לו שעכשיו היא מחזיקה ממנו הרבה יותר
(וגם מעצמה...).
&nbsp
הסדרה הזאת פשוט מעולה

למעלה