שירשור,שירשר, שירשורים

ofer976

New member
שירשור,שירשר, שירשורים

בשירשור הזה צריך לכתוב פאדיחות, או דברים מצחיקים שקרו לכם במהלך קסם או חזרות לקסם, או במופע קסמים.

ofer976

New member
טוב...אז ככה

אני שונא לעשות קסמים לילדים קטנים ומעצבנים...כי הם תמיד הורסים הכל ואומרים: "זה ככה" "יש לך חוט שם" "זה לא אמיתי" וכל השאר. אני תמיד אומר: "תראה את הקסם ותסתום!". כי יש אנשים שתמיד יהרסו לך את הקסם
אז פעם עשיתי "מופע קסמים" לילדים בני 9. ויש לי קסם של: קופסא בתוכה קוביה והיא נעלמת...רק כשהעברתי את המטפחת הקוביה לא נעלמה. מה קרה לה?!!? רררר אז שעברתי לקסם הבא
אני מעדיף לעשות מופעי קסמים לילדים ממש קטנים. הם הכי חמודים.

זאת באמת בעיה...

איך מתמודדים עם מישהו שמפריע כל הזמן בקסמים ?! לא בטוח שלהגיד לו " תראה את הקסם ותסתום" יעזור. אולי להגיד לו " אני עושה את זה אחרת" , אולי להתעלם או אולי בכלל לגרום לאנשים האחרים שצופים בך שיסלקו את אותו בן אדם מרגיז. אני דווקא מעדיף לעשות קסמים למבוגרים, התקשורת שלי יותר טובה איתם, הם מבינים מה רוצים מהם ובעיקר מגיבים לא רע.אם מדברים על העדפות, אז ההעדפה שלי היא לעשות קסמים לאנשים שהם מתנשאים או בטוחים שהם מכירים את הקסם הזה-הנקמה המתוקה באה בסוף הקסם שהם עם פה פעור ומתחילים לגמגם!

לי היתה פאדיחה אבל למזלי יצאתי מזה

לי מדי פעם יש כל מיני פישולים קטנים(בעיקר בקלפים) אבל אני מצליח לצאת מהם, הפעם היחידה שממש היתה לי פדיחה זה בהופעה היחידה שעשיתי מול קהל של מבוגרים. העלתי מישהי לבמה, היא סגרה את היד ואני לקחתי ציור של יד והחדרתי דרכו סיכה-הרעיון הוא שהיא צריכה להרגיש את הכאב ואז כשהיא תפתח היא תראה ממש אדום אולי אפילו קצת דם. את הכאב היא הרגישה בלי בעיה אך כשביקשתי ממנה לפתוח את היד.....ניהיה לי שחור בעיניים-כלום! היד היתה רגילה לגמרי בלי שום סימן לאדום, למזלי המשכתי את הכל כרגיל והיא השתכנעה שהיא באמת אדומה מהרגיל(הקהל ישב רחוק ולא ראה באמת מה קורה) אבל אני בתוכי ידעתי שהקסם פשוט לא עבד, לפעמים הפסיגולוגיה זה הקסם הכי טוב!

למעלה