שיר אהוב של אריק אינשטיין

שיר אהוב של אריק אינשטיין

אריק הוא זמר ענק עם ביצועים יחודיים. מכל שיריו אני אוהב את הביצוע שלו ל"רותי" (לי כל גל נושא מזכרת) בהצלחה

look away

New member
השיר שאני אוהבת ...

עוף גוזל
שרשרו גם אתם את השיר שאתם הכי אוהבים של אריק...

התמ-ים

New member
אין שיר אחד, יש עשרות

וכמו שאי אפשר לבחור בין הילדים את הבן האהוב, ככה זה קשה בין השירים. אבל. יש שיר אחד, שבפעם הראשונה ששמעתי אותו, מתוך הקלטה חורקת, ישר תפס אותי: פתאום בלעדיו.

willo1

New member
מסכימה עם מי שאמר

שבלתי אפשרי לבחור אחד כי יש כל כך הרבה... השיר הראשון שעולה לי לראש שאני אוהבת זה "האור בקצה"

וואו!!לא ניתן לבחור רק אחד, אני ...

אני אישית אוהב כמעט כל מה שאריק הקליט אך השירים המעולים והאהובים עליי ביותר נמצאים באלבומים: 1. מזל גדי מ- 1969 : אלבום פנטסטי עם עיבודים יפהפיים של אלכס וייס מהאלבום אני אוהב את : "מכופף הבננות" , "הימים הארוכים העצובים", "האדון הרופא" "לילה", "כהה כהה" וכמובן את "מה שהיה היה" 2. שבלול 1970: בשתי מילים: יצירת מופת! 3. בדשא אצל אביגדור 1971 בדיוק כמו שבלול * שירים נוספים שאני אוהב: סע לאט , עיניים גדולות, שביר, יושב על הגדר, אתמול היה הרגע, אוהב להיות בבית, עוף גוזל, היה לנו טוב נהיה לנו רע, ילדה ציור, אחינועם לא יודעת, כמה חם , אדון שוקו, שבת בבוקר ועוד ועוד... ליאור

בוודאי. אין שיר אהוב אחד .יש כמה

בייחוד שירי המשוררים שאינשטיין שר. יש לו גם שיר חדש יחסית: "הו מה יפו. שירי מולדת מיתר סמוי ציפור נודדת"

אשחר01

New member
אמממ אני חייב וידוי

התחלתי לשמוע אותו רק מאז צאת הדיסק האחרון שלו "רגעים" השיר "פרידה קצרה" היה מלא פעמים ברדיו אז פשוט קניתי את הדיסק ואהבתי.. השיר שהכי אהבתי היה "אף אחד לא מזיל דמעה" יש כאן אחלה פורום אז שיהיה בהצלחה!

Poison Paradise

New member
וואי יש כמה שירים

"עטור מצחך" "האור בקצה" "צא מזה" "קשה לכתוב דמעות" "גיטרה וכינור" ועוד ועוד..

למעלה