שיר לשירה.

שיר לשירה.

אני יושבת ושומעת שוב את הגרסה של מירי מסיקה לשיר. עכשיו, אני אישית אוהבת חלק מהשירים של מירי מסיקה, אבל כששמעתי את הביצוע שלה לשיר לשירה משהו היה חסר לי. אני רוצה לדעת מה אתם אומרים על כך

clyps

New member
אז ככה...

מצד אחד, הביצוע פירסם את השיר,החזיר אותו לחיים, והכיר לאנשים את קורין.. אבל אני חושבת שמירי מסיקה קצת שינתה את האופי של השיר.. אני יודעת שחידוש לא אמור להישמע אותו דבר- אבל היא שינתה את הקצב.. בשורה התחתונה הביצוע הביצוע נחמד.. אבל כמו שרותי אומרת:"אין על המקור"
שיר
.

shlook

New member
לדעתי

מירי מסיקה ביצעה אותו לא רע. גם היא הצליחה להכניס רגש. הבעיה שהביצוע של מירי מעט בוסרי בעיקר מבחינה מוסיקלית (אולי בגלל שאלה היו הקלטות בזק לתחנת רדיו ולא לאלבום). אבל כאמור, אין על המקור, השירה של קורין הרבה יותר מרגשת ופחות בנאלית משל מירי. השיר הזה ממש קסום, כמו שיר ערש, רגוע ושקט. את הביצוע של מירי מסיקה קל לאהוב, יש לה ביצוע פשוט, בהיר, ברור - מעט בנאלי. אבל קורין "מפולפלת", מיוחדת, לא שגרתית. חוץ מזה, השיר הזה כל כך טוב שנראה לי שכל מי שביצע אותו (גם אסף אמדורסקי ב"חברים שרים קורין") - הביצוע יישמע טוב. קיצקץ - אין, פשוט אין על קורין.

shlook

New member
שכחתי

גם להוסיף שהכלים ברקע בביצוע של קורין נשמעים הרבה יותר טוב

לדעתי..

הביצוע של מירי לשיר לשירה מדהים.. תמיד אני אומרת שהמקור יותר טוב.. ובאמת רוב הזמן זה נכון.. אבל הפעם.. לדעתי מירי שרה אותו טוב יותר... קורין מעולה.. על זה בכלל אין ויכוח..

clyps

New member
המממ...

הקולות של קורין ומירי כל כך שונים שהשיר מקבל אופי אחר לגמרי... נכון שזה ברעיון.. אבל אני אישית מעדיפה את המקור...

Raphael2

New member
לדעתי אין עניין אף פעם יותר/פחות יפ

זה סיגנונות קצת שונים.. אין כמו המקור..

מתה על מירי מסיקה,חושבת על האחיינית

שלי שירה ההתינוקת המתוקהה כשאני שומעת את החום בקולהה של מסיקה, הרי לקורין אלאל אין את ה-קול הכי בעולם אבל היא יוצרת מוכשרת ונראית לי בן אדם מאוד טוב.

אם כל הכבוד..(ואין יותר מדי)

דעתי האישית החידוש לא פחות מ.מ=ז=ע=ז=ע!אין לי מילים אחרות.. תשבו את זה לחידושים אחרים כמו של המכשפות/או של קורין..פשוט לא זה.. ושוב באמת כמו שרותי אמרה.."אין על המקור"

0mroosh

New member
שיר חתונות?

הוא הפך למשהו נקי, סטייל פסטיגל, הוא נורא נעים, אך לא מתעלה על המקור כלל וכלל. היא די בוסרית (מירי) והטקסט קצת גדול עליה.

hilali1

New member
הטקסט גדול עליה../images/Emo35.gif

וואי פה נסחפת. זה הטקסט הכי פשטני והכי רך שיש.

FooK MI

New member
מעניין מי הקדיש לך את השיר הזה

ביום האהבה וריגש אותך עד דמעות.

ואוו.. הזכרת את המכשפות ו..

הן פשוט מעולות!.. היו \: בימים האחרונים אני פשוט חורשת על המוזיקה שלהן!

למעלה