שיר פרידה !

לורה...

New member
שיר פרידה !

זה שיר פרידה אז בואי רק אימרי שלום אני אומר(ת) תודה ואת יודעת שחלום סופו להתגשם אני אומר(ת) תודה ואחר כך נושק(ת) כמו חופים של ים עוזב(ת) אני עובר(ת) עכשיו ממך בין דמעות ובין כאב אני הולך(ת)אני... זה שיר פרידות תמיד אומרים בין השורות שכמו חידות פרידות אינן פתורות אין בי מנוחה רוחך שבי גם היא בוכה. כמו חופים של ים עוזב(ת) אני עובר(ת) עכשיו ממך בין דמעות ובין כאב אני הולך(ת)...אני הולך(ת) כל הפרידות הן עצובות כאב המילים חותך טילפנתי שנה ולא ענית אני הולך(ת)....ממך! שיר פרידה-שלמה ארצי ------------------------------------------------------------- וכאן אני רוצה להיפרד מכל אחד ואחת כאן אחרי 4 חודשים ,4 חודשים שמילאו והעשירו אבל זהו...זה נגמר,מין מיצוי שכזה. יהיו געגועים,יהיו געגועים לצ`ט,לפורום,למילים הכתובות..יהיו אבל אצטרך להתגבר על כך. אז בנשיקות....(ובאופו אישי שולחת נשיקות ל:the ofer,פפצ`וק,אלתי,זמרת,מיכל,שרית,נקיטה,קפצת`וש,פטישון,לבונה,אשת,מרילו, טל,חגית,אורית,ליהי,לי28,טלי,זיווי,עופריקו,איש פשוט,שף עירום,רקדן ויפעת,פנטום,דןדן32,קיילי...ובטוח שכחתי כמה....אבל גם לכם נשיקות...) אז אני אומרת שלום ואתם יודעים שחלום סופו להתגשם אני אומרת תודה ואח``כ נושקת מממממממואהההההההההההה ו.... את שיש לך ת,טלפון אני כאן. אוהבת. לורה

מרי-לו

New member
שאני אבין ....

מה זה, יש משהו באויר? או שפשוט זה הקיץ שגורם לכולם לעזוב? כל אחד כאן יוצא לי עם מכתבי פרידה (אמיתיים או לא) לורה מתוקה, הצלחה ואהבה - זה כל מה שאני מאחלת לך ... מרי-לו

שרית.

New member
לורה חברה יקרה שלי !!!

את תחסרי לי מאד אבל , אתעלק עליך בטלפון..... לורה מתוקה שיהיה לך רק טוב אוהבת שרית ...

עופריקו

New member
לורהלה......

נכון לא הספקנו להכיר ,וההפסד כולו שלי,קשה קצת לכתוב כי מרגיש פיספוס אבל מכל הלב מאחל לך את כל הטוב שבעולם, ומחכה אולי באחד הימים יחכה לי מייל בתיבה, שלך עופר :-(

לבונה

New member
אי אפשר ככה! :-(

מכירים אנשים יוצרים קשרים מתחבבים מחבבים והם הולכים! (יופי של סידור) אז אם כל הנחמדים הולכים ומצטרפים אליהם עוד ועוד.. (תארזי גם אותי בזוודה) בחיי שאני גמישה :)))) אני אתקשר אלייך ואראה לך מה זההההההה אוף. אוף.

שרית.

New member
לבונה היי לך

מה נשמע ? אם תפגשי במקרה את יפיופה מסרי לה את אהבתי :cool: האמת שהיא ממש נשמה טובה שרית ....

הקצין

New member
מה קרה זה מדבק ?????????

הצליחי בדרכך אנחנו פה ממני קצין וג`נטלמן

TAL-טל

New member
אסטה לה ויסטה בייבי :)

את חושבת שעופר הוא ההפתעה במפגש? ;-) בהצלחה מאמיל`ה טלללללללללללללללללללל

הקצין

New member
מה קרה זה מדבק ?????????

הצליחי בדרכך אנחנו פה ממני קצין וג`נטלמן

לורה,

לא יודעת איך לאמר את זה.... אבל הייתה לי תחושה....הייתה לי תחושה שאת עוזבת... לא היית כאן איתנו לאחרונה....ועברה בי התחושה... ועתה לקרא את הודעתך.... עצוב לי.... לא לקרא את שירייך יותר.... לא לרקוד לנעימת מילותייך... את אבן בוחן בפורום הזה...בצ`אט... לי אישית את תחסרי מאוד.... את אישיות מדהימה! אין לי את הטלפון שלך....אשלח לך במייל את שלי... מקווה שתקראי את ההודעה לדעת שמחכה לך המייל... אשמח לשמור איתך על קשר... בעיניי,את מדהימה!!! אוהבת אותך, אלת האהבה.

The ofer

New member
לורהההההההההההההה

לורה אני ממש בשוק אפילו פה ממש רחוק לא רוצה ולא מוכן להפרד??? לי זה לא מובן אני עצוב...ברצינות עצב שמעורב בעצבנות אני ממש ממש לדבר איתך רוצה אבל אותך כלל לא מוצא אז תעשי לי בבקשה טובה תשלחי לי מייל, זה חובה אוףףףףףף אני בדכאון אתגעגע פה המון אז בבקשה מייל לי תשלחי את חשובה לי הכי הכי נתקעות לי המילים אוהב אותך לורה30 דרך אגב....המייל שלי פה בפורום.....אוףףףףףףףףףףףףףףףףף

גילית.

New member
לורה, אתגעגע אלייך נורא,

ללורה חברתי, עברתי עכשו מעט על הפורום, ומה רואות עיני, גם לורה נפרדת מעליי, הקצב פה הולך וגדל, פפצ`וק ולורה ביום אחד, מי עוד יודיע על פרישה בקרוב? חבל נורא, כי תחסרי לי מאוד האופטימיות שבך, אהבת האדם, השירים המקסימים שכתבת, אני מקווה שעוד תיכנסי אחת לכמה זמן, ביי בינתיים, גילית (ניפגשים בקרוב, אל תשכחי- ואז תקבלי ממני מנת עידוד)

ג^סיקה

New member
ללורה

בחיי הפתעת אותי מה נמאסתי עלייך לורה לא הייתי מאמינה שאת אי פעם תעזבי אותנו אחרי כל ההיתרגשות אחרי החיבוק הגדול ככה נוטשת לורה מאחלת לך בהצלחה מכל הלב וממש חבל אותי תסבלי בטלפון מתגעגעת ג`סיקה

למעלה