שיתוף בין פורום גרפיטי לפרויקט שלכם

סֵג

New member
שיתוף בין פורום גרפיטי לפרויקט שלכם

היי, בטעות נכנסתי לכאן. אני בעיקר מסתובב בפורום גרפיטי כאן בתפוז. אני חושב שיש הרבה אנשים מפורום גרפיטי שרוצים לעשות מפגש ארצי גדול ולצייר קירות בכיף, במקום חשוף והכל, נגיד בביצפר. אני מציע שתבדקו את העיניין. אני רואה פוטנציאל רציני בשיתוף כזה..

toso

New member
מה דעתכם אנשי הגראפיטי?

הרעיון של הפרויקט הוא לצייר ציורי קיר משולבים רעיונות מדעיים ובכלל רעיונות כמו כבוד האדם, פיזיקה או כל מיני המצאות שיפתחו לאנשים את המחשבה והמעוף
. סג, תודה! תומר

סֵג

New member
חשבתי על זה

והנה מה שנראה לי שיעבוד טוב. בבקשה כל מי שרוצה להשתתף במפגש הזה - תגיבו. תומר, מין הסתם ההצעה הזו מנוסחת אליך, תאמר מה דעתך. פשוט נראה לי שאלו תנאים שיהיה נוחים ביותר לי, ואני מקווה שגם לשאר. הרעיון הוא לצייר בביצפר שלם במרכז תל אביב, בחופש הגדול כשהמקום סגור ואף אחד לא יראה את הרייטרים חוץ ממארגני האירוע. כל הצילומים של האירוע יהיו של הגב שלנו. הרישום יהיה דרך האינטרנט, תחת כינויים.. אבל כדי למנוע בלאגן, כל מי שנרשם יתחייב להגיע (ישבע באמא שלו וכו'). ינתן שטח קיר מסויים לכל אחד, ואם קרו מסויים רוצה להתארגן ביחד, ינתן לו שטח גדול במיוחד (=כמה יחידות קרובות אחת לשניה). לא משנה מה יחליטו המארגנים לגבי התימה (יענו הנושא), כל אחד יכתוב שם בתימה הזו. זותומרת שאם למשל התימה תהיה מוזיקה, אני אכתוב 'סול וילאמס', מישהו אחר יכתוב 'מילס דייויס' וכו'.. אם תרצו, תוסיפו תכינוי שלכם איפשהו לפיס.. אבל מי שלא, יוכל להשאר ככה עלום שם בכפולה. ככה גם נוכל להביא אותה בקטע חינוכי
אני חושב שכדאי להריץ תחרא הזה מהר ככל האפשר.רייטרים, בו נעשה מפגש רציני הפעם. במקום לצייר בבלקבוקים באיזה קניון מחורבן יש לנו הזדמנות לעשות קירות חוקיים במקום רציני. אם תישנו על זה אתם תצטערו, מאה אחוז. תראו אמביציה, תגיבו, נדבר על העיניין.. נחליט יחד עם ההנהלה של הפרויקט על התנאים ונקיים תמפגש הזה בזמן הקרוב.

toso

New member
../images/Emo177.gifסג - רעיון טוב....

יש לכם הזדמנות להראות עד כמה אתם מוכשרים. תתחילו לעבוד על סקיצות - הפרויקט הינו חינוכי 100% בחרו נושא "מדע" למשל.... תעלו את הסקיצות לגלריית הסקיצות של הפרויקט.(עם חתימה). צוות השופטים הכולל פסיכולוגים ואומנים (רצוי גם גראפיטאי) יבחר את הסקיצה ואת המקום ואתם תוכלו לצאת והראות את היופי שבגראפיטי! בהצלחה
תומר

onerski

New member
אני חושב שזה נשמע בסדר רק כמה דברים

לדעתי סג התכוון שזה יהיה קצת יותר חופשי-נגיד לתת לקרו מסוים איזה איזור של קירות והוא יעשה שם את העבודות בנושא המסוים שתרצו...וכו' וכו' ופחות עם קטע של שיפוט
אל תדאג אנחנו לא נעשה לך שם חרטה ברטה. השאלה היא מי יספק פחיות ספרי לקירות?

onerski

New member
משהו בסגנון רק שתבין

רק במקום הנושא של האקס-מן, נושא של מוזיקה או משהו דומה.. [כמובן שבארץ זה יהיה ברמה יותר נמוכה אבל רק שתבין]

סֵג

New member
בליימיבליים, אתה אף פעם לא מוותר על

הזדמנות לשים תמונה של דאש וחברים, אה?

סֵג

New member
אני אעשה סקיצה שאדע מה הנושא

ונתח הקיר שינתן לי. מחכה למידע נוסף, כדי שאוכל להפיץ את השמועה.. ~סֵג-אַן

Break Dance BoY

New member
../images/Emo150.gif

אם יהיה נושא של ברייק דאנס אני שם D: חחחח אבל עוד לא ממש הבנתי למי זה חשוב הנושא של המדע.. למה שכל אחד יכתוב את מה שהוא רוצה... ואני לא מתקווה ל"יוסי היה פה" או "לימור הכוסית" [דוגמאות מהשכונה שלי חחח] אאאא.. וכל השיט הזה.. אלה משהו שהוא רוצה לכתוב ושהיה נחמד. .. אבל לא צריך שונה אחד ומרכזי שעליו יתבססו כל הציורים.. זאת דעתי..

JERK1

New member
נשמע מצוין

אבל הנושא קצת מעורפל. לא ברור מה בדיוק צריך לעשות. אשמח אם תוכלו לפרט. תודה מראש

onerski

New member
../images/Emo45.gif

אם יש אפשרות לארגן קיר לגראפיטי, לעשות איזה פרודקשן של כמה אמנים נשמע לי מצוין

Dtiup

New member
../images/Emo152.gif

אני חושב שפשוט כל אחד יעשה את הטאג שלו.. אבל בכלליות למשל שלכל קרו או לכל כמה אנשים יהיה נושא משותף.. מדע טבע טכנולוגיה מוזיקה וכו'..

toso

New member
יפה מאוד.. בקרוב נפרסם תחרות סקיצות

תהיו מוכנים אומני הקירות. תאספו חומר בנושאים..... מדע.... אהבה לבעלי חיים.... מוסיקה.... אמרות של אינשטיין.... לינקולן .... אפרסם לכם עוד פרטים בקרוב. תומר

סֵג

New member
הצעות לנושאים

תציעו נושאים, ואז נחליט מביניהם. הנה כמה: אומנים 'מסורתיים' (יענו לא גרפיטי, מודרניים ואחורה, למשל פיקסו או טיציאן) מוזיקאים (בעיקרון קרו יוכל לעשות קיר עם שמות של מוזיקאים מג'אנר או אסכולה מסויימת) מדענים (אני מקווה שלכולכם יש מדען אהוב P:) טיפוגרפים וקליגרפים (יכול להיות נחמד מאוד. אני רוצה לכתוב 'נרקיס'..) בעלי חיים (יכול להיות חמוד מאוד בביצפר יסודי.. וגם נוכל לצייר חיות:)

onerski

New member
אפשר גם לעשות דמויות, לא חייב

ריאליזם אני מניח...ובקשר לדמויות שקשורות לבעלי חיים/מוזיקה זה ממש לא בעיה... וכמו שאמרת, שיהיה עוד מידע אני אראה אם אני יכול לקחת חלק בזה

סֵג

New member
אבל לא כולנו נרצה לצייר דמויות

אני יודע לגבי עצמי. אני מעדיף בהרבה לעשות אותיות, או אותיות עם דמויות.. מעדיף לא לעשות רק דמויות. אני בעד בעלי חיים, ד"א. בעקיפין זה לא כ"כ שונה מלכתוב תכינוי הרגיל שלנו, אנחנו מיצגים את עצמנו קצת. כל אחד יבחר חיה שהוא אוהב.. ויהיה בעבודה שלו משהו ממנו. כנ"ל לגבי מוזיקאים או כל נושא אחר.. אם יתנו לנו צבע, אולי אני אפילו אקנה שתיים-שלוש שישיות בירה

למעלה