שכל אחד שיש לו קרו ירשום וגם

MCstasha

New member
שכל אחד שיש לו קרו ירשום וגם

תירשמו מאיפה הקרו ואיפה עשיתם עבודות אוקי אנחנו מהוד השרון עשינו בכמה מקומות בהוד השרון אבל מחקו במקום אחד ליד איזה תיכון אנחנו crew561 אנחנו מתכננים בחנוכה משהו יפה

dj brick city

New member
אמממממממממ

טוב אני MOSHE ONE אני קרו של איש אחד למרות שאני כבר לא עושה קירות(אין לי זמן) עשיתי כמה ברחובות ואחד בתל אביב אני מצייר בעיקר על דפים(כשיש זמן) הדבקתי כמה מדבקות ברכבת ישראל ואני רושם את השם שלי בכל מקום אפשרי עם טוש ענק ("טאגינג" -המונח המקצועי) אחת מהעבודות שלי--->

Znepsner

New member
יפה

רק שעל הקירות האלה זה אף פעם לא יוצא כמו שצריך, הקווים תמיד מתפשטים בגלל סוג הצבע והמרקם של הקיר, אבל מצד שני, תמיד מחכים הרבה זמן לפני שמנקים אותו. אם מישהו עושה דברים שיותר בסטייל אומנותי... סטייל פיטה http://www.graffiti.org/peeta/peeta2003_p1010036.jpg בחיאט תשים איזה תמונה או לפחות סקיצה... הכתובת שעל הקיר

Znepsner

New member
נו באמת

קרואים בארץ ? רוב הזמן פה זה ילדים שהולכים לעשות גרפיטי בבתי הספר בגלל שיש להם ריב עם המערכת. אתה קורא לזה קרו ? אני מקווה שלא. לי אין קרו ודווקא מענין שיש אנשים בארץ שעושים דברים כאלה, אני מקווה, בצורה רצינית, שימו פה סקיצות וכאלה. הכתובת שעל הקיר

MCstasha

New member
תאמין לי שאנחנו רציניים

ואם תראה עבודה שלנו אתה גם תגיד את זה

GreeCheeMan

New member
561?!? על שם הקו?!?

פאאאק! כבר מלא זמן אני רואה באוטובוס, ובמלא מקומות בהוד השרון כל מיני כתובות עם דמיום לגרפיטי, אבל לא ממש. יכול להיות זה שלכם? זה לרוב מצויר בלורד שחור עבה, ועם מרכאות לפני ואחרי המילה.

MCstasha

New member
כן יש הרבה תא'גים שלנו בהוד השרון

תאמין לי שאנחנו רציניים ואם אתה תראה עבודה שלנו אתה תיווכך בעצמך

Znepsner

New member
אני לא אומר שלא

אני רק אומר שאני מקווה שכן, ושאני רוצה לראות עבודות שלכם. הכתובת שעל הקיר

fuckin shit

New member
יוווווו פרורם גראפיטי!

רפרזנט מספר 2 קרו 561! הכינוי שלי היה sir.t עד לפני כמה ימים שנמאס לי ועכשיו אני BLESS

למעלה