שכנות טובה

מיכלעוב

New member
שכנות טובה

ביום ו' שעבר, לאחר כיבוי המדורות, נכנס אדם חסר לב לחצר ביתנו והשאיר שם קופסא ובה ארבעה חתלתולים מורעבים, מטונפים ומותשים. חתלתולים אלו, שעדיין יונקים, ננטשו בחצרי כיוון שאותו אדם בחר כנראה להשקיע את כספו במסך LCD 26 אינטש (לפי הקופסא בה השאיר את הגורים) ולא בעיקור חתולתו או במציאת מסגרת הולמת לגורים. שכן "יקר": התרוצצתי 4 שעות כדי למצוא בית לחתלתולים שאתה לא טרחת לטפל בהם, ושילמתי כמה מאות ש"ח מכיסי לעמותת "תנו לחיות לחיות" כדי שלא ימיתו אותם אלא יטפלו בהם וימצאו להם בית - מה שאמור היה להיות תפקידך!!! ההתגנבות הפחדנית הזו לחצר ביתנו לפנות בוקר (בין השעות 03:00 ל-06:00) עיצבנה אותי לא פחות. פרט לחוצפה שבפלישה לשטחו של אדם אחר, "עלית" לי בשעות של התרוצצויות, טלפונים, האכלה בטפטפת, ילד קטן בוכה ומודאג והרבה כסף!!! נראה אותך פולש לחצרי שוב לפנות בוקר ומשאיר לי מעטפה עם כסף !!??!! עם שכנים כאלה - מי צריך אויבים!!!

אירילה

New member
בושה בטוח שלא היתה לאותו אדם

חוסר לב מראה על אישיותו של הפולש לחצרכם ,מעבר להשגת הגבול שהיתה זה היה מעשה שפל ,רק אדם ללא מצפון יעשה זאת. ראוי לגינוי מוחלט אותו אדם. ולך מיכל אני פשוט מצדיע על המעשה האנושי שעשית , עם שכנים כמוך כייף לחיות. גרשון

nrotem

New member
אני חייב לומר שמזלם של החתולים שנפלו לידייך

כל הכבוד!

למעלה