שלוםםם!!!לכולם..!!כנסו..

שלוםםם!!!לכולם..!!כנסו..

היי,מה המצב?מקווה שהכול טוב אצלי מצוין!!
אני מאוד מאוד אבל מאוד מאושרת שפתחו לאגם פורום זה דבר שמגיע לה על כל העבודה שהיא עושה,היא שחקנית מדהימה ובהחלט יפה...אני הייתי פעם בפורום אמ"ל שלצערי נגמרה הסדרה אבל אני עוד בתקווה לעוד עונה!!(הלוואי!).. אגם לדעתי מצריכה פורום כי יש לה המון מעריצים ואוהבים ופשוט מגיע לה על זה שהיא עובדת קשה אחרי דבר קשה מאוד שעברה בחיים..שלא ניכנס לזה אבל לדעתי היא מצריכה פתיחת פורום וראיתי את השירשור למה לדעתי הוא ממש לא צודק מי שרשם את זה אביחי 33 צודק על איך שהוא הגיב לו ולדעתי לא לכל אחת עם ציצים גדולים ותחת יפה פותחים פורום ...לדעתי לאגם לא פתחו בגלל זה את הפורום אכן כן היא יפה ומקסימה..אבל פותחים פורום שזה באמת חשוב ונחוץ ולא בגלל חזה גדול ותחת יפה שזה מה שרק הבנים מסתכלים בד"כ...אבל תבינו שפותחים פורום לא בגלל חזה גדול וישבן יפה אלא בגלל שבאמת מגיע למישהו ולה באמת מגיע ואל תחשבו שבגלל החזה והישבן שלה פתחו לה פורום כי זה ממש אבל ממש לא נכון..יש לה מספיק מעריצים ואוהבים ששווה בשבילם לפתוח את הפורום!!=](סורי שהשתמשתי הרבה בחזה וישבן כי רציתי להבהיר שלא בגללם פתחו לה פורום)אבל כל אחד בדעתו שלו ...לדעתי בכלל לא בגלל זה אבל מי שחושב ככה שיהיה לו בכיףף!!אני חושבת שממש לא ומגיע לה באמת... עכשיו נעבור אליי כן..אני בת 13 שם בדוי אני יתן גיל ...אני מעוניינת להחליף את הכינוי ליותר חדשני מישהו יכול להמליץ לי בבקשה!!ואם כן גם איך מחליפים!! וזהו אני חולה שרופה על אגם הייתי מתה לפגוש אותה..והלוואי שיתגשם!! ביי לכולם ותודה למי שיגיב! וזה שפתח את שירשור הלמה לא התכוונתי לפגוע אם נפגעת סליחה!!ולא רוצה ריבים עם אף אחד כי רק התחלנו את הפורום!!=]

ברוכה הבאה../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif../images/Emo24.gif

אני הדס
תהני בובית
ואין לי שם להציע לך, את רואה את שלי
אני לא מקורית

a b u y a

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif

אני אביה
בן שש עשרה... השתלבות נעימה וממכרת

אה../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif לקחת חלק מהדברים שלי

מההודעה שלי בשרשור "למה