שלום, אנו חברי פורום פוקט PC

AYELET1

New member
שלום, אנו חברי פורום פוקט PC

מוזמנים להציג את עצמכם - שם וכל פרט אחר רוצים (התחלתי ללכת לגן שולה בגיל 4, בגיל 6 המורה אמרה שאני גאון, ומאז אני מסניף פוקט...)

AYELET1

New member
שלום. אני איילת ../images/Emo13.gif

מכורה ל-PDAs מכל הסוגים (למרות שיש הסוברים ש
י שייך לפאלם
) ("אוהבים אותך איילת"
) חיה, נושמת ועוסקת עם PDAs חלק גדול מהיממה (בוקר וערב...)

divecon

New member
שלום לכולם אני שי

תחביבי העיקרי הוא צלילה, אך תחביבי הראשי על פניי האדמה הוא ה IPAQ
מתעצבן על אותם אנשים שמכנים את ה 4150 שלי כ"פאלם".... ולא שאני מזלזל בפאלם, כי אם כל הכבוד...ותאמינו לי שיש כבוד... לא יודע איך הייתי מסתדר היום ללא ה IPAQ. איילת קבלי ח.ח על שרשור זה
אחלה פורום שבעולם, כל יום לומד כאן דברים חדשים על עולם ה PDA'S.

poloni

New member
ל divecon ולכולם

היי לכולם... לא ממזמן הצטרפתי לפורום הזה.. אני חייב להגיד שהוא נחמד ביותר ואיכותי.(לעומת פורומים אחרים שראיתי) בעברי עבדתי בחנות הנדי (HANDY) בת"א ולמי שלא יודע, זו חנות שעיסוקה העיקרי הוא PDA'S וגאדג'טים,וכמובן אני חובב מושבע שלהם... אני גם חבר באתר www.pocketpcfreak.com שהוא אחד האתרים שעוסקים בצורה היותר מקיפה שאני מכיר.(כולל הפורומים שם) אגב,גם אני צולל... בכל מקרה,זהו אחד מהאתרים שאני מסייר ובודק , ואשמח לעזור למי שיצטרך עזרה...

m 2 5

New member
תיקון שם המשתמש...

את ההודעה שלמעלה שנרשמה ע"י משתמש poloni אני רשמתי, רק עם שם משתמש אחר בטעות... שם המשתמש שלי שאני איתו הוא m 2 5 ...מצטער על הבלאגן... בכל מקרה, מה שנרשם לגביי נכון.

castroman

New member
תורי תורי ../images/Emo13.gif

טוב אז אני אביאל, ממ ואני מכור למחשבי כף יד בערך מגיל 12
וזהו בערך

2cookie

New member
אני אביב../images/Emo3.gif

והתחלתי בכלל עם איזה Pocket Viewer עם מערכת הפעלה ייחודית של קאסיו... משם התקדמתי לפאלם M130 ומאז החלטתי שזה היה הפאלם הראשון והאחרון. עד אתמול היתה לי ג'ורנדה 568 שנהניתי ממנה מאד ואני מצפה לDELL AXIM X30 בקרוב\רחוק.

raananta

New member
../images/Emo13.gif

רענן, ובגיל 4 לא הייתי בגן של שולה אבל בגיל יותר מתקדם הייתי לוקח את אחי לגן של שולה.
אוהב גאדג'טים ורואה בהם שילוב של צורך, שעשוע ונוחות. בחיי עוסק בתחום הגובה, כן כן.... טיפוס מצוקים וכאלו .
מחזיק בתיק 2210, ומבסוט מכל רגע.

שוּלה

New member
אני שולה!

הזמנתי מחשב כף יד שמריץ לינוקס, ויוצא לי להשתמש לפעמים בפוקט ובדברים אחרים

ron20

New member
גם אני פה ... ../images/Emo98.gif

ירון ... וממש אין לי כח לחזור על הסיפור של "אז למה ron"
כמובן נאמן לפוקט (ולפורום) כבר הרבה שנים וכשהייתי בגיל 4 לא היה פוקט ...

AYELET1

New member
זו כמובן שאלה קריטית בפני עצמה....

אני התכוונתי ל-שאלה, ה-שאלה, למה רון ולא ירון

lidor30

New member
אני לידור...

לא פעיל בזמן האחרון בגלל מתכונות/בגרויות/פרוייקטים/שאר ירקות. התחלתי עם פאלם VX, נטשתי לפוקט (AXIM X5 הכל כך ידוע לשמצה), נפטרתי ממנו אתמול סו"ס, מחכה ל-AXIM X30 HIGH שאולי ימחק את הטעם הרע שנוצר מהשימוש שלי באחיו הגדול, אוהב הרבה כוח בכף היד (624 זה לא כסף...) שונא את משרד החינוך. זהו בערך.

song4u

New member
אני חתן טרי...

שחזר שלשום מתאילנד עם כרטיס SD של 256 שעלה 100 שקל...ואני מאוד מרוצה... עכשיו אני מתחיל לגלוש ב4150 שלי (שקיבלתי מתנה לחתונה...) וחכו חכו יתחילו השאלות... ליאור

song4u

New member
רציתי דווקא...

1700 ש"ח ל4100 חדש... וכרטיסי SD כמו זבל בגרושים, אני עוד קניתי את היקר... לשם פרופורציה, כרטיס GPS SD ב700 ש"ח מה עוד אפשר לבקש???

למעלה