שלום אני הקוטל ואני בן 21

שלום אני הקוטל ואני בן 21

ובמעט שנותי על כדור הארץ(לעומת שאר האנשים שפה ראיתי איזה אחת בת 50 שתהיה בריאה) יצא לי לזיין לא מעט בחורות וכמות נוזל הזרע שהוצאתי היא רבה עד מאוד. עד פה החלק של ההשווצות עכשיו לבעיה כל פעם שאני רואה את אמא של חבר שלי שמה הבדוי - "חסידה" אז עומד לי הזין בטירוף בפצצות אבל אני לא מבין למה כי היא לא כוס היא נראית רע כמו שמתאים לאחת שקוראים לה חסידה אבל עדיין המה שמו שלי בעקביות ממשיך במסורת.. מעניין אותי מה זה יכול להיות ? האם הטילו עליי קללה ? כי אני לא נמשך אליה או לא בכלל לא היא דוחה בטירוף אפילו קוף לא היה נמשך אל אחת כזאת אז אם יש פה ראסמי מישהו שמבין עניין שתף אותי בתשובה יאלללה ביי גבר תתודה מראש יא אחוק

night mistress

New member
עם שפה כזאת אולי אני צריכה להיכנס

בך!! עיצבנת את הגבירה ועכשיו אתה הולך לחטוף.. א.כ"כ רואים שאתה בן 21.. ב.רק מטון הדיבור שלך אני יכולה לנחש שאתה לא מזיין עם קונדום..וזה כבר אומר שאתה אפס..כי רק אפסים לא מזיינים עם קונדום.. ג.אתה בטח חושב שאתה הזיון הכי טוב שהיה לבנות המין האנושי נכון? ובכן-טעות.. תלמד לדבר יפה.. וגם אם אמא של חבר שלך לא מושכת .. מאחלת לך שכל הקימטוטים שלה ימרחו עליך :)) *מצטערת על ההתפרצות..התרגזתי קצת..ללא כוונה לפגוע כמובן.. ועכשיו לבעיה שלך.. אין לי שמץ של מושג מה קורה לך..אני מניחה שיש לך איזה תסביך..יש פורום כשפים..אתה מוזמן לבדוק שם מה ניתן לעשות .

עם תגובה כזאת אולי את מלשינה ?

את בטח מסתובבת עם תגית אדומה שרשום מ-XXXX אה??? חיוג מהיר מספר 1 שלך זה מספר הטלפון "100" אבל כולם יכולים להגיד לך שסופם של מלשינים הוא מר ואכזר ובמקומך הייתי סותם את פי כי האויב מאזין יאללה ביי יא אחוקה

אני מבקש ממך לנקוט נגדה

את כל מה שצריך כדי למגר את התופעה של אנשים כמוהה בפורומים של תפוז את חוצפנית ובמקומך הייתי שומר על הפה שלי כי יום אחד את עוד תסתבכי עם מישהו שהוא לא סבלני כמוני וסופך יהיה מר ואכזר תודה שלום

night mistress

New member
מכירה אותך יותר טוב ממה שאתה חושב..

ראיתי את ההערות שלך על גייז ועל דתיים ועל ערסים.. חומד, מותר לכולם להתבטא, השאלה היא באיזה צורה.. אני מאמינה שאני לא היחידה שעשתה חיפוש על ההודעות שלך.. תלמד לדבר צוציק.. ודווקא מס´ 1 אצלי בפלאפון זה החבר.. יום כתום..

night mistress

New member
הבאתי כמה דוגמאות לאדיבות שלך..

זה בפורום דובים גאים : הכותרת:יא הומואים מזדיינים,כמה פורומים של הומואים מזדיינים בתחת יש בתפוז הזה ?????. יא אחוקים אתם הסיוט הכי נורא של כל אבא !!!!!!!!!!!! מתרוממים.. ומשהו דומה הופיע בפורום גאווה צעירה.. זה בפורום שמנות ויפות:אז זה הפורום של כל אלה שחושבות שיום אחד הן יהיו רזות ויפות ?? חחחחח אללהה סחטיין ,כמו הפורום של שמנות ויפות חח אין כזה דבר שמנות ויפות,אנשים חיים בסרט אז לסיכום יאללה תראותתתתתתת !! וכמו כן הנ"ל יורד על סבים וסבתות שגולשים בנט..על דתיים ועוד.. ה|דגש|-הגבירה במקומך הייתה מתביישת לדבר בכלל.. הייתי נותנת לך סדנת חינוך מלאה הכוללת הלקאות,קשירות והמון כאב..הגיע הזמן שתלמד לכבד את הזולת .. ודרך אגב..אח שלי מאנייק..מלשינה מלידה..

למעלה