שלום! אני חדשה.. קראתי קצת כאן..

שלום! אני חדשה.. קראתי קצת כאן..

אתם ממש חמודים ומעניינים... אני דתיה שדי בדרך החוצה מהדת... בת 22... ואני ממש בהתלבטויות מיניות... היום אני מרגישה שרק נשים מושכות אותי.. ועשיתי עם זה גם משהו קצת... אבל כשאני מדברת עם חברות שלי על בנים זה כן עושה לי את זה., אני לא יודעת... זהו בהתחלה.. יש לי עוד הרבה שאלות ותהיות.. אבל זה להמשך... יומטוב! תודה!

מדוע להתלבט כשאפשר לשלב?

היום העולם אינו שחור - לבן, נכון -לא נכון , העולם רבגוני וצבעוני ואני מאמין שככל שנגוון נרגיש טוב יותר. אולי את נהנית מכל העולמות גם גברים וגם נשים? אולי את מבלבלת בין משיכה מינית לרגשית? כשאת אומרת שגברים עושים לך את זה , למה את מתכוונת?

שלום טליה

ההתלבטות שלך בקשר לנטייתך המינית מובנת ומקובלת. אין שום דבר רע בלהחליט על כיוון מסוים או לא להחליט כלל. אבל לעיתים זה יכול לבלבל, ולכן אני חושבת שכדאי לך לדבר עם אחרות שחוות או שחוו התלבטות שכזו וגם באות מרקע דומה לשלך. תוכלי למצוא כאלו בפורום "דתיות גאות" באג'נדה ובארגון "בת-קול" ללסביות דתיות ודלת"שיות. תוכלי גם לפנות לקו התמיכה הקהילתי קש"ת. עדן

זה פה בתפוז ../images/Emo242.gif

אבל אני תוהה אם כשאת מעלה זו ברמה הרדודה של דיבור על קשר זוהי גם הרמה בה את חשה את הדברים..או שזו המבוכה, משום..שאת מדברת על בחירת זוגיות כמו שמדברים על קניית מעיל או נעליים, מן הסתם אלו לא פני הדברים לאשורם.. זה דווקא לא פורום כ"כ יבש זו את שמשדרת רתיעה מלדון בעניין האמיתי.. תכנסי לדתיות גאות...
וגם נראה לי שאת חווה גודש, כי בטח יש לך התלבטויות זהות גם במישור הדתי..וגם לגבי "מה תרצי לעשות שתהיי גדולה.." בתכלס אני במקומך הייתי פונה לייעוץ נפשי, עם מטפל מקצועי, לאפשר לעצמך התבוננות ורפלקסיה על רגשותייך ורצונותייך יום טוב

אני לא חושבת שאת צודקת..

יש לי התלבטויות רציניות.. אמיתיות... אני בערך יודעת מה אני רוצה מעצמי.. וחיפשתי מקום לדבר עליהם.. לשמוע מאחרות להשתתף.. אני לא יודעת אם זה קשור לדתיות שלי... זה לא ממש...

שלום טליה

כמו שכתבתי בהודעה הקודמת אני חושבת כי בפורום "דתיות גאות" (נמצא בפורטל אג'נדה בנענע ) תוכלי לשוחח עם אחרות שחוו או חוות התלבטויות דומות. אני סבורה שגם אם ההתלבטות שלך אינה קשורה להיותך מרקע דתי , הרי שלתוצאות כל החלטה שלך תהיה השפעה על יחסך עם החברה בה גדלת. ולכן לשמוע עיצה מפי כאלו ש"מדברות באותה שפה" ,מכירות את העולם הדתי ומסתובבות מן הסתם בהרבה מן המעגלים בהן את מסתובבת/הסתובבת (חוק הדתיים השלובים כבר אמרנו
)יכול להועיל. שלך עדן

תודה עדן .. נסיתי להיכנס לשם...

חלש ממש שם.. זה רק פורום הכירויות... ופחות דיונים ...0אבל תודה בכל אופן....

למעלה