שלום ומזל טוב צריכה עזרה

תמי

New member
שלום ומזל טוב צריכה עזרה

בני אובחן לאחרונה , ובאיבחון כתוב שאי אפשר לקבוע שהוא ליקוי למידה , הוא צריך קודם להחשף להוראה מתקנת, בבת ספרו שלי בני בכיתה שלו לא למדו במשך שנתיים , וההנמכות שיש לבני לדעתי הם בעקבות זה. ששאלתי את המורה אם הוא מקבל בבית הספר מת"יה הוא אמר שכתוב לו שהוא מקבל שעתיים בשבוע .(כתוב לו, חה!) יש לציין שהמחנך של בני הוא גם יועץ בית הספר. בני הוא גם ADHD ועוד הוא אמר לי שצריך ועדת השמה כדיי לתת מתיה לבני (ואח"כ התברר לי שזה לא נכון) לבית הספר שבני לומד בו אין רצון לעזור לו והמורה משקר לי כדיי לא לעבוד קשה. אני לא יודעת מה הזכויות שלי מבית הספר , או אך לגשת בכלל לכל העיניין. אני דואגת שכל תגובה שלי תפגע בבני ואני מרגישה שאני שבויה ברצונות של בית הספר. לעביר את בני בית ספר זה מסובך כרגע , ואין כיתות מקבילות בבית הספר. האם אתם יכולים ליעץ לי בבקשה . אך אני משיגה לבני את המגיע לו. ואם אני צריכה להתעמת עם בית הספר או לותר .בני בכיתה ה´ תודה תמי

העבירי את בנך לבי´´ס ראוי לשמו.

הוא צריך ללמוד במקום בו כן המורים כן מלמדים, היועצים לא משקרים וההורים לא מפחדים להגיב. אם את רוצה לברר את זכויותייך, אני יכול לתת לך את פרטיו של עורך דין שמתמצא בויכוחים עבור תלמידים לקויי למידה. שמו: רן לפיד. בכל מקרה, נראה לי שעדיף לא להתעסק עם ´אנשי החינוך´ שאת מתארת.

בית הספר שלא עוזר

אני לא מציעה בשלב ראשון להתעמת עם בית הספר וגם לא להגיע מיידית למסקנה שיש להחליף את המסגרת,אם כי אין ספק שיש בתי ספר שמסייעים מעט מאד ולפעמים גם לא מגלים כל רצון או יצירתיות בתחום הזה. אני הייתי מבקשת לכנס ישיבה עם יועצת בית הספר, הפסיכולוג החינוכי אם יש כזה, המחנך ואפילו המנהלת , ובנוכחות כולם מבקשת לברר מה המשאבים והאפשרויות לסייע.אם גם זה לא יקדם את העיניין- אזי אפשר לשקול מסגרת אחרת- בתנאי שמסגרת כזו מציעה משהו נוסף. בכל מקרה למערכת החינוך יש כיום משאבים מצומצמים בעניין זה ורוב ההורים נאלצים לממן עזרה נוספת מכיסם.

עיצה מהירה ויעילה

פני מחר בבוקר למפקחת במשרד החינוך באיזור מגורייך האחראית על חנ"מ או ליקויי למידה והתייעצי איתה אישית=פני לכרמלה איגל- הטובה נכולן,האנושית מכולן, העוזרת מכולן, האדם מכולם 036896104,105 אל תלכי לעו"ד כפי שמציע לך לוחם השוורים הנ"ל , חבל על הזמן-לילד שלך

למעלה