שלום חברה אני משחק בFS

singera

New member
שלום חברה אני משחק בFS

משנת 1989 שהיה בדיסקט 360K ומסך 4 צבעים, ועברתי על כל גרסאותיו עד ל2004 שכיום רצה על גבי 2 מסכים אצלי. אני מוכן לתמוך ולעזור לחברי הפורום גם בתחום החומרה למשחק מושלם בFS ממסך אחד ועד 2 מסכים. במסך הראשי מוצגת התמונה הראשית ואילו במשני הבקרות השונות כגון: GPS, קוקפיט, רדיו, מנועים, מפה וצילום חוץ

אתה יכול...

להביא לי את ICQ או ה MSN שלך , יש לי שני מסכים והייתי לפצל גם את הסימולטור לשני מסכים. תודה,אורן.

omer landau

New member
לי הוא הסביר ועזר לי מאוד

פיצלתי את המסך והכל ואז הבעייה שהייתה לי היא שלא ישדרו אותו דבר עכשיו זה ממש מגניב רק בלילה אז הוא לפעמים נתקע הכרטיס מסך עושה בעיות כאלה אני חייב לקנות עוד זכרון דחוף יש לי רק 256 וזה המינימום למשחק זה כל כך מגניב לשחק עם 2 מסכים אפשר לשחק במצב מלא אבל אז הוא בוחר לבד בצורה משונה כמה חלונות להשאיר ולפעמים הוא גורר את הפאנל העליון של הקוקפיט

singera

New member
עומר תוסיף עוד 512 התוצאה מובטחת

יש לי 768 והמחשב טס.... איזה מחשב יש לך ואיזה כרטיס מסך? יש לך זיכרון SDRAM, DDR,RDRAM?? לי יש מחשב AMD2100 עם כרטיס מסך RADEON9600PRO

omer landau

New member
אוקיי אז ככה

גי פורס MX 440 אינטל פנטיום 2 ו256 נראה לי SDRAM בשום מקום במחשב לא כתוב מה זה אני משתגע יש עם זה בעיה לא בביוס לא בהרצה של המחשב ולא בוינדואס כתוב 256 מגה of ram אבל אני כמעט בטוח שזה אס די רם חבל שאני מיליונר 256 עולה איזה 300 שח אבל שווה את זה הקטע שלא החלטתי מה לעשות עם הכסף שהרווחתי בקיץ אני גם בכיוון של מצלמה דיגיטלית או טיסן למתחילים כזה

Daddy DJ

New member
מישהו יכול להסביר בפורום או לכתוב

מדריך איך ומה צריך בשביל להפעיל את הפלייט סימולטור עם שני מסכים?

singera

New member
אין לי בעיה לעשות מדריך

הבעיה היא איך מעלים קובץ שמן טיפה (לא יותר 1.5 מגה)

JuveFan

New member
אין בעיה

אתה יכול פשוט לכתוב את זה בתור הודעה (או הודעות בהמשכים) ואחר כך אני אעלה את זה בתור מאמר.

omer landau

New member
איזה כרטיס מסך יש לך?

תפנה אליי באיי סי קיו ואני אסביר לך זה יהיה מחר ,בבוקר אם אכן יש שביתה כי אני לא מרגיש טוב עכשיו וקצת מצונן זה ממש פשוט אתה צריך לבדוק אם יש לך כרטיס מסך שמאפשר את זה

singera

New member
עומר לכרטיס מסך שלך יש 2 יציאות VGA

או 1 ואז אתה עובד על מסך וTV?

omer landau

New member
יש לי את אותו כרטיס והוא באמת

עגלה. בלי סוסה יותר נכון חמור בעלייה הוא באמת לא חזק מספיק בשביל המשחק ורואים את זה הוא עובד לאט יותר בעיקר שמדובר ב2 מסכים אני חושב שזיכרון למחשב יעזור למשחק בכלל שיעזור גם לו לתפקד יותר טוב הבעיה אצלי זה הזכרון במחשב הכרטיס מסך יסתדר בסדר גמור

Daddy DJ

New member
אצלי הכרטיס זה הבעיה

יש את הכרטיס וחוץ מזה יש לי P4 2.66 ו 512DDR אני לא חושב שחסר זכרון... ובאמת שמשחקים עם אפקטים של מזג אוויר לפעמים זה פשוט נוראי

omer landau

New member
אז יכול להיות שגם אצלי זאת הבעיה

אבל לא רק כי 256 מגה זה המינימום שדרוש למשחק הזה הכרטיס גם עושה בעיות ככל הנראה אבל יותר שמשחקים ב2 מסכים הוא אפילו לי עשה לי מסך כחול לגבי הכרטיס ואז ריסט באקס פי-מסך כחול אבל זה היה בלילה ועוד בגשם

למעלה