שלום חברי פורום הישרדות לשעבר

NooNi 08

New member
שלום חברי פורום הישרדות לשעבר ../images/Emo13.gif

מזהים אותי? נועה, מהפורום בנענע
קצת עצוב לי לנטוש את הפורום שלנו בנענע, אחרי חודשים שהוא שימש כ"מקום המפגש" שלנו.. אבל נענע הביא את זה על עצמו, וכולם עוזבים אותו ועוברים לתפוז... ואם כל החברים הישנים שלי עברו לפה, אני מי שאנטוש אתכם?
מה נשמע? [אם תוכלו להכין לי רשימה של מי זה מי, זה יהיה נפלא, כי אני לא מזהה. הכינויים שלכם שונים ממה שהיה בנענע
]

ההי D:

חח רק חמודונצ'יק חסר .. לא ? או ששכחתי כמה .. אה נכון , גם דידי זהבה .. ומי עוד חסר ? ונועה , ברוכה הבאה , מנשמע ?

Yggdrasil19

New member
דידי זהבה גם פה

היא פשוט לא פה עכשיו. וחמודונצ'יק לא יהיה פה היום בכל מקרה, הוא שומר שבת.

NooNi 08

New member
היי עץ! ../images/Emo13.gif

תוכל להכין לי רשימה של למי שייך כל כינוי כאן? וחוץ מזה, מה נשמע?

Yggdrasil19

New member
נתחיל בכינויים שתתקשי לזהות:

זהבה - דידיZ מוטי - maor263 קנבס - Sparrrow (וכן, הוא מודע לעובדה שיש לו "R" אחת יותר מדי, פשוט השם Sparrow היה תפוס) קיקסמן - Kiksky רוני - סמיילי צהבהב

אוקיי :)

גם חסוי 9090 לא פה .. לא האמנתי כשראיתי שכל כך הרבה פה , מפורום הישרדות , אתה , נועה , דידי זהבה , קיקסי , רוני , עופרית , שירלי , קנבס , תמיכה נפשית רשמה פה הודעה עם אני לא טועה , ומי עוד ? ממ .. הרבה :) יש לי שאלה לכל הפליטים מפורום הישרדות , כשתתחיל העונה החדשה , מה אתם אומרים על "לחזור" לפורום הישן וגם להישאר בפורום " שרוטים שרוטות " בתפוז.. כלומר , נהיה גם וגם .. בשני פורומים .. מה דעתכם [ ?! ] תגובות בשמחה

אוקיי :)

גם חסוי 9090 לא פה .. לא האמנתי כשראיתי שכל כך הרבה פה , מפורום הישרדות , אתה , נועה , דידי זהבה , קיקסי , רוני , עופרית , שירלי , קנבס , תמיכה נפשית רשמה פה הודעה עם אני לא טועה , ומי עוד ? ממ .. הרבה :) יש לי שאלה לכל הפליטים מפורום הישרדות , כשתתחיל העונה החדשה , מה אתם אומרים על "לחזור" לפורום הישן וגם להישאר בפורום " שרוטים שרוטות " בתפוז.. כלומר , נהיה גם וגם .. בשני פורומים .. מה דעתכם [ ?! ] תגובות בשמחה

Just Me36

New member
אני כאן:)

אותי את בטח מזהה. אני עם אותו כינוי[בערך]
מה נשמע?

למעלה