שלום, חדשה דנדשה :)

shani m1

New member
שלום, חדשה דנדשה :)

היי, אחרי שנים רבות של מלחמה עם ציפורניים החלטתי להתחיל לטפח גם אותן. אמא שלי הביאה לי פצירה של לייפ שנקראית: מבריק ציפורניים שבע שלבים אפשר הסבר קצרצר עליו? איך משתמשים? וכל אחד מהו?

lilo4

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

כיף לראות כאן פנים חדשות
אני לא מכירה את הפצירה הספציפית הזו לכן אני לא יודעת לענות... אולי אחת מחברות הפורום האחרות מכירה את הפצירה ותוכל להגיב

תולי01

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

מצרפת לך את האזהרה הקבועה כאן:
זהירות! הפורום הזה ממכר!
לגבי הבאפר, אני מכירה באפר 3 שלבים של לייף - שיוף, החלקה והברקה. אבל על 7 שלבים עוד לא שמעתי....

cockta

New member
אני שמעתי!

אני משתמשת בו רק לרגליים למען האמת. זה באפר ממש חזק ואני לא אוהבת להשתמש בו על הידיים. בכל מקרה, יש ללייף באפר ממש ממש טוב של 3 שלבים ואני ממליצה עליו בחום :)

shiribt

New member
יש לי את הפצירה הזו!

היא הפצירה האהובה עלי, כל פעם שאני רואה אותה אני קונה עוד אחת לגיבוי! בעצם מה שיש בה זה באפר חזק מאוד שהוא משמש בעיקר להחלקה ראשונית של ציפורן שבורה (זה זה שנראה כמו נייר שיוף ממש) ואחריו פשוש משתמשים בצדדים הנוספים לפי מידת החיספוס שלהם עד שמתקבלת התוצאה הרצויה. אני בדרך כלל משתמשת בצד החצוי הרחב יותר בהתחלה ואז עוברת לצדדים החלקים יותר בחלק הצר של הפצירה. מקווה שהצלחתי להסביר, זה לא פשוט כל כך מסתבר

היי!! גם אני חדשה!!! :)

החלטתי גם אני, שהגיע הזמן באמת לטפח את הציפורניים(למרות שבצבא..אז רוב האופציות ללק הן- ורוד, ורוד, ורוד או ורוד...) עכשיו כשאני בשבוע חופש אני יכולה להתפרע לי עם הלק..אז החלטתי לעשות צעד ולקנות כמה לקים..(3..כרגע..אולי בהמשך השבוע אקנה עוד..נראה..) קניתי 3 לקים של chic: 246 (צעקני לי מידי, אבל אני צריכה להתרגל נראלי) 443 - שעוד לא ניסיתי.. 463 - שאני אוהבת..

ברוכה הבאה =)

שיק הוציאו לקים חדשים ואף אחת בפורום לא דיברה על זה...?
בכל מקרה הם נראים ממש יפים =)

lilo4

New member
ממש ביזיון

אני חושבת שכולנו צריכות ללכת ולעמוד בפינה
אם אני לא טועה, זה הלקים מהקולקציה שיצאה בתחילת הקיץ ואז היו פה כמה הודעות על זה, ואיזה שניים-שלושה סווטצ'ים

lilo4

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo28.gif

איזה כיף לראות פה כ"כ הרבה ניקים חדשים

למעלה