שלום, חדשה *טריגר בפנים*

הודיה 5 2

New member
שלום, חדשה *טריגר בפנים*

אבחנו אותי באישיות גבולית כשהייתי מאושפזת בביה"ח פסיכיאטרי אחריה ניסיון התאבדות (הרגשתי מיותרת. הרגשה שחוזרת אצלי לא מעט ) הרגשתי שהחברים לא רוצים לדבר איתי ולקחתי 60 כדורי דפלפט. לא קרה לי כלום, אבל אושפזתי אחרי שטיםת קיבה והועברתי בהסכמה למיון פסיכיאטרי. שם היה לי 'בועה' מוגנת. היום אני ביחידת יום באותו בית חולים.

קבלתי רספרידל שעשה לי מאוד טוב ברמה הנפשית אבל דפק לי את ההורמונים, אז הוא הוחלף באנטומין שהרדים אותי וכעת באריפלי שרק התחלתי אז עוד אין השפעה. אבל אני הרבה יותר בכיינית ורגישה מתמיד.

סיימתי לחפור

ברוכה הבאה

ממש לא חפרת!! את מוזמנת לכתוב כמה שאת רוצה!! תרגישי בנוח לכתוב עוד אם את רוצה!!

גם לי התרופות האלה העלו את הפרולקטין (הורמון החלב), אז החליפו עד שהגיעו לסרווקול שלא מעלה וממש יעיל...

איך הולך לך באשפוז יום?

אני מבינה מזה שהיו לך כדורי דפלפט שכבר לפני הניסיון היית מטופלת (או שהם לא היו שלך?...), איזה אבחנה הייתה לך קודם? או שלא אמרו לך?

הבנתי...

ויש כרגע מי ששומר על התרופות בבית?

כשגרתי אצל ההורים אימא שלי החביאה ממני את התרופות...

golan2072

New member
ברוכה הבאה

האם את מטופלת בטיפול שיחתי בנוסף לתרופות? במסגרת אשפוז היום למשל? כי חלק המרכזי בהפרעת אישיות גבולית הוא חלק קוגניטיבי שבו מטפלים על פי רוב בשיטות קוגניטיביות (CBT ו\או DBT), לרוב עם סיכויי הצלחה גדולים.

golan2072

New member
לא כל טיפול עובד בכל נושא

לי מה שעזר לגבי הפרעת האישיות הגבולית זה טיפול אקלקטי אצל עו"סית קלינית (שמשלב גם אלמנטים של CBT אבל גם פסיכודינאמיים) וקבוצה של DBT במשך 9 חודשים.

הודיה 5 2

New member
לא יודעת, קשה לי להאמין שיעבוד.

אני מטופלת בעיקר תרופתית. כמעט כל שבוע נכנסת לפסיכיאטרית שלי

אל תוותרי על טיפול דינאמי / DBT

קשה לשנות את המצב רק עם תרופות...

זה חלק מאוד חשוב ומשמעותי בהתקדמות ובהחלמה...

אני מבינה שקשה לך כרגע להאמין שמשהו יכול לעזור ושהמצב יכול להשתפר, אבל בבקשה אל תאבדי תקווה ותני לזה צ'אנס...

מה את אומרת?...

אני מצטערת לשמוע...

למען האמת זה ממש מכעיס!! אנשים צריכים לחשוב טוב טוב לפני שהם הולכים לעבוד בעבודה רגישה כל-כך כמו טיפול נפשי באנשים...
למה הוא ציפה? לחיים קלים? - הוא בחר בעבודה הלא נכונה...
הוא זה שנכשל פה... הוא זה שלא מסוגל... לא את!!!

את צריכה למצוא מישהו סבלני יותר שלא יתייאש ממך, יש מטפלים כאלה... ומגיע לך אחד כזה!!

זבל!!

הוא נתן לך להרגיש שאין לך תקווה?? יש פסיכולוגים שצריך לשלול להם את הרישיון!!

לפחות שיגיד את האמת - " זה גדול עלי, אני אעביר אותך למטפל חזק יותר וסבלני יותר... אני לא יודע איך לעזור לך".

למעלה