שלום חדשה כאן

bezeq

New member
שלום חדשה כאן

בת 28 הריון שלישי סוף שבוע 9. מבקשת עזרה בפיענוח תוצאות CMV אמי שלפה זאת והקריאה לי בטלפון Img 0.11 negetive Gmg 0.11 negetive אבקש לציין כי לא חליתי מעולם בCMV. למיטב זכרוני מההריון הקודם התשובה נראית לי תקינה כלומר עדיין לא חליתי מעולם. נכון??? תודה מראש, גילה

אני לא רופא אבל

לפי מה שאני מבינה מהתוצאה שלך אז לא חלית במחלה ומכיוון שכך אין לך נוגדנים שיגנו עליך גם אני במצב דומה, מה שהרופא שלי יעץ לי לגבי זה, זה לנסות כמה שפחות להיות במגע עם אנשים חולים ובעיקר עם ילדים חולים כדי חלילה לא להידבק בזמן ההריון

bezeq

New member
היי אופליה,

כן זו ההמלצה עד שבוע 26 להימנע ממגע עם חולים. אצלי זה קצת בעייתי. יש לי ילדה קטנה בבית ומחלות אצלהם זה דבר די שגרתי. כמובן שבהריון עם נועה (הראשון) נזהרתי יתר על המידה עד כדי היסטריה קלה. בהיותי בהריון זו שישבה איתי בחדר חלתה בCMV נדבקה מהבן שלה. והפרידו ביננו מחשש להידבקות שלי ושל העוברים(בזמנו היו לי 4) מקווה בשבילך ובשבילי שהכל יהיה רק טוב

תודה מותק

שיהיה הריון קל ומשעמם לכולנו

התוצאה תקינה. אינך חולה ואינך

מחוסנת. את צריכה להקפיד על נטילת ידיים אחרי כל מגע עם חיתול/ שתן/ צואה של ילדים וכנ"ל לגבי נזלת. את צודקת, זה לא פשוט להזהר לגמרי כאשר יש ילדים (למשל, להמנע מנשיקות דביקות), אבל לרוב זה מצליח. חזרי על הבדיקה מידי פעם באופן שגרתי (בכל פעם שעושים לך ספירת דם, למשל), וכמובן, במקרה הצורך (אם חלילה יש מחלת חום). אגב, מומלץ להמנע ממגע עם חולים לאורך כל ההריון. העניין הוא, שבשבועות מתקדמים אין דרך לאבחן ולהחליט מה לעשות (יש צורך בפער של לפחות 7 שבועות בין ההדבקות לבדיקת מי השפיר).

bezeq

New member
../images/Emo9.gifתודה לך, הוקל לי מעט למרות שרמות

הלחץ לא יורדות אבל....מקווה רק לטוב אז שוב תודה ואם לא יצא לי אז מזל טוב לפתיחת הפורום מקווה שלא יהיה על מה לכתוב גילה

למעלה