שלום :)חדשה כאן ....

Yanush25

New member
שלום :)חדשה כאן ....

אני בת 27 אמא לילדה בת שנה ו8.....אבא שלה עזב כשהיא היתה בת 4 חודשים... עכשיו אחרי כל הזמן הזה שלא יצר קשר ...פתאום ביקש לשלוח תמונות ... התגובה שקיבלתי "יש לך בת מדהימה .מדהימה ." אוףףףףףףףףף.....מה זה אמור להית ? איך להתייחס ?

יש לך????

נו, לפחות היא מדהימה
ברוכה המצטרפת

מה ז"א?

לא הבנתי, זאת הבת שלו, הוא רואה תמונה אחרי כשנה וחצי וזה מה שהוא אומר? נשמע לי לא נורמלי.

mr_lonely

New member
מה זה אמור להיות ?

האמיני לי שאני שואל אותך את אותה השאלה ! וברוח השאלה הזו את צריכה להתייחס אליו. יש לך בת מדהימה ! לך ? לך ? דבר אחר, לשלוח תמונות, כלומר רק רוצה לראות התעוררה בו סקרנות....ומה אחר כך ? דבר אחר, משלם מזונות ? סליחה על הבוטות בתגובתי אך איני יכול אחרת בהתייחס למה שקראתי

Yanush25

New member
כן ....משלם מזונות ....

אחרי משפט מאד לא נעים .... תודה על התגובות :)

תראי, לדעתי, השאלה היא האם את רואה אותו

כאבא פעיל לילדה שלכם. אם לא - תכתבי לו - אני יודעת. תודה. שיהיו לך חיים נעימים. אם כן - תפתחי את השיח איתו על העניין ותראי מה הוא רוצה. בכל מקרה - שיהיה לך בהצלחה

Yanush25

New member
ערב-טוב.....אז זהו יש עם זה בעיה...

הוא היה אהבת חיי.....כל זה השתנה במהירות....עזב ....השתנה ...עשה מלא קעקועים...משתמש בסמים....שותה ....מאין גיל התבגרות 2 ,הוא עובד והכל אבל עד עכשיו כל הזמן הפנוי שהיה לו הקדיש ל"בילויים". פתאום נזכר .....אני רק חושבת על זה ומתחילה לבכות...

תשמעי,

אם הוא משתמש בסמים ברור לדעתי שאין סיכוי שהוא ייפגש עם הילדה שלך. כשיגמור להתבגר שיודיע.

אופק 3

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

בשלב הזה אני מציע לך לחשוב, אחר-כך להתייחס.

EFRATY10

New member
ראשית ברוכה הבאה .שנית, רצוי שיהיה קשר

בין גרושך לילדתכם.

למעלה