שלום ישראל ושלום לחברי הפורום

ש איילת

New member
שלום ישראל ושלום לחברי הפורום

הותיקים, אני רוצה לשנות כמה דברים בחיים שלי לפרוץ מחסומים לסדר את הבלגאן לצאת מהתקיעות לא לאכזב כל כך אנשים יקרים שאוהבים אותי. לבחון אם מה שהם רוצים ממני זה גם מה שאני רוצה מעצמי ומחיי... לעשות שיהיה לי יותר טוב. להודות על מה שיש אך יחד עם זאת לשפר ולהשתפר. הזמן קצר והמלאכה מרובה :) לפעמים אני מפחדת יותר מאשר אמיצה. וקורה גם שאני לא ממש יודעת מה רוצה.. אשמח להיות כאן. איילת

Deerest

New member
זה מה שלי יצא

אני רוצה בחיי, לשנות כמה דברים לפרוץ מחסומים את הבלגאן לסדר ואת התקיעות לפזר לא לאכזב את היקרים שאותי אוהבים לבחון אם מה שהם רוצים ממני זה גם מה שאני רוצה... ממני שיהיה לי טוב, זה לעשות ועל מה שיש, להודות יחד עם זאת לשפר ולהשתפר המלאכה מרובה והזמן קצֶר לפעמים אני מפחדת יותר מאשר אמיצה. וקורה גם שאני לא ממש יודעת מה רוצה... את כבר כאן, איילת. לא?

spectacular

New member
גמני, גמני רוצה,

רוצה להפוך את הכל ולסדר מחדש, לפרוץ לפזר ולאבזר, להתלהב להתאהב כל הזמן ושוב ושוב, לצחוק על הזמן, לצחוק כל הזמן, לפחד עם המון אומץ, ולדעת שגם לא לדעת יכול להיות נפלא, ומה זה רודף אחרי שאני בורחת ממנו אולי זה זה שאני מחפשת אותו בכל מקום... להפוך את הסדר,ובבלאגן, לראות משהו קטן שלא ראיתי מזמן.

טלוש'קלה!../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

שאלה של חבר: מה עשה לך השיר שכתבת כאן? נשמע שאת ממש רוצה לסדר...וכו..זה עזר במשהוא? אני שואל כי אני יודע שכאשר אנו כותבים על משהו שאנו מעוניינים להשיג, זה פועל כמנטרה כזו,מחדד את הרצון,ומוליד מעשה.. שיר יפה!

spectacular

New member
אני לא רוצה לסדר

אני רוצה להפוך, לנער, חלק גם להעיף ממני ולזרוק, כשהכל מסודר בסדר מופתי, משהו לא בסדר,כפיתי, בבלאגן אפשר לראות הכל כי הכל מפוזר, אחרי שהופכים אפשר לסדר,ובלי לחץ, עד הפעם הבאה,שאולי תהיה מחר, ואני דוקא די מסודרת, כך נראה... ומחניקה בדרך כלל את דחף ההרס, עד ש...מתפוצץ. משתדלת לבקר את ההתפוצצות,נשמע קשה, אבל אני נעשית די טובה בזה, חוסר האיזון הוא האיזון, יש סדר בבלאגן.

ש איילת

New member
בזמן האחרון

כשאני יורדת עם הכלב כל ערב אני ממציאה שירים כאלה.. משחקת עם המילים לפעמים יוצאים דברים מרגשים לפעמים מצחיקים לפעמים מוזרים היום יצאה לי מעין קינה מרגשת.. אפילו לחן יש.. באותו זמן 'מת'..כמו הזמן בנסיעה ממקום למקום כשאתה לא הנהג ואין לך פרטנר לשיחה...:) כל טוב

Deerest

New member
בכל פעם

שאני רואה תגובה שהשם spectacular בצדה אני שם לב שיחד עם מקש העכבר מתלווה תחושה חזקה יותר של סקרנות, חזקה יותר מהרגיל כשאני פותח תגובות אחרות. חבל שלא באת...

waldmanisrael

New member
שלום איילת

אני גם שמח שאת כאן זה ניפלא בעיני שאת מודה על מה שיש ויחד עים זאת רוצה לשפר דברים. זה גם בסדר לא לדעת מה את רוצה... שימי רגע בצד את האנשים , אני רוצה לישאול אותך: איזה מחסומים את רוצה להסיר ? באיזה תחום יש תקיעות ? מה יעשה לך טוב ?

ש איילת

New member
אהלן

תודה.. כתבתי בהודעתי לאשה אורחת על התקיעויות.. לסדר את החדר. לוקח לי זמן.. הכרויות. אני קצת מפחדת (לא יכולה להגדיר בדיוק ממה). אבל אני מאמינה שזה פחד שאפשר להתגבר עליו עם העשיה: למצוא דייטים..ומדייט לדייט אני מאמינה החששות נחלשים.. אני גרה עדיין בבית של ההורים בגילי המופלג (מעולם לא יצאתי). רק בחודש שעבר התחלתי לחסוך כסף. לא בטוחה ששווה לזרוק כסף על שכירות. עדיף לחכות לעזרה של ההורים לקנות לי דירה וברגע שאקבל קביעות אוכל לשלם משכנתא..(במרץ אדע אם ממשכירה לעבוד באותו מקום או לא..) חוצמזה, יעשה לי טוב כשאלמד לאזן בין עבודה לשאר החיים ולהבין מה בדיוק אני רוצה ששאר החיים יהיו כדי להיות מאושרת.. אלה הדברים שכרגע עולים לי בראש. ערב טוב! איילת

waldmanisrael

New member
|אהלן איילת . חשוב שתיבדקי עים עצמך

מימה את מפחדת בדייטים? מה יכול ליקרות? אוליי זה לא פחד? אים תוכלי ליראות מה מיסתתר מאחוריי הפחד,אוליי תוכלי ליראות דרכיי פעולה חדשות. שיהיה לך יום ניפלא ישראל

ש איילת

New member
אולי זה לא פחד..

(אז אם זה לא פחד..מה זה יכול להיות?!..) אני אנסה לראות.. אולי זה משהו אחר והחשש שנלווה מסתיר את המשהו האחר הזה מעיני.. הפחד הוא דבר כללי באמת. וממה אני מפחדת בדייטים זו שאלה טובה. ממה אני חוששת? אולי בכלל מעצמי.. כבר עולה לי איזו מחשבה.. תודה.

שלום איילת

שבי איתנו יש היום מסיבה
יש פרחים
ומנגינה
צאי מהלחץ של הזמן ותחשבי.... את יותר חשובה מהאנשים סמני אותך בסדר עדיפות ראשון
את רוצה להרגיש טוב וזה נפלא מה עושה לך טוב? תעשי ממנו יותר ועכשיו שקצת יותר טוב לך על הלב תחשבי מה הכי דחוף לשפר?

ש איילת

New member
היי...תודה

דחוף לי: לסדר את החדר שלי אבל זה לוקח זמן כי זה הגיע לרמות קשות ואני אסביר: במשך החודשים והשנים האחרונים/נות צברתי ערמות של מאמרים וכתבות שרציתי לקרוא.. אז יש מאמרים על רעידות אדמה משנת 2000 ועל בריאות מ 2002 ועל תזונה וכל מיני מתכונים וכתבות על אדריכלים ועל שיפוצים ועל סקס וזוגיות ואיך אפשר לשפר כל מיני...והגעתי למצב שאין מקום בארון בחדר ובשידה להכיל את כל התורה...אז הניירת הזו יושבת בכמה הרים על רצפת החדר..יש שם גם כל מיני קלטות ישנות, עיתוני לאשה ישנים שיש בהם כתבות שרציתי לקרוא...כך שלסדר את הבלגאן זה לא הולך ביום אחד מכיוון שאני קודם כל קוראת כל כתבה וכתבה ורק אז זורקת, את מבינה? בקיצור, נניח כל יום אני קוראת כתבה אחת או שתיים או שלוש ....הבלגאן עדיין נשאר. כשאני אומרת בלגאן אני מתכוונת לעומס הניירת והדברים שיושבים על רצפת חדרי. זה גם דחוף לי לסדר מכיוון שאמא שלי רוטנת על זה כל יום ואני מבינה אותה ..זה בית שלה. אמנם חדר שלי אך זה בית שלה. לא מזמן התחלתי להיות רצינית לגבי הסידור הזה אבל זה לוקח זמן. אולי כדאי שאעשה מרתוני סידור כדי שילך לי מהר יותר לסדר. דבר נוסף, לצאת מהבית של ההורים כי אף פעם לא הרגשתי מה זה להיות לגמרי עצמאית. (בינתיים אין עדיין קביעות ואין מספיק כסף..יכול להיות שתהיה עזרה מההורים בשנה הקרובה..וזה לא ברמה של בלתי נסבל ולכן מעדיפה כרגע לא לבזבז את הכסף שלי על שכירות). ועוד דבר: לראות איך זה להיות עם חבר ..(זוגיות) ומי יודע אולי אי פעם ילדים (לפני שאפספס את הרכבת. אני אוטוטו בת 32). אני יכולה להישאר בלבד שלי אבל מרגישה קצת שמתברברת עם עצמי וחבר יכול אולי לעשות שחיי יהיו מעניינים יותר ו"עשירים" יותר מאשר לבד. אז נרשמתי לאתר הכרויות..בהתחלה כשלא היו תמונות קיבלתי 0 פניות, או במילים אחרות לא היו פניות..לפני כמה ימים שמתי תמונות והתחילו לזרום הודעות. בינתיים אני די פאסיבית אבל בקרוב (תלוי ברמת הדחיפות..) אתחיל לראות לבחון ולצאת עם אנשים ואולי יהיה קליק ופוטנציאל להמשך.. זהו בינתיים ערב מצויין איילת

התחלה טובה

המידע הזה יהיה כתוב שוב ושוב והפעם הבאה יהיה יותר בדוק ומדוייק בקליק אחד בגוגל יש לך את כל המידע זמין שרק תרצי תעשי לך חוק מה שלא הצלחת לקרוא במשך השבוע הולך לפח. קחי שקית גדולה ותפני את כל הזבל מהחדר כולל כל דבר שלא בשמוש...בגדים וחפצים...היום.. עכשיו. חדר פשוט, נקי ויפה פינה חמה להיות בה עושה את כל ההבדל יאללה לעבודה שתסיימי לנקות תחזרי לכאן

ש איילת

New member
אישה אורחת

אני חושבת שאני לא אהיה מסוגלת לזרוק בלי לקרוא את המאמרים קודם.. (אולי רק חלק) ולכן אם אצטרך לחזור לכאן רק אחרי שאסיים לנקות לא נראה לי מציאותי כי זה לא ייגמר תוך יום יומיים ולצערי לא נראה לי שתוך שבוע.. את צודקת שיש המון מידע באינטרנט. אסדר ואחזור אסדר ואחזור.. זה מה שנראה לי שאעשה. אחרת אשאר לבד.. בלי הפורום הזה לעוד הרבה מאוד זמן. רוצה לספר לך על היום שלי.. היום היה לנו יום חופש בעבודה וחשבתי ללכת לעבודה על חשבוני להוריד קצת מהניירת..אבל אבא שלי אמר דבר שהדליק אצלי מנורה..לא הודעתי לממונים עליי שאני רוצה לבוא וזה לא לעניין "לפרוץ" כך למקום עבודה סגור.. חשבתי על זה שהוא די צודק ודחיתי את הרצון הזה לפעם אחרת אחרי שאדבר איתם.. אז שיניתי כוון. אל הים. בשעה 7 וחצי בבוקר..הלכתי על התפר שבין המים ליבש. על החול הלח..המשכתי לכוון יפו, ביקרתי במוזיאון האצ"ל שהיה מאוד מעניין (איך זה שאני לא זוכרת משיעורי היסטוריה כלום?!..אין לי מושג) המשכתי ללכת בטיילת ליד הסלעים והגלים המתנפצים אל החוף..ראיתי כמה דייגים ונמל..יש ביפו איזה חומוס ופול שתמיד יש שם תור של אנשים אז החלטתי לקנות 2 מנות ואחרי זה ביקרתי חברה ואכלנו..ואחרי זה היו לי כמה סידורים קטנים ולקחתי את הכלב לסיבוב ענק ברחבי העיר... והיום עוד צעיר.. איזה כיף זה שיש יום חופש מהעבודה :) למרות שתכננתי לעבוד... לא אתעצל..ואסדר. להתראות בינתיים.

איילת../images/Emo141.gif

כייף לי לקרוא אותך לאחרונה,יותר מאי פעם...וזה סימן טוב.. יש תחושה של חיים,ושל מצב רוח טוב,וטוב לי לקרוא אותך כעת,את בדרך טובה. לגבי המאמרים,תילשי את כל מה שמעניין אותך מהעיתונים,וסדרי בקלסר,תיראי איזה כייף יהיה לך... אני עשיתי המון את מה שעשית היום,וככה סתם אומר לך בסוד,שזה הסיבוב שהכי אהוב עלי,וגם כיום אני הרבה במקומות הללו,כולל הנמל,והשוק כמובן... סבבה, להשתמע חומד

ש איילת

New member
תודה עוזי

השבוע הלכתי לסופרפארם עם אחד המאמרים ששמרתי מלפני שנתיים על המלצות לבשמים..צחקו עליי ברוח טובה..אחד כבר לא מיוצר בשוק, השני לא מייבאים, שלישי אין והאחרון לא היה משהו האמת.. זרקתי את הכתבה וקניתי בושם אחר לגמרי.. :) איך הסתדרת בסוף עם השאלה ששאלת אותי בזמנו על החנות וכ'ו? קיבלת תשובות מהאתר ההוא? לילה טוב והמשך שבוע טוב איילת

../images/Emo24.gif

אני חושבת שהרעיון של עוזי מעולה זה מצמצם את השטח המבולגן וגם שומר לך את המאמרים זה יכול להיות שלב ביניים עד שתהיה מוכנה לזרוק את העיתונים בסוף כל שבוע גם אם לא הספקת לקרוא את הכל תחשבי על זה שאם נרגיש חובה לקרוא כל מה שנראה לנו חשוב...לא ישאר זמן לחיות...ואם נצבור אותם לא ישאר מקום לזוז. אני שמחה שבחרת להנות ביום החופש יופי של בחירות לנקות את הראש ולהתמלא בכוחות

למעלה