שלום כולם

שלום כולם

חזרתי (משה הכה בתוף) אני עושה קמבק עצבני(חיים הכה במצילה(אני הכתי בחיים) אז מה קורה? אגב גם אני יודה לכתוב את השם שלי תראו א אב אבי אביש אבישי אבישי מאומן ...או שלא אגב יש לי חבר נחמן והוא כבר לא מגמגם סתם ככה משעמם לי אז אני אומר כמה דברים לא קשורים א אנ אני אני מ אני מג אני מגמ אני מגמג אני מגמגם אני מגמגם מ אני מגמגם מא אני מגמגם מאו אני מגמגם מאוד אני מגמגם מאוד . אני מגמגם מאוד .. אני מגמגם מאוד ... אני מגמגם מאוד ...א אני מגמגם מאוד ...אז אני מגמגם מאוד ...אז מ אני מגמגם מאוד ...אז מה אני מגמגם מאוד ...אז מה? קול פירמידה ביי כולם אני פורש לגימלאות עד מחר

בטח שהוא בא

איזה שאלה טיפשית...

מה זה?

שום תגובה על הפרימידה שלי? אגב זה לא בטוח שאני בא עדן מנסה לשכנע אותי אבל זה לא ממש עובד לה

מה לא הולך לה?!?!?!?!?!?

אני פותחת במבצע שיכנועים *אבישי בפארק* חכו חכו מה יקרה פה כשאני אחזור הביתה!

וואיי!!!!!!

איזה פירמידה שווה!!!!!!! חחחחחחחחחחחח...זה כזה מצחיקקק!!! עכשיו תבוא??
פלייייייייזזזזזזזז תבוא!!!!! בבקשהההההה!!!! אני אהיה נודניקית...אני מזה טובה בזה!!

ואני..

עקשן זוכרת? נ.ב תודה נ.ב 2 גיליתי משהו מיץ עגבניות=בריאות בריאות=כושר כושר=בנות בנות=סקס סקס=איידס איידס=מוות מסקנה אל תשתו מיץ עגבניות!!! נ.ב.3 אל תעלבו ממה שכתוב למעלה נ.ב.4 אל תשימו לב למה שכתוב למעלה

חההההההההה

עקשןןןן...כן...אני זוכרתתתת... אזמה....אתה בא וזהו...זה אפילו כבר לא התווכחות!! ודרך אגב...זה לא מיץ עגבניות זה מים! ! ! ! נ.ב3 נעלבתי!!! נעלבתי הרבה...מים זה לא מיץ עגבניות!!!! מים זה מים!
נ.ב4 שמתי לב! נהההההההה!!!!!! אבישי שומע פ-א-נ-ק ? !

תגובה 3 4 ו...7

1)ניצחת אני באמת רוצה לפגוש אותך...שוב 2)את רואה 3)יופי שאנחנו מסכימים על זה

תגובה 3 4 ו....7

1)ניצחת אני באמת רוצה לפגוש אותך...שוב 2)את רואה 3)יופי שאנחנו מסכימים על זה

snapnet

New member
ורק תזכרו מי המציא את השם גב"צ

אני, אייל הגזר הגמדי טלמור, בן 13 כמו שדינוביץ' הפולני אומר (אבל אני בן 11), המצאתי שם מהשורש ג.ר.ב.צ.ת.י לגבינה צהובה והוא גב"צ. וטאטו עדיין נשארו לסביות...

למעלה