שלום כולם

Dead Scene

New member
זה רשמי הוא הסולן החדש.

זה מוזר לי האמת שג'רי לא החליט למלא את מקום הסולן במקום. הוא שר מעולה לדעתי. ויליאם גם שר טוב, שמעתי שירים של הלהקה שלו ויש לו סטייל טוב אבל זה עדיין לא זה.

pink cigarette

New member
אליס אין צ'יינז מופיעים בלי סטיילי?

הממממ. אני לא הייתי הולכת לראות את זה, האמת. כמו שלא הלכתי לראות את רוג'ר ווטרס בלי פינק פלויד. זה נראה לי קצת.. חסר טעם, אפעס. וגם פינק פלויד וגם אליס אין צ'יינז הן מהלהקות האהובות עלי (יותר מפרל ג'אם, האמת. בלי אבנים!). בכל מקרה, כיף לך. תראי איזו הופעה של טוּל בשבילי, אה? ובנוגע לאליס, פעם אחרונה - מי שר בהופעות שלהם, אם ככה?

I am Cornholio

New member
לגבי ווטרס..

ווטרס הוא אמן בפני עצמו.. ואני הייתי בהופעה, כמובן שזה לא הפינק פלויד, אבל זה ווטרס שהוא אמן שיכול להקים מופעים מדהימים לבדו (דה וואל למשל)... והוא גם ניגן שירים משלו, סולואים... קיצר זה היה שווה כל אגורה, למרות שזה לא פינק פלויד.

pink cigarette

New member
בסדר, למי שאוהב את ווטרס בפני עצמו.

אני לא. וכמה כאלה כבר יש.. לא יודעת. לא מעניין. אותי, ז"א. ווטרס כבר יכול לרכב על גלי ההצלחה בלי לעשות שום דבר חדש. הוא זקן. דינוזאור.. ולא במובן הטוב של המילה. חוצמזה, שמעתי יותר מפעם אחת את המשפט "את באה לפינק פלויד?" זה לא פאקינג פינק פלויד, זה ווטרס. לבד. ולא אכפת לי שהוא מנגן חומרים מדארק סייד, שיעשה את זה עד מחר. גם אני יכולה.. ולמרות שהוא כתב חלק מזה, אני לא אשלם 400 שקל על מופע קאברים. כאלה יש בבארבי בחמישים שקל. אני שמחה שנהנית. בנוסף לכל מה שאמרתי, הופעות-ענק לא עושות לי טוב. לא אוהבת מקומות צפופים, לא טוב לי חמישים-אלף אנשים במקום אחד. אם זה היה פינק פלויד, הייתי שוקלת. אבל רק בשביל ווטרס..? הממ. לא.

I am Cornholio

New member
זהה לא מופע קאברים...

הוא בין היוצרים של הפינק פלויד... זה יפה, זה מדהיים, רק שזה לא פינק פלויד.. כמו זה יש גם את ההופעות שגילמור מפיק לבדו, זה מדהים אבל זה לא פינק פלויד... וגם אקסל, זה יפה, אבל זה לא גאנס...

הוד11

New member
וואי את ברת מזל

הלוואי עלי להספיק ליהיות בארבעה ימים גם בפרל ג'אם וגם באליס אין צ'יינז

nooshP

New member
כן, אני לא מאמינה שבאמת יוצא לי

לראות את כל הלהקות האלה, הייתי בטוחה שזה בחיים לא יקרה... ומצחיק אותי לחשוב שבספטמבר יושלם הפרויקט שלי- לראות את אליס מאדגארדן (ההרכב של השיר השלישי מ- ג'ר אוף פלייס). אמנם לא ביחד, אבל עדיין....

הוד11

New member
השיר השלישי מסאפ *

כל הכבוד מגיע לך צל"ש על כל ההופעות האלו אולי אחרי הצבא אם הם יופיעו גם אז אני גם אלך לראות לפחות חלק מהאמנים האלה

Them Bone

New member
ואוו |:

פאק זה ממש חלום חח, תהני!! למרות שכמו שאמרו- אליס תמיד טובים, אבל אין כמו ליין

cold metal ass

New member
סליחה שאני אומרת את זה

או אולי זו בעצם מחמאה אבל אני מרגישה קנאה טהורה , אני כול הזמן מקווה שפרל ג'אם לא יחליטו פתאום להתפרק לי לפני שאני אספיק ללכת לאחת ההופעות שלהם .. ואת עוד הלכת לאליס אין צ'ינס באותו שבוע ??וגם לרד הוט .. ה' כנראה ממש אוהב אותך . תהני ! ואל תתני לאנשים קנאים כמוני לעשות לך עין הרע . חמסה חמסה חסמה .

הוד11

New member
גם אני פוחד שהם יתפרקו לפני שאני

יספיק לראות אותם. נקווה שעד אז הם יבקרו בישראל (אבל אני מפחד שגם אם יבקרו בישראל ידפקו לנו בגרות יום אחרי זה)

cold metal ass

New member
אם כבר , הפחד שלי הוא

שאני אהיה בטירונות או משהו כזה שקשור לצבא ואני לא אוכל לצאת .. אז אם כבר אני מקווה שהם יגיעו עד ה- 12\12 אמן .

Dead Scene

New member
תעשי לי ילד?

אני בת 21 בנובמבר. גם אני עז זקנה (במיוחד בנפשי) אז אין מה להתבייש :)

2noa2

New member
וואו;_;

ואיפה אני הייתי כשכל הלהקות,שציינת בהודעה או שתיים אחרי,היו בארץ?!];

cold metal ass

New member
סביר להניח שלמדת לעשות קקי בסיר

.. אני סתם מגזימה .. ת'אמת , גם אני שאלתי את עצמי את השאלה הזו .

למעלה