שלום כולם

מצב
הנושא נעול.

גלי l

New member
שלום כולם

שלום כולם
אני קוראת כאן מפעם לפעם ונוכחתי לגלות שיש המון שאלות ותלונות לגבי הלנת שכר, הטבות סוציאלית וכו. שמתי לב גם שבדכ המעביד לא טורח ליידע את העובד על התנאים הסוציאלים שמגיעים לו וכמובן הוא גמ לא משלם בסוף. שאלתי: עד מתי המעסיקים במגזר הפרטי יפעלו כאילו אין חוק ואין דיין? עד מתי הם יעשו איתנו ככל העולה על רוחם?!

גלי l

New member
תוספת: אני כמובן בין הנפגעים

שלום כולם
אני קוראת כאן מפעם לפעם ונוכחתי לגלות שיש המון שאלות ותלונות לגבי הלנת שכר, הטבות סוציאלית וכו. שמתי לב גם שבדכ המעביד לא טורח ליידע את העובד על התנאים הסוציאלים שמגיעים לו וכמובן הוא גמ לא משלם בסוף. שאלתי: עד מתי המעסיקים במגזר הפרטי יפעלו כאילו אין חוק ואין דיין? עד מתי הם יעשו איתנו ככל העולה על רוחם?!
ועוד שאלה שאולי לא קשורה לכאן: מה התפקיד של עמיר פרץ בדיוק? האם לא להגן על זכויותינו? הרי הוא מקבל משכורת שמנה מאוד בשביל זה !! מדוע הוא מגן רק על העובדים החזקים במשק שבלאו הכי יש להם מנגנוני הגנה חזקים ?! הגיע הזמן שהממשלה תעשה משהו עם עובדי הסקטור הפרטי שכל הזמן מקופח ולא מקבל את מה שמגיע לו ויותר מזה. העובדים נמצאים כל הזמן בפחד לבקש את מה שמגיע להם שמע יפוטרו. איכס, איזה מדינה זאת. לאן הגענו? בושה וחרפה

גלי מה שקורה לך זה בדיוק הקפיטליזם

ועוד שאלה שאולי לא קשורה לכאן: מה התפקיד של עמיר פרץ בדיוק? האם לא להגן על זכויותינו? הרי הוא מקבל משכורת שמנה מאוד בשביל זה !! מדוע הוא מגן רק על העובדים החזקים במשק שבלאו הכי יש להם מנגנוני הגנה חזקים ?! הגיע הזמן שהממשלה תעשה משהו עם עובדי הסקטור הפרטי שכל הזמן מקופח ולא מקבל את מה שמגיע לו ויותר מזה. העובדים נמצאים כל הזמן בפחד לבקש את מה שמגיע להם שמע יפוטרו. איכס, איזה מדינה זאת. לאן הגענו? בושה וחרפה
גלי מה שקורה לך זה בדיוק הקפיטליזם
ברשעותו. משכנעים אותנו שזה טוב למדינה. אבל אני בטוחה שזה לא טוב לעובד. אמיר פרץ לא מגן על הועדים הגדולים הוא מגן על חברי ההסתדרות. אם תהיי חברת הסתדרות הוא יגן גם עליך. חברי הגופים הגדולים מאוגדים בהסתדרות ומקבלים את הגנתה.

גלי 21

New member
מה קורה לכם? רק תגובה אחת?!

שלום כולם
להודעה כ''כ חשובה?!

Gוקית

New member
בדרך כלל

להודעה כ''כ חשובה?!
בדרך כלל
ואין זה אומר תמיד, כשבאים לעבוד במקום כל שהוא בזמן שסוגרים את נושא השכר מדברים על כל דבר כולל התנאים. מכל מקום ישנם חוקי מגן שהם הרף המינימום שאפשר להוסיף עליהם ולא לגרוע מהם. חוקי המגן מגנים על העובדים מפני המעבידים ולפעמים מפני עצם. לחוקי המגן קיימים 3 קטגוריות: א. חוקי שכר ב. חוק שעות עבודה הונוחה. ג. חוקי מחלה. לכן מעביד שלא מעדכן את העובד בזכויותיו ומשלם את מה שהחוק מחייב אותו לא ניתן לראות בו כעובר על החוק.(לדעתי גם על העובד יש חובה לברר את המגיע לו ולא לנהוג כמי ש"טמון ראשו בחול" ולצפות שהכול יוגש לו במגש של כסף). מצד שני מעביד שלא מעדכן ולא משלם את הזכויות בבוא היום ישלם כפל ואף כפליים וניתן לראות בו כמי שעובר על החוק. עובד שמרגיש שזכויותיו נפגעו רשאי לפנות לבית הדין לעבודה. או להסתדרות או כל גוף אחר המוסמך על מנת לבדוק ולתקן את העוולה שנגרמה לו. Gוקית

מצב
הנושא נעול.
למעלה