שלום - כיסא למחשב , איזה??

c h i r o

New member
שלום - כיסא למחשב , איזה??

היי אני החלטתי לקנות כיסא למחשב רק אורטופדי, כי יש לי נטייה לשבת כפוף מול המחשב ועל כן אני סובלת מבעיות גב, כרגע אני יושבת על כיסא מנהלים שהוא לא טוב כי הוא רחב מדי ואני חייבת לשבת עד הסוף כדי להישען. עשיתי קצת סקר ואילו התוצאות: יש כיסא של ד"ר גב במחיר 780 ש"ח - האם חברה זו באמת אמינה מאוד, ושווה את הסכום? כמו כן יש את היציבון ללא משענת , אבל אני לא יודעת כמה שעות אני אוכל לשבת על כזה דבר. ויש כיסא שנמכר באולסייל ב-289 ש"ח של חברת כח הרהיט, שרשום שהוא אורטופדי אבל אין לי מושג מי הם בכלל. אודה לכל הצעה

תשובה

שלום אני מנוע מלעשות פרסומת לחברה כלשהי ולכן אענה באופן כללי, קודם כל רצוי להבהיר שהיום הרבה חברות משתמשות במונח "אורטופדי" בלי שום פיקוח בריאותי או סטנדרטים רפואיים ולכן זה לא מצביע על איכות המוצר. הכסאות הבריאים יותר מאפשרים התאמה כמעט מקסימלית לצורת הישיבה. כלומר ניתן להטות את זווית המשענת והכסא וגם את גובה המשענת יד וכמובן מאפשרים תמיכה לגב התחתון. לדעתי היציבון לא נוח לישיבה ממושכת וגורם לכאבי ברכיים. תודה על שאלתך.

c h i r o

New member
קודם כל תודה....

לפי הבנתי זה ד"ר גב, כמו שחשבתי הכסאות שלהם באמת נראים בריאותיים יותר. אבל מה אם הבעיה היא דווקא בגב העליון לא התחתון?? כל הכסאות של ד"ר גב אומרים שהם תומכים בגב תחתון משום שיש להם כרית מתנפחת וכו', אז איזה כיסא יציב לגב עליון דווקא ?? תודה רבה

תשובה

עדיין לא המציאו כסא שמתאים דווקא לסובלים מכאבי גב עליון. הכסא לא בא במקום טיפול וכדאי לטפל בבעית הגב. כירופרקט יוכל לעזור לך בפתרון בעית הגב ובהתאמת כסא מתאים.

למעלה