שלום! כנסו!!

שלום! כנסו!!

אני אבא לילד בן 7 אני מעוניין לקנות לו רולרבליידס, בסביבות 50-100 ש"ח, איפה כדאי לי לקנות? טויס אר אס חנות טובה?

בסכום שאתה יכול להשקיע ...

תתקשה למצוא משהו סביר בסכום זה. יש משהו סביר ב-TOYS R AS, בסביבות מחיר של 150 עד 200 ש"ח. בכל מקרה, כשאתה קונה בדוק לפחות את הדברים הבאים: גלגלים מסתובבים חלק, ללא חופש מיותר לצדדים (לא מתנדנדים)!, ולא קשים נורא (הגלגלים צריכים להיות מעט קפיציים כאשר "מפילים" את המחליקיים על הרצפה מגובה של כ10 ס"מ). חופש בצירים - אסור שיהיה. חופש בחיבור המסילות לנעל - אסור!!! מעצור - לא חובה. נעל - מחוזקת (אפשר גם פלסטיק קשיח), שלא תאפשר כפוף של הקרסול לצדדים. התאמה טובה לרגל הילד - אסור שתלחץ, ואסור שיהיה חופש שיאפשר לו תנועה של הרגל בנפרד מהנעל (הקפדה כאן חוסכת גבס!).

גבס?

אני מחפש משה מפלסטיק לא רציני לסוע איתו בגני כשאני מטייל עם הכלב. לא משהו רציני.

עדיין, כדאי מאד להקפיד על כמה דברים

גם בגן אפשר לפול, אפשר להתקע במשהו (או במישהו), ולכופף את הרגל. החלק החשוב היה החלק השני - התאמה של הנעל לרגל נעל שתחזיק את הרגל (גם פלסטיק יכול לעשות את העבודה) ושלא יהיו חפשים במיקום מסוכן (חפש תנועה לצדדים).

לא משנה, מצאתי

בהיפר נטו שקנים 2 ק"ג מטרנה, מקבלים רולר ב- 9.99 ש"ח במקום 19.00 ש"ח! יצאתי בזול העיקר מה שהבן הטיפש שלי רצה... אני הולך להביא לו כפה..

Shagy13

New member
חחחחחחחחחחח

LOLOLOLOLOL איל חחחחחחחח אבא לילד בן 7 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה