שלום לחברי הפורום

yogibear

New member
שלום לחברי הפורום

ברכות לפורום ואנשיו אינני בטוח כי פנייתי מופנית לפורום הנכון ... אך ברצוני לשתף אתכם בחוויה יומיומית, העוברת עלי בחודש האחרון כמובטל טרי... לכאורה, כותרות העיתונים זועקות מרה על הגידול בכמות המובטלים.... דומה כי המדינה אינה עושה די ואינה נוקפת אצבע למען מובטליה... מדוע כל יום ב´ בשבוע בו אני מתייצב בלשכת התעסוקה, יש לי רושם שאין מזור לצרתי? העיקר לחתום וללכת, כאשר ביקשתי קורס הכשרה מקצועית או עבודה (!!!) נענתי שיש לי 2 מקצועות ... ולכן אינני זכאי... איך לכל הרוחות המדינה רוצה למגר את האבטלה, אם אינה מעודדת מעסיקים להעסיק עובדים ? מדוע לא ניתנות הטבות למעסיקים בימים קשים אלו, ומדוע אין הכרה בריבית על המשכנתא לצורך הפחתת מיסוי שנתי לאלו שכן עובדים ... מדוע יש התעסקות רק בבעיות בטחון, החברה קורסת, אני זקוק בעת קשה זו "להביא לחם הביתה" , אני רוצה שילדי יקבל חינוך טוב, אך גם מע´ החינוך אינה במיטה ( בלשון המעטה) ... אולי די בגנרלים שינהלו לנו את המדינה ? אולי יבוא מישהו שחווה כמונו, אבטלה, משכנתא, מילואים .... נמאס לשמוע השכם והערב נתונים מפחידים ( ואולי נכונים) הדנים בבטחון המדינה... מי מפקח על כל הכספים המוזרמים ? האם אנו כמשלמי מיסים יכולים להיות בטוחים שהחתול אינו השומר ? די, הגיע העת למהפך... איננו רוצים עוד אנשי צבא הן עתיד ילדנו בידנו ... הלנצח נאכל חרב ? בברכת שנה טובה, שנת מיגור המושחתים

למעלה