שלום לך, אולי אתה תוכל לעזור לי

doritya2

New member
שלום לך, אולי אתה תוכל לעזור לי

לפני כמה זמן, קיבלתי מכתב רשום, מהמרכז לגביית קנסות. על עבירה, שבוצעה כביכול ב-25.6.2000, ובה דרישה לתשלום קנס+ריבית, ואם לא כן, לא אוכל לחדש את רישיון הנהיגה שלי. אני הופתעתי מאד, מכיוון שאף פעם לא קיבלתי דו"ח על העבירה המדוברת. התקשרתי לברר ואמרו לי שאני צריכה לפנות לאת"ן מרחב חוף חיפה, התקשרתי אליהם אין ספור פעמים, המענה הקולי הפנה אותי שלשלוחות ומשום מה מעבר להם ל היה כלום, כלום, אין מי שיענה טלפונית לשאלות. בבדיקה שערכתי, נאמר לי שהדו"ח נשלח לכתובתי הישנה בחיפה וחזר, בטענה של שינוי מען, מען לא ידוע. זה נראה לי מאד מוזר כי בשנת 2001, קיבלתי דו"ח תנועה מאותו מקום עצמו, כך שהם היו מעודכנים בשינוי הכתובת שלי. ומעבר לזאת בשנת 2002, חודש רישיון הנהיגה שלי. ניגשתי לתחנה המדוברת, עם מכתב ובו גוללתי את כל הסיפור וכן אישור ממשרד הפנים, על ששיניתי את כתובתי עם מעבר הדירה, לאזור השרון. בשיחה עם השוטרת נאמר לי שמכיוון שלא ביצעתי הרבה עבירות תנועה בעבר, הם ישקלו להוריד את הקנס למקור, אמרתי שיש חוק התיישנות והם לא דאגו לשלוח לכתובת הנכונה. ומה שהם היו צריכים לעשות זה רק להסתכל במחשב, הם די התרגזו שאמרתי להם זאת וטענו שאין חוק התיישנות במשטרה. ביקשתי לראות את הצילום של העבירה (העבירה מצולמת), הם טענו, כי הם לא שומרים מסמכים כאלה ישנים, אז עניתי להם כי אין להם כל הוכחה שבוצעה עבירה. שאלתי אותם למה הם לא עונים לטלפון, הם טענו אין דבר כזה תמיד יש מענה טלפוני. לאחר מכן, ביקשתי לראות את הדו"ח המקורי, היא טענה שאין לה אותו. ביקשתי לדעת מתי נשלח אליי הדו"ח היא הראתה לי במחשב רשימה שלמה של שליחת הדו"ח וחזרה, עוד כשהתגוררתי בכתובת המדוברת. ביקשתי שתדפיס לי זאת, היא סירבה ואמרה שהיא לא יכולה אף על פי שהייתה לידה מדפסת, היא הקריאה לי את התאריכים ורשמתי אותם, אמרתי שכנראה רשות הדואר אחראית למחדל, אבל כששאלתי שוב למה הם לא עונים לטלפונים, הם טענו שהם היו במעבר של התחנה לבניין אחר. והנה ניסתי שוב להתקשר אליהם השבוע, ושוב לא היה מענה. כך שאני מרגישה ששיקרו לי במצח נחושה, ובכל מקרה הם סירבו לבטל את הדו"ח. אני מצרפת את המכתב שנתתי להם ביד. מה לעשות?

למעלה